Lego Duplo, Rodinny domček, máte ho?

ma76
30. lis 2009

Ahojte,
neviee kde ho maju ?Všade je vypredane.Je perfektny...

simlenka
30. lis 2009

Ja ho videla v tescu a v pompu.

knobloska
30. lis 2009

Ano, mají ho v Tescu, ale za 1700 Kč, což je dost předražené. Na netu je všude vyprodaný, také jsme ho sháněli.

pavlina05
30. lis 2009

Holky a co se jedná? Já jej neznám 😕

ma76
autor
30. lis 2009

pavlina05

je to super lego pre detičky od 18m.do 5r. je tam aj zachodik s prkienkom učia sa aj vnimat naši drobci že sa tam kaka 🙂 ...postielky mamu ocka a babatko s kočikom a braček,hupačka. je to podla mna vhodne aj pre chlapcov...je to proste strašne kreativna hračka na dlho....rastie s dietatom si myslim.a samozrejme su tam okna a dvere kuchinska linka stoličky....
na nete je vypredane... ☹

kutcher
30. lis 2009

Holky koukam, ze tu duplo dost vychvalujete a opravdu si s tim ti maly hrajou? Nerada bych vrazila penize do neceho, s cim si bude hrat 2 tydny, mate nektera i jina dupla?

pavlina05
30. lis 2009

MY koupili Duplo s autem, za 200,- tak uvidíme co malej na to 😵

bramburka
30. lis 2009

koupila jsem ho male k vanocum na MMB asi za 1300 😉

simlenka
30. lis 2009

Ja koupila v pompu farmu,zviratka jsou in vzdycky. kdyz jsme na navsteve,kde uz duplo maji,nemuzu od toho malou odtrhnout,davame pod stromecek jen 3 darky,jeden velky - letos duplo a pak 2 drobnosti. domecek bude pristi rok.

kubinkov
1. pro 2009

Tak tenhle domeček děti hned neomrzí, my ho doma nemáme, ale hrají si s ním u známých a je krásný.

petka80
1. pro 2009

Hm, to zní fakt dobře. Já bych chtěla nějaký větší Duplo pro malou ke 2. narozeninám (v lednu). Uvažovala jsem o Duplo ZOO (to stálo v Tescu 1400 a na netu jsem to viděla i za 1000), ale tohle zní taky dobře, musím na to mrknout v obchodě.
Jinak bych řekla, že kluky mají tedy větší výběr 😒 - všechny ty popeláře, hasiče, náklaďáky a co já vím ještě 😅

ma76
autor
1. pro 2009

ja som na skušku kupila pre začiatok len box s kockami a okienkom a manžel kupil v Lidl box s kockami aj s podložkou a sedia presne aj na kocky od lega len to je ina firma ale cena bola teda neporovnatelna tak ma to teras pomiešane a ani nevieme čo je od Lega a čo ine... 😀 a ešte som kupila zvieratka a panačika tušim je to k farme...a ma to komplet a teda to okienko otvara stale a dava tam do domčeka všetko 😀 v tej mini krabičke od Lega
je tam prasiatko kravička psik ovečka panačik v šiltovke furik kvietok a kocka.

inak na tu farmu som už pozerala a vyzera super.

Ale rodinny domček nema konkurenciu,dufam že ho zoženiem.

zzuzinda
9. pro 2009

Dobrý den,
my objednali pod stromeček Dublo box + k tomu hasičské auto, náš kluk je posedlý vším, co houká, velkou položku, ta, co je v boxu je fakt malá (viděli jsme to u neteře), pro neteřinku (3roky) autobus a abychom měli poštovné zdarma, tak ještě posťáka s motorkou a velitele hasičů. Bude to palba, ale dárečky bude Adámek dostávat postupně. Ježíšek nadělí jen box, podložku a hasiče. Objednávali jsme to na internetu LEGENIO, mají tam dobré ceny, slevy a při odběru nad 3000,- poštovné zdarma, takže když se vás domluví víc, jde to využít.

evicka7
9. pro 2009

holky, dejte sem prosím odkaz na ten domek, nemůžu ho najít, jinak malá Duplo miluje, mají ho děti, které chodíme hlídat, a vydrží si s tím hrát i půl hodiny, což je u našeho "dvouminutového" dítka fakt zázrak

leonik
9. pro 2009

ahojky, tak mně ten domek dneska dorazil domů 🙂 Jsem z něj nadšená, no vyšel nás teda na 1700,- i s poštou, ale sháněla jsem ho asi v 15 internetových obchodech, obvolávala, všude měli vyprodané. Pak jsem před týdnem na jeden narazila náhodou na MMB, byl poslední skladem 🙂

leonik
9. pro 2009

a jinak máme ještě doma z dupla: velký box s kostkama, supermarket, velkou zoo, syn dostane k vánocům sanitku a popeláře 🙂 Na narozeniny máme namyšlený další 😅 Dcera si s tím duplem krásně hraje už od dvou let a pořád jí to baví, ze všech hraček nejvíc 🙂

zzuzinda
11. pro 2009

Tak teď nám přišlo Lego, co jsme objednali. Pěkně jsem počkala, až prcek usnul a pak jsem ho prozkoumala. Je parádní. to si vyhraje celá rodina. Jsem zvědavá, co tomu bude říkat. 😎

mollys33
19. únor 2014

Ahoj, kamarádka jej pořídila na hracky-kong.cz 🙂