Magická svítící beruška/želvička, máte zkušenost?

f.miracle
27. říj 2013

Syn ji viděl v reklamě a hrozně se mu zalíbila... Máte s ní někdo zkušenost? 😉

medvidek
27. říj 2013

Máme pro obě zlatíčka. Dcera s ní spí a pomohla jí, aby se v pokojíčku nebála. Ve školce mají zase želvičku. Jo a máme originál za 450 Kč. 🙂

zuza2008
27. říj 2013

Jej, bohužel mám. Pod tímto nazvem se prodává kopie originálu a je velmi nepovedena. Špatně šitá, nic moc hezká, dodána bez baterek i jakéhokoli popisu souhvězdí. Vrátit ji bylo opravdu na dlouhe lokty. Az co jsem pohrozila COI, tak vrátili peníze (500 Kč). Pak jsem koupila originál přes Amazon, cena cca 800,- a máme doma nádhernou hračku, kterou si pustíme někdy i jen tak s manželem 🙂. Cena je sice vyšší, ale rozdíl obrovsky. Jo je to firma iCloud.

kettynka1234
27. říj 2013

Dejte sem prosím fotečku, jak to vypadá 🙂 třeba by to byl pěkný dárek pro naše dvoletý dvojčátka. Předemd ěkuji 🙂

hojda
27. říj 2013

Dělá se hodně kopií, já loni koupila něco podobného hvězdnou oblohu, videa k tomu úžasný, ale ve skutečnosti hrozněj krám 😠

cuddle
27. říj 2013

my máme želvu - kupovanou zde -http://www.svitici-zelvicka.cz/
uváděno jako jediná originální v ČR - ne napodobeniny z Aukra nebo slevových portálů. Prý musí mít certifikát původu a originální nehraje melodii - jako ty čínské levnější, které dokonce hrají nějakou hroznou čínskou skladbu - viz kamarádka zakoupila někde na slevovém portálu
my zapínáme večer malému před spaním - možnost 3 barev a nebo kombinace
kouká na hvězdičky
zpracování kvalitní
malej má 7m , ale kouká nato, tak uvidíme časem jestli to bude pomáhat při uspávání

dajamka
27. říj 2013

Pozor na ně!!!
www.svitici-zelvicka.cz

Za 500,- koupíte běžný čínský padělek. To raději stejný šmejd, ale za 200,-.

Jediná originální je od firmy CloudB.

TADY JE PŘEPIS Z MIMIBAZARU NA DOTAZ O KVALITĚ ŽELVIČEK Z TOHOTO WEBU.

J. L. (Hanale) ID 249210, mimibazar.cz/hanale (24.10.2013, 11:01)
Na webovkáh se zaštiťují originalitou (stáhnuté, ukradené video firmy The new thoy, kecy o originalitě), ale posílají běžné čínské šmejdy. Já loni zjištovala, od jaké firmy to je - jediná pravá je od CLOUDB. Napsali mi, že je to maďarskáá firma Somogyi a poslalli sken návodu k použití. Takže originál od Cloudu fakt ne, když ji vidíte na tom jejich videu, tak získáte dojem, že dostanete tuhle. Nicméně firma Somogyi dělá elektroniku a svítidla, na netu u jiných výrobců jsem našla, že opravdu dělají i svítící želvičky. Takže s vědomím, že dostanu za 500 alespoň schválené svítidlo s atesty jsem ji objednala. Tehdá lidé čekali na dodávku 2-3 měsíce, pořád čekali na dodání (z číny to pluje dlouho, že jo). NIcméně, to, co přišlo, byl plastový křáp beu ozačení výrobce, bez faktury, bez návodu k použití - ten si mám prý stáhnout z netu. Na otázku - že chci důkaz, že naskenovaný návod patří skuteč

ODPOVĚDĚT

UPRAVIT KOMENTÁŘ

J. L. (Hanale) ID 249210, mimibazar.cz/hanale (24.10.2013, 11:06)
skutečně tomuto výrobku mi neodpověděli. Psala jsem na firmu Somogyi, poslala fotky, psali, že to není jejich výrobek. Psala jsem na ČOI - doporučli odstoupení do smlouvy pro padělek, poslala jsem výhrůžný meil, peníze hned vrátili.
Komentáře na fejsbůku se mazaly rychlostí blesku, sledovala jsem to 3 měsíce. Za celou firmou tehdy stal Aleš Slabý - dejte do gůglu. V únoru se mnou komunikoval jiný pán, tak třeba už prodávají originály od Cloudu (myšleno jako vtip).

http://www.emimino.cz/diskuse/svitici-beruska-m...

ODPOVĚDĚT

UPRAVIT KOMENTÁŘ

J. L. (Hanale) ID 249210, mimibazar.cz/hanale (24.10.2013, 11:10)
Nicméně vrácenou želvu si nevyzvedli (mají uvedenou fiktivní adresu, ted´už pro jistotu nemají kontakt na webu žádný, respektive nějakou firmu ze zahraničí), takže mám doma čínskou a maďarskou .

Čínská žere baterky jak divá, svítí ostře jen když je pod stropem a provedení mizerné.
Maďarská má schválení, že je to EU výrobek, atesty jako elektrovýrobek, svítí hezky.

A cena? 500,- čínská, 389,- maďarská.

ODPOVĚDĚT

UPRAVIT KOMENTÁŘ

Barbara B. (b.barka) ID 163950, mimibazar.cz/barkablahova (24.10.2013, 21:43)
Děkuji moc. tohle přesně jsem si myslela. já hloupá totiž objednala tu mořskou s tím, že to je opravdu originál. na krabici je výrobce somogyi. zjišťovala jsem na netu a našla slovenskou firmu. trochu mě to zarazilo. a to jsem chtěla koupit ještě jednu tu klasickou. na jejich str.mají totiž různé obrázky želv a člověk neví, jakou dostanete. co byste mi radila udělat, abych dostala zpět peníze? tím myslím i peníze za poštovné, když jí budu posílat. děkuji

ODPOVĚDĚT

Elena L. (Elunáč) ID 66310 (24.10.2013, 17:38)
No tak to jste rozepsala pěkně. Já mám zkušenost stejnou. Jen s rozdílem, že si tu moji vrácenou vyzvedli a peníze vrátili-loni po Vánocích.
Jen pro info, kde jste kupovala tu maďarskou? Taky mi tehdy psali, že je to z Manďarska Dětem se líbily i ty čínské šmejdy, ale já se s tím tedy nehodlala smířit. Tak nemají nic

ODPOVĚDĚT

J. L. (Hanale) ID 249210, mimibazar.cz/hanale (24.10.2013, 21:26)
http://www.luxx.cz/katalog/svitidla/dekorativni...

ODPOVĚDĚT

UPRAVIT KOMENTÁŘ

Barbara B. (b.barka) ID 163950, mimibazar.cz/barkablahova (25.10.2013, 12:53)
to je přesně ta, co prodává svítící-želvička. už podle krabice....

na původní příspěvek již bylo v tomto vláknu 5x odpovězeno

Elena L. (Elunáč) ID 66310 (24.10.2013, 21:41)
děkuji, vyzkouším

na původní příspěvek již bylo v tomto vláknu 5x odpovězeno

Elena L. (Elunáč) ID 66310 (24.10.2013, 10:22)
Pokud to není přesně originál od Cloud B, tak nekupovat. To rovnou kupte tu za 200. Je to ta samá. Měla jsem ji a vrátila, uvnitř chrastilo, nepřišlo mi to zrovna bezpečné pro děti. Řešila jsem to loňské Vánoce a vrátila obě-měla jsem pro obě děti. Takže za mě NEEE!

ODPOVĚDĚT

Olga J. (ólinuška) ID 161504, mimibazar.cz/olinuska (24.10.2013, 10:13)
já ji koupila asi před 2 lety,vybalila a hned prodala,protože to byl úděs

ODPOVĚDĚT

Stepanka S. (stepik57) ID 206528 (24.10.2013, 9:02)
Včera mi želvička přišla /ta levnější verze 190kč/, vzhledově to opravdu není žádná hitparáda dle mého názoru, , ale když se ve tmě v pokoji rozsvítila, rozněžnil se i manžel-to je fakt bomba, syn bude nadšený si myslím.

ODPOVĚDĚT

Barbora Š. (Robobara) ID 457809 (24.10.2013, 7:24)
Zkuste najít včerejší díl Prostřeno - tam při prohlídce bytu byla želvička ukázaná (mně se nelíbila).

ODPOVĚDĚT

J. L. (Hanale) ID 249210, mimibazar.cz/hanale (24.10.2013, 9:43)
NA SVÍTÍCÍ-ZELVICKA NEKUPOVAT!!!!!!!!!!!

šmejdi jedni

ODPOVĚDĚT

UPRAVIT KOMENTÁŘ

Barbara B. (b.barka) ID 163950, mimibazar.cz/barkablahova (24.10.2013, 10:01)
proč? viděla jste jí?

ODPOVĚDĚT

Olga T. (OlinaT) ID 23783, mimibazar.cz/olinat (24.10.2013, 9:54)
Mohla bych se zeptat proč? TAky právě zvažuju tuhle a nikde nějak nemůžu najít recenze...Díky

ODPOVĚDĚT

Barbara B. (b.barka) ID 163950, mimibazar.cz/barkablahova (24.10.2013, 10:01)
mám totiž obavy, že to je také jen kopie a je úplně jiná než co mají na obrázcích. dle mého bude vypadat jako ta, co seženete do 200....

ODPOVĚDĚT

Elena L. (Elunáč) ID 66310 (24.10.2013, 18:17)
přesně tak, je to špatná kopie z číny. Hrůza, objednávala jsem minulé Vánoce a vracela. Raději originál nebo zkusit tu maďarskou, jak píše paní nahoře.

gabina_ch
27. říj 2013

My máme vylepšenou mořskou želvu - hrající, promítá podvodní efekt a přehrává dvě melodie, je to loňská novinka CloudB. Marečkovi se moc líbí, krásně s ní usíná.

paulie
27. říj 2013

Máme (tu originální od CloudB - verzi z roku 2010) už skoro tři roky - dítka ji mají ráda, pže jim promítá po celém pokoji noční oblohu, aniž by to zároveň bylo nějaké ostřejší světýlko, v noci si to sama zapínají jako lampičku/světýlko na znovuusnutí a je to jedna z věcí, které nutně musíme s sebou všude vozit 🙂
Jinak (v návaznosti na diskuzi) ji máme na nočním stolku mezi postelemi a bez problémů osvítí celý pokoj, máme k ní návod na "čtení" souhvězdí, baterie vydrží poměrně dlouho a tři barvy (červená, modrá a zelená) jsou plně postačující. Pro mě je fajn, že se po cca 45min sama vypne 🙂

kacenky2
22. led 2014

My máme berušku a želvičku, chci ji vrátit, ale z www.svitici-beruska.cz nereagují, můžete mi prosím někdo, komu se to podařilo vrátit napsat, jak na to? Díky.

ivonapop
23. bře 2014

Tak jsem děvčata zmatená, chci ji objednat jako dárek, chtěla bych berušku, ale už fakt nevím kde. Samozřejmě řeším cenu a kvalitu

veriseek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xkveta01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emilka555
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
agnitas
5. říj 2014

Varování před podvodníky - firma TheNewToy (web svitici-beruska a svitici-zelvicka)
"Upozorňuji na nekalé praktiky fiktivní firmy TheNewToy (webu svitici-beruska a svitici-zelvicka) Tato pofidérní společnost, se odkazuje na neexistující sídlo v Anglii a na svých stránkách prodává čínské plagiáty, které se běžně prodávají na různých slevových serverech a vietnamských tržnicích. Firma hrubě porušuje autorská práva Cloud B Inc. a zneužívá originální fotografie. Hračky, které prezentují na obrázcích na eshopu i facebooku neodpovídají vůbec skutečné podobě hraček, které dostanete poštou. Nyní dokonce ukradla video z webových stránek firmy Pexi s.r.o., ze kterého mají zákazníci nabýt dojmu, že se jedná o originální zboží. Pokud se Vám již povedlo si zboží od nich objednat, pokuste se jej neprodleně vrátit, nikdy nevíte z čeho se to v těchto ilegálních továrnách vyrábí, a objednejte si originál. Důrazně varujeme před nákupem u firmy TheNewToy.cz , která zcizila kompletní image americké firmě "The New Toy" , se kterou nemá zcela nic společného!" http://klidneusinani.pexi.cz/klidneusinani/...
http://www.rodina.cz/nazor17220899.htm
I já jsem si naběhla a před rokem koupila u nich svítící želvičku (svítila cca měsíc). Negativní komentáře na FB mažou rychlostí blesku a když se před cca 3/4 rokem jejich podvodné praktiky provalily a dost se o tom psalo na internetu, na čas se stáhli. Teď znovu svoje podvodné stránky obnovili, doufaje, že se na vše zapomnělo, a čínské šmejdy, které vydávají za originál, prodávají dál.

katka224
17. říj 2014

Hezký den všem. Taky jsem naletěla na čínskou napodobeninu. Koupila jsem na Aukru jako novou. Strašně jsem byla zklamaná. Beruška chrastí, krunýř má ostré hrany. Baterkožrout! ☹ . Podle příspěvků vybírám nyní od CloudB. Nevíte někdo jak dlouho vydrží baterky v originálu. Děti ji pouštějí poměrně často. Díky

janiseq97
17. říj 2014

Hezký den přeji. My máme svítící želvičku z anglie a musím říct že jsem spokojená.. měly jsme to se souhvězdím (bez baterek) Malého to baví.. Jinak v česku jsem ji viděla i levnějc ale ruku za to nedám 🙂 určitě bych za to ale 500,- nedala 200,- možná ještě jo ale jak někteří píšou za 500-800,- to je mooc 🙂

zlababa07
17. říj 2014

@katka224 mám originál od CloudB a baterky od léta stále drží 🙂 Pouštíme každý večer před usnutím. A je fakt super. Měla jsem předtím ten padělek a vůbec se to nedá srovnat!

povidalka911
10. lis 2014

Ano, s touto firmou mám taky zkušenosti. Objednala jsem si tam želvičku, ale jsem holka zvídavá, tak jsem trochu pátrala na internetu. Našla jsem dost negativních recenzí, tak jsem nakonec koupi zrušila. Na FB jsem jim napsala dotaz ohledně negativních recenzí, ale to se jim nelíbilo, tak mi preventivně zablokovali přístup na jejich stránky. Dělají to tak běžně. ....Nakonec jsem koupila od firmy CloudB tu mořskou (stála necelých 800kč) a je úžasná. Máje ji už druhý rok a nemůžu si ji vynachválit. Občas ji synátorovi kradu pro sebe 🙂 . Kdybych chtěla být už opravdu hnidopich, tak když svítí obě barvy najednou, jsou na stropě dva měsíčky, ale to je detail 😉

sobolce
14. pro 2014

Dobrý den, potřebuji poradit, jestli koupit zelvicku pres http://pexik.inshop.cz/hry-a-hracky/hracky-pro-...

Jestli je to taky smejd nebo ne? Dekuji moc Lucka

miruskapivonka
26. led 2015

Také máme svítící želvičku, a syn je z ní nadšený 🙂 ale pozor na padělky..

miladka22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz