• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lego Duplo, Rodinny domček, máte ho?

19. února 2014 
Ahojte,
neviee kde ho maju ?Všade je vypredane.Je perfektny...
30. lis 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ho videla v tescu a v pompu.
30. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, mají ho v Tescu, ale za 1700 Kč, což je dost předražené. Na netu je všude vyprodaný, také jsme ho sháněli.
30. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co se jedná? Já jej neznám :confused:
30. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pavlina05

je to super lego pre detičky od 18m.do 5r. je tam aj zachodik s prkienkom učia sa aj vnimat naši drobci že sa tam kaka :slight_smile: ...postielky mamu ocka a babatko s kočikom a braček,hupačka. je to podla mna vhodne aj pre chlapcov...je to proste strašne kreativna hračka na dlho....rastie s dietatom si myslim.a samozrejme su tam okna a dvere kuchinska linka stoličky....
na nete je vypredane... :frowning2:
30. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukam, ze tu duplo dost vychvalujete a opravdu si s tim ti maly hrajou? Nerada bych vrazila penize do neceho, s cim si bude hrat 2 tydny, mate nektera i jina dupla?
30. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
MY koupili Duplo s autem, za 200,- tak uvidíme co malej na to :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupila jsem ho male k vanocum na MMB asi za 1300 :wink:
30. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja koupila v pompu farmu,zviratka jsou in vzdycky. kdyz jsme na navsteve,kde uz duplo maji,nemuzu od toho malou odtrhnout,davame pod stromecek jen 3 darky,jeden velky - letos duplo a pak 2 drobnosti. domecek bude pristi rok.
30. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tenhle domeček děti hned neomrzí, my ho doma nemáme, ale hrají si s ním u známých a je krásný.
1. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, to zní fakt dobře. Já bych chtěla nějaký větší Duplo pro malou ke 2. narozeninám (v lednu). Uvažovala jsem o Duplo ZOO (to stálo v Tescu 1400 a na netu jsem to viděla i za 1000), ale tohle zní taky dobře, musím na to mrknout v obchodě.
Jinak bych řekla, že kluky mají tedy větší výběr :unamused: - všechny ty popeláře, hasiče, náklaďáky a co já vím ještě :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja som na skušku kupila pre začiatok len box s kockami a okienkom a manžel kupil v Lidl box s kockami aj s podložkou a sedia presne aj na kocky od lega len to je ina firma ale cena bola teda neporovnatelna tak ma to teras pomiešane a ani nevieme čo je od Lega a čo ine... :grinning: a ešte som kupila zvieratka a panačika tušim je to k farme...a ma to komplet a teda to okienko otvara stale a dava tam do domčeka všetko :grinning: v tej mini krabičke od Lega
je tam prasiatko kravička psik ovečka panačik v šiltovke furik kvietok a kocka.

inak na tu farmu som už pozerala a vyzera super.

Ale rodinny domček nema konkurenciu,dufam že ho zoženiem.
1. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
my objednali pod stromeček Dublo box + k tomu hasičské auto, náš kluk je posedlý vším, co houká, velkou položku, ta, co je v boxu je fakt malá (viděli jsme to u neteře), pro neteřinku (3roky) autobus a abychom měli poštovné zdarma, tak ještě posťáka s motorkou a velitele hasičů. Bude to palba, ale dárečky bude Adámek dostávat postupně. Ježíšek nadělí jen box, podložku a hasiče. Objednávali jsme to na internetu LEGENIO, mají tam dobré ceny, slevy a při odběru nad 3000,- poštovné zdarma, takže když se vás domluví víc, jde to využít.
9. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dejte sem prosím odkaz na ten domek, nemůžu ho najít, jinak malá Duplo miluje, mají ho děti, které chodíme hlídat, a vydrží si s tím hrát i půl hodiny, což je u našeho "dvouminutového" dítka fakt zázrak
9. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mně ten domek dneska dorazil domů :slight_smile: Jsem z něj nadšená, no vyšel nás teda na 1700,- i s poštou, ale sháněla jsem ho asi v 15 internetových obchodech, obvolávala, všude měli vyprodané. Pak jsem před týdnem na jeden narazila náhodou na MMB, byl poslední skladem :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evicka:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27421993&tab=2
9. pro 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak máme ještě doma z dupla: velký box s kostkama, supermarket, velkou zoo, syn dostane k vánocům sanitku a popeláře :slight_smile: Na narozeniny máme namyšlený další :sweat_smile: Dcera si s tím duplem krásně hraje už od dvou let a pořád jí to baví, ze všech hraček nejvíc :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď nám přišlo Lego, co jsme objednali. Pěkně jsem počkala, až prcek usnul a pak jsem ho prozkoumala. Je parádní. to si vyhraje celá rodina. Jsem zvědavá, co tomu bude říkat. :sunglasses:
11. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kamarádka jej pořídila na hracky-kong.cz :slight_smile:
19. únor 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek