Křesílko Fisher Price. Co všechno umí?

amona
7. dub 2010

Ahoj maminky, měla bych dotaz na ty z vás které koupili svýmu dítku mluvící křesílko od fischer price....co to křesílko všechno umí? Lampička mluví? Knížečka se sama otáčí?

fish
7. dub 2010

amona:My ho měli a malá na něm seděla pořád.Tady jsem ti něco našla na netu o křesílku.
Křeslo nabízí tři aktivity hudbu/efekty a učení. Hodiny učí čísla a počítání, lampa se třemi barevnými žárovkami učí protiklady a barvy a knížka učí děti o zvířatech.
Zábava při učení a hudbě:
učte se abecedu
učte se čísla a počítání
učte se barvy a rozdíly
učte se jména a zvuky zvířat
4 písničky v plné délce
13 instrumentálních písní
Zábavné zvuky a říkadla
Knížečka se neotáčí sama,otáčí ji dítě nebo maminka,taťka....Na každé straně je zvířátko,které vydá bu´d zvuk nebo je o něm zazpívána písnička.Lampička říká barvy a hraje písničky,učí opaky ráno a večer.Když se na křesílko dítě posadí,křesílko říká:te´d ses posadil a naopak.Má to fakt spoustu aktivit,navíc je výškově fakt akorát tak pro 18-24 měsíců dítě.my byli moc spokojení. 🙂

amona
autor
7. dub 2010

Ahoj Fish, no já ho právě koupila dceři v mimibazárku a teď když jsem ho přinesla dom, tak zjištuji že ačkoliv paní uvedla že JEN nesvítí žárovka tak toho asi zdřejmě nefungujem mnohem víc....☹ Dcera s ena něho tak těšila a teď je zklamaná..☹ Sedací plocha křesílka asi funguje jak má, ale na stolečku nefunguje vůbec nic...☹ Nebo to má někde samostatné zapínání?
Když tedy listuju knížečkou tak by to mělo dělat zvuky anebo hrát písničky o tom zviřátku.....
Lampička by měla říkat barvy a hrát písničky a budíček taky něco říká? Nebo myslíte že když je tam asi špatná žárovečka tak by to mohlo ovlivnit funkci celého stolečku?
Ještě mi prosím napiště ať vím co všechno vlastně reklamovat, děkuji moc...🙂

fish
7. dub 2010

🙂 My už ho delší dobu nemáme...nevím,jestli se nezapínalo někde zepsod..mám pocit,že jo.Zkus ho otočit a mrknout,jestlizespodu není nějaký hlavní vypínač.Nahoře je myslím na opěradle knoflík,kterým se jen přepínají polohy na učení nebo zábavu.mrkni a napiš.Za chvíli jdu do práce,tak snad to ještě stihnu poradit. 😉

fish
7. dub 2010

Budíček taky zpíval písničku nebo tikal a počítal myslím..

amona
autor
7. dub 2010

A jak se to zapínalo? Mělo to nějaký speciální knoflík? Křesílko reaguje na stlačení sedacího prostoru, ale na to reaguje ta lampička, budíček?

fish
7. dub 2010

🙂 A koukla jsi zespod,jestli to má nějaká "čudlík"?Lampička reagovala na stlačení zvrchu nebo na zatáhnutí té tyčinky co z lampičky visí a budíček reagoval na otáčení ručičkama.knižka hrála a zpívala při otáčení stránek.

fish
7. dub 2010

určitě to ale mělo zespodu nějaká hlavní vypínač,kterým se to vypnulo úplně.Ale pokud ti hraje ta sedací část,tak je to podle mne zapnuté. 😒 Ještě mne napadlo,jestli třeba nejsou slabé baterky...

amona
autor
7. dub 2010

Baterky mám úplně nové, ale spíš tam bude nějakej problem...☹ Ach jo, měli jsem raději připlatit a koupit nové...☹ Člověk je tvor nepoučitelný...🙂

fish
7. dub 2010

🙂 Zkus na to ještě mrknout.Třeba to ale bude možná i tou zkaženou žárovkou,někdy bývá elektronika propojená,ale na to by tě asi paní upozornila...Zkus jí napsat...Jinak fakt nevím. ☹

amona
autor
7. dub 2010

Už jsem jí psala tak jsem zvědavá jak to dopadne... Sama do toho vrtat nebudu, takže asi budu trvat na storno obchodu a pak asi koupíme nové....🙂

fish
7. dub 2010

Já jsem měla taky starší a fungovalo skvěle.Tak držím palce,a´t se s paní nějak domluvíte.já už musím do práce. 🙂 😉

fispulinek
9. zář 2014

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, mám křesílko doma a už jsme z něho vyrostli tak se chci zeptat za kolik bych ho tak mohla prodat? Je absolutně v pořádku.Díky

butty3
2. lis 2014

@fispulinek
já ho našla v bazárku za 250kč plus pošta - nicméně asi ne vše funguje tak,jak má...snad to bude nějakým povoleným drátkem...jinak co jsem se koukala,prodávájí ho cca 500 kč a výš...ale tolik by se mi za něj dávat nechtělo,ikdyž chápu,že pořizovací cena byla vyšší..