• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lego. Jaké jste koupili dětem?

27. dubna 2015 
Ahoj, synek si začal hrát u kamarádů s legem, tak mu chci nějaké koupit k druhým narozeninám. Zjistila jsem, že je to fakt věda, spoustu druhů, součástek, balení. Jaké jste koupili vašim dětem? S čím si nejvíc vyhrají? Máte typy na internetový obchod, zajímavé slevy, akce? Předem dík.
14. dub 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, určitě pro ty malé prcky je Lego duplo. Kupuji přes net, je to levnější. My máme zatím Lego duplo Zoo, Lego duplo cirkus, jsou tam i zvířátka a pak máme ještě Továrnu s Maxem a Rolíkem z Bořka stavitele. Te´d plánuji kupovat Popelářské auto a Supermarket.
14. dub 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky určitě lego duplo........moje holčička si vyhraje nejvíce se zvířátky a s kostkami.......teď k narozeninám 2 mám pro nii ještě velkou zoo letošní novinku........Jinak se dáá spousty věcí koupit i jednotlivě...........nakoupily jsme tak někkterá zvířátka, okýnka, podložky........
15. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás taky vede Duplo-máme hrady a rytíře a Dinosaury :wink: :grinning: A taky farmu...taky kupuju přes net,většinou na Moře lega :slight_smile:
16. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mému synovi je 14 měsíců a máme zatím lego primo a taky si vyhraje,ale už pomalu kupuju i Duplo,hodně přes MMB,jsou tam i slevy i kupuji použité.Doma to umeju a je to :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme lego duplo Přátelská Zoo a Supermarket, dcera si s tím hodně vyhraje. Kupovali jsme v kamenném obchodě :slight_smile: Ještě máme Lego Belville, ale ty nejmenší kostičky.
16. dub 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn dostal k druhym narozeninam traktor s privesem, kravicku a ovecku. Ted mu bude v lete pet a Lega uz mame nekolik krabic :grinning: Uz si s tim zacina hrat i mladsi, je to fakt uzasny. Vsechno ma duplo.
17. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hakanka Syn dostal v necelých dvou letech duplo kreativní auta. Je to super. Hraje si s tím hodně.
5. bře 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až teď se dívám, že to je už pěkně stará otázka :slight_smile:
5. bře 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem své rok a půl staré dceři zatím koupila dvě malé sady Lego - duplo...výhoda je, že se dají kombinovat, pasuje to k sobě a mají moc hezké a nápadité varianty. U nás teď nejvíce frčí duplo safari - jsou tam malá zvířátka a autobus, do kterého je pořád dává a jezdí s nima po bytě:slight_smile:
12. bře 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nakoupila lego tady http://www.hracky-4kids.cz/stavebnice-lego/ - mají tam strašnou spoustu druhů, taky jsem nevěděla co vybrat dřív :slight_smile: ale nakonec jsem teda povybírala, dokonce i víc než jsem chtěla :grinning: tak se mi to zalíbilo, že jsem to vzala i pro strýčka příhodu, a pár kamarádkám, teda jejich dětem k narozeninkám, kam byla ta naše parádnice taky pozvaná
22. dub 2015 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teja86.
@ninkadrs taky tam nakupuju poměrně často :slight_smile: Brala jsem tam lego pro synovce i neteř. Tobík dostal lego duplo, takovou tu základní sadu a k tomu se mu případně budou dokupovat další kostičky a neteř už je větší, tak ta dostala plážový dům nebo něco podobného :slight_smile: Je fajn, že je to baví a často si s ním hrají
27. dub 2015 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek