Logico Primo - Vaše názory, postřehy, zkušenosti

heartsease
13. led 2014

Ahoj holky, ráda bych synovi koupila Logico Primo. A jelikož to není zrovna levná záležitost, uvítala bych Vaše názory, postřehy, zkušenosti, rady.... 😉
Děkuji

ekrovka
17. led 2014

Nevím jak staré máte dítě....Synovi je 6 let. Kupovala jsem Logico před dvěma roky a máme ho stále a je neustále v kurzu. Karty jsou z tvrdého papíru a i při častém používání jsou stále v perfektním stavu. Úkoly jsou snadno pochopitelné, takže dítě může opravdu pracovat i samo. Karet je v nabídce dost a rozdělení obtížnosti dle věku odpovídá složitosti úkolů. Poprvé jsem koupila rámeček a dvě sady karet a pak dokupovala. Dost karet jsem našla i na internetu, stáhla a vytiskla. Za mě dobrá investice. Syn letos nastupuje do školy a plánuji koupit Piccolo - stejný princip ovšem zaměřený na učivo.

berenika39
17. led 2014

@heartsease ahoj, Primo jsme měli od 2,5 let, a musím říct, že jsme ho moc užili. Postupně jsme prošli od jednoduchých zadání k těm složitějším, právě na logicu se naučil chvíli sedět a soustředěně pracovat. Ted na logopedii používá piccolo, to je pro starší, máme doporučené tohle - http://www.amosek.cz/amosek/eshop/2-1-LOGICO-PI..., a myslím, že se s tím dá pracovat po celou dobu šk docházky, trochu zábavnější forma učení.
S tím Primo si Petr hrál asi tři roky, fakt vychytaná hračka. Za mě 1*.

berenika39
18. led 2014

@heartsease jsem včera našla video, 2 roky a 6 měsíců🙂)))))

https://www.youtube.com/watch?v=JgeaCmJJ7Zo
heartsease
autor
19. led 2014

@ekrovka Děkuji za názor. Lukimu jsou 4 roky.

heartsease
autor
19. led 2014

@berenika39 Díky z názor. Luki je velký neposeda, ale pokud jej něco opravdu zaujme, vydrží u toho docela dlouho. 😉

berenika39
19. led 2014

@heartsease to bych skoro koupila to větší, Primo.

nunacek
19. led 2014

@berenika39 Ahoj. Jaké konkrétní soubory Logico primo doporučuješ na začátek pro 2,5-3 leté dítě? (např. Ve školce, V nemocnici, apod...)

berenika39
19. led 2014

@nunacek ahoj, nejsem nějaký expert, jen ze zkušenosti - spíš nějaké obecné, které si tak malé dítě umí představit, nci složitého - měli jsme den s Luckou a Vojtou, to byly samé praktické věci, pak barvy a tvary a pak nějaký statek, farmu? nevím název - prostě zvířátka která znal a miloval v té době. určitě si ty prac.listy prohlédni, některé jsou od tří, ty jsou ok, ale některé od čtyř, a ty jsou strašně složité pro tříleté dítě. popsané to mají třeba na amosek cz.

nunacek
19. led 2014

@berenika39 Díky za názor 😉

krystalka
21. led 2014

@heartsease - my jsme Logico Primo kupovali ke 3.narozeninám, měli jsme Den s Luckou a Vojtou, pak nějakou tu Farmu a Malujeme, kutíme, stavíme...nebo tak nějak....je to fajn, bavilo ho to...teď mu bude 6 a budeme asi kupovat to Piccolo...

copa
27. led 2014

my jsme naší malé kupovali Logico Primo k 3. narozkám a je to oblíbená činnost, k Vánocům teď dostala nové karty
mladšímu plánuju k 2.narozeninám BambinoLük, to je pro děti už od 2 let, doufám, že ho to taky zaujme 🙂

iluss
27. led 2014

My máme Den s Luckou a Vojtou a je to super!!! Dcerka si s tím hodně vyhrála, hlavně když byla nemocná, tak to jela v jednom kuse! 😉

lolelole
27. led 2014

Měli jsme to půjčený asi od cca 2 let malého. Bavilo ho to hodně moc. Kolem 2,5 let již zvládal docela dost listů - měli jsme školku a malujeme nebo tak něco. Bohužel jsme to již museli vrátit, ale určitě plánují pořídit to znovu. Smysluplná hračka
😉

jankabr
14. bře 2014

ahoj, docela rada bych si s nekym Logico karty vymenila - jsem z Brna, nenasel by se zajemce?

velrybous
29. dub 2014

Nemáte někdo logico na prodej???? @ekrovka, @copa, @lolelole, @jankabr, @iluss, @krystalka, @berenika39,

berenika39
29. dub 2014

@velrybous pozdě, šlo do světa☹. omluva

lolelole
29. dub 2014

@velrybous bohužel :(

copa
30. dub 2014

@velrybous my ještě Logico využijeme pro mladšího, takže bohužel
máme i Bambino Lük, ale náš dvouleťák je dost akční a zatím ho to moc nebere, takže i s BambinoLük si hraje starší 4leťák 🙂

ekrovka
30. dub 2014

Ještě stále používáme

jankabr
30. dub 2014

Mam je pouze naskenovane a postupne si je tisknu a laminuju.

velrybous
1. kvě 2014

@berenika39 škoda, nevadí, @copa jj taky možná koupím mladšímu, @jankabr Jani kde se dají prosím stáhnout?

jankabr
1. kvě 2014

nedaji se jen tak stahnout - bohuzel, vymenujeme si je s kamoskama, a tak rozsirujeme vlastni sbirky

velrybous
7. kvě 2014

@jankabr aha já jsem právě myslela, že se někde dají stáhnout ☹

evulatko
8. kvě 2014

@ekrovka,ahojky, mohla bych se zeptat, kde na internetu jsi nasla karty na stahnuti? Mockat dekuji🙂

matulajzka
18. čer 2014

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, máte nějaké karty logico piccolo k poslání - příp. nevíte, kde je stáhnout? Ráda bych si je také s někým vyměňovala, ale v okolí není žádná maminka s prckem s vd a pas :( a na skupině kam chodím mají maminky jen logico primo... Sice náš Šíma má 3roky, ale primo bylo pro něj lehké ... tak sháním všude možně na internetu, nevíte prosím?

stanpetr
20. led 2015

Je tu maminka (jsou tu maminky), která by si byla ochotná vyměnit listy ze hry LOGICO PRIMO? Těším se na případnou spolupráci 🙂

jenyska4
27. bře 2015

@barla5 sháníš ještě?
@velrybous mm 13 sad picola pro předškoláky prodávám jednu sadu za 200,- pár dní stará, ale náš chlapeček vše zvládne hned🙂

jankabr
5. kvě 2015

@jenyska4 nemate tam picolo Jak se co dela?

jenyska4
5. kvě 2015

@jankabr paní čapla bohužel vše