Kruh pro nejmenší se ,,sedátkem". Který je lepší?

dendy03
6. čer 2011

maminky chci se zeptat jaký je lepší kruh se sedátkem, Zda ten co má kříž nebo co má jkoby jen otvory na nožičky??? Bojím se ať něco malou třeba neřeže do nožiček nebo naopak ať mi z kruhu nevypadne... Děkuji za rady

dejna02
7. čer 2011

@dendy03 Nemůžu říct, jestli některý z nich řeže do nožiček, nejlepší by bylo od někoho si je půjčit a nejdříve vyzkoušet, než kupovat, náš malý v kruhu nechtěl být ani minutu 🙂

kathule
7. čer 2011

mi mělo oba druhy a žádný řezání jsem nezaznamenala ani u jednoho 😉 🙂 spíš záleží na výběru velikosti toho 🙂 kruhu

dendy03
autor
7. čer 2011

@kathule a ktery se ti zdal lepsi ten kruh??? Mala bude mit v cercenci 1rocek...

kathule
7. čer 2011

@dendy03 no u nás ten s křížem teda. Ale pokud máš třeba hubenou malou tak možná lepší s otvory

dendy03
autor
7. čer 2011

no prave ze moc hubena neni 🙂. Vylozene nejaky cvalda to taky neni, ale nejake ty faldiky na nozkach ma 🙂

kach82
7. čer 2011

@dendy03 My chodíme na kurz plavání a tam jsme vyzkoušely oba druhy. Musím říct, že nám trvalo asi 10lekcí, než si malá zvykla na to být v kruhu. 😅 A teda víc brala ten s křížem, v tom druhém ryčela strašně moc. A ještě se jí nelíbí ty kruhy s různýma hlavama zvířátek, s palmičkama a podobně, chce čistě jen kruh s křížem bez ozdob. 🙂 Ale zase je na plavču holčička, která jiný kruh než s palmičkou nechce. 🙂 Pokud máš možnost to někde vyzkoušet, tak to určitě zkus, bylo by to lepší.
Ale dle našich zkušeností bych doporučila kruh s křížem. 🙂

kjajule
7. čer 2011

@dendy03 A co tento podle mě nejlepší 😉
http://www.prckove.cz/kruh-swimtrainer-classic-...

kjajule
7. čer 2011

@dendy03 My máme totiž ten s těma otvorama ale mám občas strach že s toho malej vypadne jak dělá blbiny...kdyby už neuměl v obyč kruhu, nebo s pěnovým pásem tak bych tento koupila určitě...podle mě je bezpečnější...a jinak nožičky si malý v tom s otvory nikdy neodřel 😉

pattie
7. čer 2011

My máme obyč s výkrojema na nožičky od čongů (už asi třetí) a je to v pohodě, malý se v něm moc líbí, ale je to spíš tak na blbnutí. Jinak jsme jí pořídili takovej ten plavací pás, jak jsou na něm navlečené pěnové kroužky, ten co se používá při lekcích plavání a je super.

fandy
7. čer 2011

Terez měla minulé léto tenhle http://www.raraskov.cz/detail.php?zbozi=3187162 a naprostá spokojenost. Jsou různé rozměry.

dendy03
autor
8. čer 2011

maminky děkuji za rady 🙂

kefin
8. čer 2011

my máme taky ten jako fandy a úplně postačí, malá se v něm dost vyblbla 🙂