Které polohovací válečky? Poraďte prosím

9pipinka9
5. bře 2012

zdravim potrebovala bych poradit mam 3mesicniho kloucka a zacina se mu v zadu placatet hlavicka a z jedne strany ji ma mirne slehlou porad se na ni toci.Chci koupit ty valecky ale nevim jestli ty sassy tam se da ten polstarek polohovat tak aby mimi nemuselo lezet na boku aby se mu hlavicka srovnala a nebo jestli ty valecky obycejne.a co myslite srovna se mu to ☹ ? predem moc dekuji za kazdou dobrou radu

aja37
9. bře 2012

@9pipinka9 : ak si to este nekupila, tu je moja rada: nekupuj to. Ja mam dvojcata, kupila som dokonca 2 podlozky a pouzila som ich asi 5krat. Jakubko v tom nechcel lezat ani nahodou, vrtel sa, nozickami sa z toho vystrkal ... Ak ti mozem poradit, ked budes dietatko davat spat, daj ho spat tak trosicku akoby na bok. Hlavicka sa mu automaticky da na stranu a bude sa pomaly vyrovnavat. Strany mozes striedat. Alebo 2krat tam, kde to nema ploche a raz tam, kde to ma ploche. My sme to takto robili a hlavicky su ok. Uz v nemocnici nam vraveli takto pokladat deti. Skus to.

9pipinka9
autor
9. bře 2012

nam v porodnici nic nerikali ☹ mam prvni mimi takze priste uz od zacatku si budu davat pozor ono to je i postylkou kazdej na nej kouka tak a on toci hlavu naa pravo kazdej si ho tak chova i ja tak a on prave kouka z leva na nas postylku jsem otocila a chovani taky otocila 🙂 ted uz kouka na hracky no a s temi valecky ja si je uz objednala ☹ ale tak snad snad snad tam vydrzi uvidim.a jak stare byli vase deti kdyz jste je do toho davala?ja mam 3mesicni 🙂