Lego duplo pro 2leté děti, má smysl ho kupovat?

mishule78
17. bře 2013

Chtela bych poradit zda mam msysl detem kupovat lego duplo, zatim u niceho dlouho nevydrzi, lego je velka investice, bojim se ze za rok za dva je to bavit nebude a par tisic v haji. dekuji za kazdy prispevek.

marton
18. bře 2013

@mishule78 k prvním narozeninám jsme jim koupili farmu se zvířaty.Je u toho domeček,ohrádka,traktor a domácí zvířata.Pak jsme přikoupili krabičku jen s kostičkama.Není jich tam ale moc,vzhledem k ceně.K druhým narozeninám pak dostali vláčky.Ty už jsme měli vyzkoušené od velkých kluků.Velká sada kolejí,panáčci,mašinka s vagónem na baterky.Pravda je,že to si nejraději stavějí s tatínkem 🙂 .Jéé,teď koukám,že máš taky dvojčata...páreček.Tak to ta farma je neutrální.Ale ono je toho v obchodech asi dost na výběr.Už dlouho jsme nic nekupovali.Snažíme se jim to prokládat kreslením a teď dostali kola,tak čekáme na jaro 😉 .

marton
18. bře 2013

@alpakovo s tím se asi nic nenadělá.Naši starší kluci si nikdy nehráli s autama.Fakt je to vůbec nebavilo,takže jsme doma neměli časem žádné 😉 .

lck79
18. bře 2013

@mishule78 Já teda na Lego Duplo nedám dopustit. Malej dostal první k ročním narozeninám, to jsme mu spíš stavěli my, ale postupně se zapojoval a asi od dvou let už si staví i sám a skoro denně. Víc ho to teda baví, když k nám někdo přijde s jeho kamarádem/kamarádkou, ale vy jak koukám máte dvojčátka, takže to je ideál, já bych do toho určitě šla. A za chvíli se k nim přidá i ten nejmladší 🙂

alpakovo
18. bře 2013

@mishule78 to by zas tchýně asi nerozdýchala, sem tam musíme vytáhnout a ukázat, že je to pořád doma, když je to tak drahá hračka 😖

mollys33
19. únor 2014

Taky máme duplo i klasické lego 🙂 Syn si s duplem začal hrát ve 2,5 letech a v 6 letech přešel na klasické lego. Nejvýhodněji nás to vyšlo na hracky-kong.cz 😎 😎

jaajaa
19. únor 2014

U nas jede duplo od roku- stavi spolecne s nekym dospelym, zvlada to uz i sam (ted je mu 20 mesicu). Prvni duplo mel jeste po manzelovi- 30 let stare a ted uz kupujeme sami. Miluje zviratka a postavicky- mame zoo, farmu s traktorem a vse ma velky uspech. 😉

elllenka
19. únor 2014

Vzhledem k ceně jsme Lego Duplo nekupovali :( ale na návštěvách kde to měli ji to hodně bavilo. A teď od tří let si už pod dozorem hraje s klasickým legam- má jen pár kostiček, ale dokáže si s tím vyhrát. Pokud to finance dovolí tak jsem pro Lego Duplo

zelva
19. únor 2014

Lego Duplo je určitě super. I náš starší kluk - 5 let si ještě pořád raději staví Duplo než klasické Lego. Je to vděčná hračka pro kluky (u holčiček nevím 😉 ).

dalfy
19. únor 2014

U holčiček také - dcera 6 let má už Lego friendly ale stejně se stále vrací k Duplu - má zoo a miluje jí 🙂

yildiz
19. únor 2014

ja mela pro dcerky teda vzdy klasiku 😀 -nejstarsi si s klasickym legem hrala uz od roka a pul a pak mela Lego Belville ,nemela jsem strach ze by neco spolkla ....mladsi dcerce uz rok a pul byl a hraje si taky s klasickym legem ....hodne si vyhraje ma teda plnou velkou bednu kostek i tech pidi.... jen jsem vyndala ty veci, ktery by se mohly rozlomit a tak...jinak nad Duplem jsem uvazovala?....a uvidime 😀 jestli neco koupime pro nejmladsi ...asi nejaky se zviratkama farmu nebo cirkus ....ale zatim staci to co mame - ceny Lega jsou tady v CR docela vysoke ...ja jsem tenkrat nakoupila Lego v USA vyslo tam za babku ...ale je fakt, ze Lego je proste NEJ hracka ....

paaavca
19. únor 2014

U nás taky Duplo frčí jako nej hračka. Hraje si s tím od dvou let a od 2,5 let už staví sama 🙂 Hlavně ty princeznovské zbožňuje, stavíme zámky a postýlky pro princezny. Hodně ráda má, když postavíme "divadlo" a používáme postavičky z Dupla jako "loutky". Teď pořád hrajeme pohádky a myslím, že ji to bude bavit ještě dlouho 🙂

boban
19. únor 2014

U nás jede Lego duplo u mladšího od 1 roku a už ted staví sám..jen tak podle sebe, ale staví 😉 za mě ano 🙂