Lamaze páv Emil vs. světluška Fredie, co máte vy?

kittysha
26. črc 2013

Nemám možnost si "osahat" a vybírám jen podle obrázku - obě hračky vypadají, že mají stejné funkce, obě by snad z druhé strany měly být černobílé (?)... nebo má přeci jen jedna z nich nějakou výhodu? Víc se mi líbí světluška, má veselejší barvy, po natažení zavrní i zacinká? A páv taky cinká? Kterou máte vy a co všechno to fakt dělá🙂?

jenny.kay
26. črc 2013

Máme Freddieho, nenatahuje se a nevrní, cinká mu v hlavě rolnička. Černobílou má zadní stranu křidýlek. Dále křidýlka šustí, je na nich zrcátko, pískátko, dole je kousátko a dva kroužky. má kousací tykadla a nožičky, je pěkně barevný. Dcera ho má ráda dodnes, a to jí je 20 měsíců. Nejvíc ji ale baví hledat berušku, která je schovaná pod křidýlky

hojda
26. črc 2013

Měli jsem obě a vzala bych Fredieho

agentkadaisy
26. črc 2013

Znám oboje, máme páva, ale teď už bych spíš brala světlušku. Možná si i koupím pro druhé 🙂

sarkad2856
26. črc 2013

Taky jsme kupovaly kamarádce světlušku

makcza
26. črc 2013

Svetlusku! Uzasne hraci i tatinkovi se libila 🙂

pindruse76
26. črc 2013

My mame Freddieho a mel uspech. Jeste ted si s nim mala hraje a je ji rok a pul. Pava jsem videla v obchode, ale zase tak moc me nezaujal. Je ale fakt, ze skoro vsechny hracky Lamaze jsou super. My od nich mame jeste Emilku a tu nasi Emilka taky zboznuje 😀

mmiirrkkaa
26. črc 2013

Měli jsme klasiku Frediho. Výhoda hraček Lamaze je, že se dají dobře prodat 🙂

novina
26. črc 2013

My mame Emila a naprosta spokojenost 🙂

maciik
26. črc 2013

My máme světlušku a malého začla nejvíc bavit až teď po druhém roce 😀