Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Které zvukové knížky jsou u vás oblíbené?

evjun
9. lis 2017

Ahoj, chtěla bych synovi a neteři koupit k Vánocům nějaké hezké zvukové knížky. Syn má 1,5 roku, neteř skoro 2 roky. Jaké knížky se vašim dětem líbí a doporučili byste mi je? Děkuji 🙂

penelope87
9. lis 2017

@evjun ahoj! Můj syn 23 měsíců má zvukovou knížku jednu a vůbec (ani ze začátku) ji nechtěl. Od cca 1,5 roku má zájem hlavně o to, abychom mu četli my. Má spoustu pěkných knížek pro daleko y starší děti a vydrží u nich klidně hodinu, nosí si ze své knihovničky, co chce zrovna přečíst. Takové ty, kde není příběh už dávno nechce. Za mě jsou zvukové knížky vyhozené peníze.

evjun
autor
9. lis 2017

@penelope87 Tak můj syn má jednu z Lidlu a ta se mu líbí, je tam ale jen 5 stránek - 5 zvířátek, chtěla bych nějakou, kde je toho víc.

jaja01k
9. lis 2017

Mame dve pekne s dopravnimi prostredky z nakladatelstvi Junior a kluky to bavilo ve veku tak 1-1,5 roku. Pak uz je moc nezajimaly a vic je bavily knizky s posuvnymi prvky, pozdeji s okenky. Nakladatelstvi Svojtka ma krasne knizky pro deti.

kika266
9. lis 2017

@evjun Mala dostala knizky na vanoce a ma s autickama a zviratkama a to u nas jede dokola 🙂 myslim ze byly taky z lidlu, ale je pravda ze tam tech zviratek je malo a chtelo by to vice.

jipe
9. lis 2017

Svojtka má moc pěkné - máme Veselý statek, pak máme z Lidlu dopravní prostředky, to se malému taky líbí

soleilll
9. lis 2017

@evjun U nás vedly vždycky zvířata, takže syn má tuhle s příběhem https://www.svojtka.cz/shop/kniha/3125-domaci-z... a tuto má úplně nejradši https://www.svojtka.cz/shop/kniha/3389-svr-t-zv... - je spíš encyklopedická. Pro neteře jsem kupovala knížky s pohádkou a zvuky.
Příští týden budou v Lidlu, ale nemám zkušenost: https://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?articleId=5602

Sem začni psát odpověď...

Odešli