Logico Primo - Vaše názory, postřehy, zkušenosti

heartsease
13. led 2014

Ahoj holky, ráda bych synovi koupila Logico Primo. A jelikož to není zrovna levná záležitost, uvítala bych Vaše názory, postřehy, zkušenosti, rady.... 😉
Děkuji

milarepa
30. lis 2016

Ahoj vsem, nemate prosim nekdo na prodej Logico piccolo?Pripraven ke startu-pozorovani...., divej se a ...Oko a ruka: kombinuj..., skladej...., skryvacky, pribehy v obrazcich, Predctenarske dovednosti:vizualni vnimani,Prostorove vnimani:sleduj a presun, pravoleva -----a jine🙂 Mam syna 5.5let a teprve ted jsem se o tomhle projektu dozvedela.Prosim, nabidnete. Dekuji

mejan
23. led 2017

Ahoj, uvazuji o koupi Logico Primo pro sveho ctyrleteho syna. Muzete mi prosim poradit jestli pri prechodu na Logico Piccolo muzu dal pouzivat ramecek z Prima a akorat koupit karty na Piccolo?

xvilankovaa
5. únor 2017

Zdravím všechny zájemkyně a pokud byste některá měla zájem, mám k prodeji 4 sady Picolo Primo (3 sady jsou od 4 let a jedna od 5 let). Mám OBLÉKÁME SE, POČÍTÁNÍ A POROVNÁVÁNÍ, VNÍMEJ A POVÍDEJ, V ZOOLOGICKÉ ZAHRADĚ-ta je od 5 let. Cena za všechny 600,- +pošta, jinak jednotlivě po 175,-.

kedi
16. únor 2017

@xvilankovaa Dobry den, stale aktualni?

xvilankovaa
17. únor 2017

Dobrý den, prodané

vercastuli
12. bře 2017

@gabriella84 Gabi asi před týdnem jsem poslala žádost na přidání do skupinky, ale pořád nic. Ráda bych se přidala. Díky Veronika

gabriella84
13. bře 2017

@vercastuli byli jsme ted nemocní včera jsem něco schvalovala kouknu na to i dnes.

vercastuli
13. bře 2017

díky

simona90
16. bře 2017

@jankabr
Dobrý večer chtěla jsem se zeptat zda by jste mi poslala vaše naskenovame materiály. Předem moc dekujiStanková

jankabr
18. bře 2017

@simona90 dd, rada za neco vymenim, nabidnete do soukrome zpravy. Preji pekny den

petrasipkova
27. pro 2017

@xvilankovaa Uz to mas asi pryc, ze? 4 sady- 3 sady od 4 let a jedna od 5 za 600? Mela bych zajem.