Mašinka Tomáš na baterky. Jezdí i po dřevěných kolejích?

svanhild
22. zář 2019

Ahoj, sháním pro synovce mašinku Tomáš na baterky. Potřebuji, aby jezdila po dřevěných kolejnicích (Ikea, Tesco atd.). Našla jsem na baterky pouze zn.Trackmaster, která má originál plastové koleje. Máte někdo zkušenost, jestli tyhle mašinky jezdí i po dřevěných kolejích? Popř. pokud někdo máte jinou mašinku Tomáš na dřevěné koleje, budu moc ráda za odkaz.🙂 Díky

martt
22. zář 2019

@svanhild Ahoj máme ji doma, ale bohužel na dřevěné koleje nejde. Má trochu jinou rozteč kol. Jinak bohužel jsem masinku Tomáše na baterky na dřevěné koleje, ještě neviděla také jsme sháněli. A na konec jsme synovi koupily obyčejnou mašinku Tomáše na dřevěné koleje.

janaaanna
22. zář 2019

@svanhild ty original plastove jsou uzsi nez ty drevene, myslim, ze to tak maji schvalne. A na drevene jsem videla same nelicencni Tomase a zadne na baterky. Koupit se da, ale myslim, ze to nikdy neni oroginal, oni si proste jedou to sve...

svanhild
autor
22. zář 2019

@martt děkuji, myslela jsem si to

svanhild
autor
22. zář 2019

@janaaanna děkuji, určitě to mají schválně, aby to na ty dřevěné nepasovalo:(

blondynka400
22. zář 2019

@svanhild měli jsme. Kupovala jsem je jako originál v USA. Jen měly problém, že nevyjela třeba do kopečka.... Rozteč byla stejná. Měla jsem Tomáše a pak bílou a zelenou. Jména už si nepamatuji 😀