Ležení na bříšku - na jaké podložce?

bru_cka
12. led 2018

Ahoj holky,
mohly byste se se mnou podelit, na cem nechavate sve male deti lezet na brisku.

Dceri jsou dva mesice, pokladam ji na brisko na takovych tech penovych puzzlich a na tom mam tetra plenu. Ale prijde mi to dost tvrde. Kdyz se ji podari zvednou hlavicku, neumi ji jeste moc optrne polozit a prijde mi, ze se vzdy o ty puzzle pouchne.

Dekuji za tipy a rady 🙂

01evik
12. led 2018

@bru_cka já používala puzzle od začátku 🙂 Děti mají být na tvrdém ;)

mis_el
12. led 2018

Já nechávám od začátku na hrací dece. Ještě neleze, ale různě se odválí a odpichuje a hrozně ji zajímá podlaha, takže už ani moc na dece není a je na plovoučce.

caseopea
12. led 2018

@bru_cka Děti by při pasení koníčků měli být na tvrdší podložce, takže myslím že to pěnové puzzle bude akorát, rozhodně ne na posteli nebo polštáři. Malého jsem měla jen na dece na koberci a krásně mu to pak šlo, nikde se nebořil 🙂.

nikuu
12. led 2018

Máme podložku casmatino a spokojenost veliká.

kika266
12. led 2018

@bru_cka urcite na tvrde podlozce by mely byt, pak budou lest po podlaze, tak uz nic mekkeho mit nebudou 🙂

hanve
12. led 2018

Buď na koberci na hrací dece nebo když jsem v kuchyni a potřebuje mít společnost,tak na stole na tetra plene.

luj89
12. led 2018

ja mam na puzzlich jeste deku a je to mekci 🙂

kexina
12. led 2018

U nás byl zpočátku na dece, na puzzle nechtěl být ani chvilku, pokaždé hrozně brečel. Puzzle vzal na milost až teď, až zjistil, že se dá rozebrat a okusovat. 🙂

jaja01k
13. led 2018

Mela jsem penovou podlozku casmatino. Rekla bych, ze je o neco mekci nez puzzle. Ze zacatku jsem na podlozku davala jeste tenkou deku.

ariadna12
14. led 2018

Penove puzzle koupene na mall.cz. pokud je na posteli, davame pod to drevotriskovou slabou podlozku, aby se to nepropadalo.