Křesílko pro 1,5 roční dítě. Jaké by bylo vhodné?

prchalka
1. únor 2010

Ahoj,
jaké myslíte, že by bylo vhodnější křesílko pro 1,5 roční dítě?

tohle: www.terulka.cz/terulka/eshop/22-1-KRESILKA-MOLI... které je asi pohodlnější
nebo tohle: www.vk-dedra.cz/ekodrogerie/eshop/18-1-VELKY-LE... které je asi pro větší děti a dá se používat i venku..

Malá si ráda sedá na reprobedýnku nebo na nočník k tv, tak jsme si mysleli, že by se jí křesílko mohlo líbit 😉 ale nějak se nemůžu rozhodnout

soanpe
1. únor 2010

z těhle dvou bych si vybrala asi to první, ale jen v tom případě, že nebude moc měkké a nebude dělat problém se z něj postavit bez námahy

naše holka dostal k Vánocům stolek a dvě židle (mísro nohou jsou jakoby barevné pastelky) a sedí na něm bez problémů u tv, přinese si tam pití, hračky a úředuje 😀

muminek
1. únor 2010

Ahoj tak já to křesílko s té Dedry zrovna mám je super ale zdá se mě málo stabilní malej zněj už tak třikrát spadl. Ale zase není vysoké tak jen řekl bac. Fotku mám v albu jestli chceš mrknout. Já osobně bych byla pro to molitanové nebo z čeho je ale zase není na ven.

glickaiva
1. únor 2010

Souhlasím, víc se mi líbí ta první volba. Na valení i sezení asi příjemnější a zároven určitě stabilnější. 🙂

vrtule83
1. únor 2010

já pro tak malé dítě to z dedry vůbec nedoporučuji, je až tak od 3 let. Jak psala muminek je opravdu málo stabilní. Malé je 2,5 roku a ještě teď se s ním občas převrátí do strany.

prchalka
autor
1. únor 2010

Ahoj, děkuju za názory 😉
Asi bude opravdu lepší to první nebo nějaké podobné 😉 Radši ozkoušíme někde v krámě ještě..

petra.vavra
1. únor 2010

Ahoj, my máme křesílko z Ikei a je naprosto úžasné. Dá se přenést i ven- tráva apod. nevadí. Je to takové to, jak dělají i pro dospělé a ti si v něm rádi hoví i s podnoškou. Dostali jsme ho k narozeninám (2) a od té doby malá nesedí nikde jinde.

soanpe
1. únor 2010

je na ikea křesílko bych zapomněla 😅
to má synovec a je dokonalé 😵

matra
1. únor 2010

ahojky, na to maličké ikeácké mame taky zálusk je úžasné 🙂

jaku
2. únor 2010

Ahoj, my máme tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26389205&tab=1, je to asi stejné jako to tvoje první- , máme ho od roka a chválím, chválím, chválím a doporučuju moc. Malej je na něj úplně fixovaný, skvěle se mu v něm sedí, vstává, může si ho i dle potřeby přemístit, super když je potah pratelný. Takže já hlasuju za 1.model 😉 . Jen porovnej rozměry, myslím, že to naše je malinko vyšší od země a řekla bych, že určitě je to akorát, těch 14cm od země se mi zdá málo,aby z toho rychle nevyrostl 😉

prchalka
autor
2. únor 2010

Holky myslíte to vajíčko s poklopem nebo takové to houpaní S-ko?
jaku: Jo myslím, že to moje má od země 14cm a to vaše asi 18, na rozměry jsem si dala pozor! Viděli jste ho předtím, než jste ho koupili?

jaku
2. únor 2010

Prchalka neviděli, kupovali jsme ho před rokem jako dárek pod stromeček, ale od stejné firmy jsem měla i kojící polštář a byla jsem spokojená s kvalitou, tak jsme to riskli. Záleží taky jakým způsobem chceš to křesílko využívat- třeba to ikeácké vajíčko, je super, na blbnutí a schování dokonalá zábava,ale na posezení u telky to moc pohodlné není. My sháněli prostě typ, aby bylo pohodlné na sezení u Večerníčku 🙂 .

delikates
2. únor 2010

ahojky
Taky uvažujeme o tom křesílku a moc se mi líbí na tom odkazu od jaku-zdravím máme stejně staré děti co? 🙂
a to druhé se mi zdá dost nestabilní.

prchalka
autor
2. únor 2010

Já jsem asi pro to molitanové křesílko přeci jen..
jaku: A ten sed je tak akorát, jak moc měkké to je, asi jako dospělácká sedačka?

jaku
2. únor 2010

Delikates,ahoj, no psala jsem i do Puberťáků-koukala jsem, že jsme na tom stejně- puberta+období vzdoru, super kombinace 😀 .
Prchalka mě přijde to křesílko super, zkoušela jsem se na ten sed opřít rukama svojí vahou a řekla bych, že to jde stlačit cca 2cm?-ale nemám odkad, není to hoodně měkké, není to sice takový ten "pamatovací" molitan, ale jde to dolů přesně v místě otisku rukou, takže akorát ten zadeček se pohodlně "opře". Myslím si, že to je přesně akorát, jukni do albíčka, nahodila jsem tam fotku jak se nejradši prcek uvelebí....

prchalka
autor
2. únor 2010

jaku: Děkuju, jo vypadá to dobře, to stlačení taky 🙂

soanpe
2. únor 2010

vajíčko ikea je fajna hraní, ale to tu někdo už psal
já myslela takovou tu zmenšeninu velkého houpacího dospěláckýho křesla 😉

petra.vavra
2. únor 2010

jo jo já taky myslela tu napodobeninu dospěláckého...souhlas s Soanpe. Pokud na něm mladá nestojí a nedělá podobné vylomeniny, nepřevrátí se, dobře se na něj dosedá, je dost nízké a parádně si v něm lebedí, když kouká na pohádky...a většinou se k ní vejde i mimi, bez toho pohádky sledovat nejdou 😀

muminek
3. únor 2010

Tak to z té Ikei bych brala i pro sebe 😀 😀 😎

prchalka
autor
25. únor 2010

Tak už máme doma od včera to molitanové, s potahem ZOO, je to sranda 😀 Někdy tam teda leze přes opěrky a někdy ho taky vahou povalí 😀 😀 😀

prchalka
autor
25. únor 2010

Jo kdyžtak fotka je v albu 🙂

jaku
26. únor 2010

Prchalka super, takže spokojenost?No jo na gymnastiku to není, Ondra taky občas křesílko přepere 😀 ,ale na sezení je opravdu perfektní, každému dítěti se u nás na něm líbilo sedět.

prchalka
autor
26. únor 2010

jaku: Jo, mně se líbí moc, je to kouzelný, jak tam couve a sedí jak na trůně 😅 😅 😀 Akorát mi už teď na ní připadá akorát, snad ho za rok nerozsedne 😀 😀

jaku
26. únor 2010

Neboj, jsme skoro o rok a zatím drží 😉 , do 4 let to asi nebude, ale myslím, že do těch 3 vydrží určitě. A za ty peníze to stačí 🙂 .

ygreen
27. únor 2010

to molitanové bych nechtěla, nemůže se tam dítě opřít. Já hledala dlouho,nakonec jsme koupili v ikee dětský poang a je fantastické, taky ho mám v albu 😵

hz
6. led 2016

Ahoj holky, snad nevadi, ze obnovim. diskuzi nechci zakladat novou...
Radi bychom pro syna koupili nejaky fajn kresilko na takoveto domaci valeni a odpocivani u knizky. Ma 1,5roku.
Nasla jsem fajnouvou rozkladaci zinenku http://eshop.makra.cz/relaxacni-sezeni/1273-mol... ale jeste je ve hre molitanova pohovka http://www.kresilko.cz/kresilka/eshop/5-1-POHOV...
Nejak se nemohu rozhodnout... jde i o to, ze to bude v obyvaku, kde vsichni spime a syn nasi postel vyuziva behem dne prave na hrani a lehci odpocinek. Uz to chci vyresit, bo ted spadl z te postele na koberec... myslite, ze ma nejaky takovy nabytek smysl?