Levné hračky a hračky ve slevě

kacka1_novotna
18. říj 2013

Nenašla jsem tu podobné téma, tak kdyby jste měli nějaké tipy na levné hračky a slevové akce.. určitě se zapojte do diskuse a pošlete tip ostatním maminkám. Teď před Vánoci se to může hodit 😉 Já nedávno nakoupila hračky na eshopu, třeba http://www.euroforce.cz/produkty/hracky/vyprode... a dnes mi od nich přišel newsletter na zlevněné hračky. Sama mám teď nakoupeno, tak jsem si říkala, že se aspoň podělím s vámi
Díky za případné další tipy, i na jiné dárky pro dětičky 🙂

kapka1
24. lis 2013

Koukni na hračky Otto-toys. Prodávají levné a dost kvalitní hračky. Hlavně jsou atestované. Žádný Větnam...

penelopaw
1. zář 2018

Osobně nakupuji hračky v Dráčiku, kde mají licencované, s výrazně nižšími cenami než v jiných hračkářstvích + s členkou kartičkou je při každém nákupu okamžitá sleva a mnohdy mají ještě slevy "pohádkové" (kolikrát třeba o dvě stovky). Snažím se posílat příbuzenstvo tam, přestože obzvlášť jeden z dědečků má tendence kupovat hračky někde na tržnici, a to je pak bída (za mě to jsou vyhozené peníze, protože se to kolikrát rozpadne na mraky ostrých částí, lezou z toho dráty apod. a to já prostě dětem dávat nebudu 🙂).

slevoslav
9. led 2019

Zajímavé hračky se dají koupit na www.slevoslav.cz a posílají i na dobírku do 24 hodin.