Máte mluvícího pejska Fisher price nebo medvídka od Chicca?

lyndina
22. led 2013

Mluvící pejsek Fisher price versus medvídek Chicco ? 😉 jaký je podle Vás lepší ? A hrají si s nimi děti rády ?? 🙂

surviver
22. led 2013

mame psika,ale nenadchol nas 😠

zukana
22. led 2013

ahoj, máme toho psíka, ale začal nás zaujímať až neskôr. Aj pri dcérke aj pri synovi až okolo 20 mesačné.

lyndina
autor
22. led 2013

my jsme právě synkovi chtěli koupit pejska, ale teď se prý nevyrábí pouze v češtině :/ ale taky s angličtinou, tak nevím, jestli to ty děti nemate ??

lyndina
autor
22. led 2013

@zukana přitom pejsek je prý vhodný pro děti od 6-ti měsíců, to mi přijde velmi brzo 😀

lyndina
autor
22. led 2013

@surviver nenadchnul? takže je brzo omrzel? se právě bojím, že našeho prcka omrzí taky, co má hračky, přestanou ho po chvíli bavit a pejsek není zrovna levná záležitost 😖

surviver
22. led 2013

@lyndina dostali sme ho na 1. rok...vtedy uplny nezaujem a okolo 22 mesiacov sa s nim hral asi 4 dni a potom nič,stoji nam v krabici s hračkami... ☹ ale nas všeobecne malo zaujimaju hračky,v hračkarstve ano,ale ked to kupime domov,už nas to nebavi...

lyndina
autor
22. led 2013

@surviver takže žádný úspěch 😒 domnívám se právě, že toho našeho špunta to bavit nebude, máme dálkový ovladač od Fisher price a to ho bavilo tak týden a pak ho zahodil a nechce ho 🙄 .Kdyby to nebyla drahá záležitost tak to neřeším a hned ho kupuju, ale takhle za něj může mít jiných věcí ;) děkuji za příspěvek 🙂

aneet112
22. led 2013

my sme ho kupili nasej znamej pre dcerku na vianoce ma 2a pol roka .my mame doma 4 rocnu a ta sa ho nevedela nabažit......spievala si s nim no parada

surviver
22. led 2013

@lyndina nie je za čo.....no telefon aj nas bavil tyžden,ale teraz sa k nemu občas vrati,myslim,že telefon bola lepšia investicia ako tento macko,aspon teda pre nas 😉

surviver
22. led 2013

@aneet112 asi to bude fakt zaujimavejšie pre staršie detičky 🙂 ako pre take male

anina32
22. led 2013

My máme medvídka. Malej ho dostal na 4 měsících k vánocům. Teď už ho docela prohlíží, líbí se mu šustiví ouško, světýlka na bříšku a písničky a říkanky. Jako není to na dlouho, je ještě malinkej aby si s něčím vydržel hrát hodinu. Ale třeba když je už mrzutej a chrastítka už ho nebaví, tak medvídek ještě na chvíli zaujme😉 Je dvojjazyčný, dá se zapnout buď čeština nebo angličtina, ale my necháváme puštěnou jenom češtinu.

lyndina
autor
22. led 2013

@anina32 tak to je super, že to jde přepnout, nám se nelíbí právě, že mluvějí dvojjazyčně a paní z obchodu nám zdělila, že jenom v češtině se vyrábět už nebude a právě u toho pejska co jsem měla v ruce angličtina vypnout nešla 😒 chtěla sem si vyzkoušet i toho medvídka, ale ten nebyl k mání 😉 takže nevím ani jaký hlas medvídek má 😀 u pejska mi ten hlas přišel spíše jak z hororu 😀

lucajdak
22. led 2013

@lyndina my mame pejska a Ondraska docela bavi, naucil se pekne otacet za pisnickami, diky nemu se vlastne zacal pretacet na brisko 😉 takze za me jedine pejsek, ale obcas si ho i pujci muj starsi syn 🙂

alimama
22. led 2013

Kamarádky dcera (2,5roku) bez něj odmítá cestovat autem 🙂 Tak možná pejsek zaujme až ty starší, co si s ním zpívají, jako ona. Dokáže si s ním hrát celou cestu z jednoho konce Prahy na druhý 😉

iira
22. led 2013

ahojky mame pejska,nejdrive nic ale kdyz jsme malemu ukazali co vse umi ,tak se s ni mazlil ,dava mu pusinky a snazi se mackat vsechno jen aby na nej mluvil,..malemu je 19mesicu ,..

zdenka561983
22. led 2013

my máme pejska a mluvicí balon od stejné firmy.ze začátku nic moc si sním nej
hrál ale teď jak je vetší snima hraje🙂

caroliine
22. led 2013

Podle mě je medvídek lepší,jak vzhledově tak i to madvídek povídá ,zpívá .. každej má něco pejsem je taky dobrej ale ten co měla moje neteř před 6 roky byl lepší než tenhle s tímhle s tímhle srdíčkem a je o hodně menší .. 😖 když bych se měla vybrat tak si koupím mkedvídka taky jsem to udělala a nelituju toho .) 🙂

maladama
22. led 2013

@lyndina my máme psa, malej ho dostal v 16m, pes s ním bydlí v postýlce a krásně se podle něj dá poznat, že prcek ještě neusnul nebo už se vzbudil - pouští si na něm melodie a povídá si s ním. I když se vzbudí uprostřed noci, tak místo dřívějšího nudícího řevu si teď povídá se psem.
Zlatem bych to zvíře nevyvážila 🙂

irennn
22. led 2013

Holky, my si od radosti,že čekáme miminko koupili s manželem koníka od Fisher price...a je teda parádní, doufám,že se miminku bude líbit tak moc jako nám. 🙂

rolak
22. led 2013

@lyndina moju zacal ten psik naozaj seriozne zaujimat az od dvoch rokov, uz vie vsetky pesnicky a furt s nim vyspevuje... Predtym sa s nim len trosku pohrala a dost.

kacikaci
22. led 2013

dcera dostala psíka v 15ti měsících pod stromeček, a nepustí ho z ruky, dokonce se pokoušela s ním jít i spát..takže u nás velký úspěch, tančí s ním, mazlí se s ním, dává mu najíst, apod. 🙂

rolak
22. led 2013

@maladama neviem si predstavi nasho psa v poatielke,lebo on sa zapina pri najjemnejsom pohybe a niekedy hovori aj sam od seba a to by nam v noci urcite vadilo...

copa
22. led 2013

máme pejska, malá do dostala k Vánocům, bylo jí 9 měsíců, brzo se naučila mačkat kdo co, aby to hrálo, vyhrála si s ním hodně 😉 že je tam i angličtina mi nevadilo

maladama
22. led 2013

@rolak malej má vlastní pokoj, takže mě to nebudí, když si ho pustí. Sám od sebe mluví jen asi maximálně minutu od posledního zmáčknutí, takže ani tam problém není... psa fakt miluju, na den přesně příchod psa k nám domů souvisí s tím, že si malej přestal v noci vydupávat mlíko (až do té doby tak jednou až dvakrát za noc), myslím, že je to tím, že když se vzbudí, tak si hraje se psem a nenudí se (a že to mlíko chtěl z nudy).

miparime
22. led 2013

Máme mluvícího pejska od fp, kupovala jsem nového na Vánoce z babycaru a zvažuji i koupi mluvícího míče také od fp

ined77
22. led 2013

my máme pejska od fisher price. malá ho dostala loni k vánocům a ráda si s ním hraje do dnes. i starší synek jím nepohrdne a zná všechny písničky a říkadla 😀

sona28a8
22. led 2013

My máme psíka od fisher price,malý ho dostal k 1roku,už vie kde je srdiečko,veľmi sa mu páči,a rád sa s ním hrá a stíska ho.

namarie
22. led 2013

Moju bavil a baví cca od 9 mesiacov psík od FP 🙂

namarie
22. led 2013

@miparime aj ta lopta je super, ale vadí mi, ze sa nedá vypnúť, ale dcerka ju zbožňuje...

oksik
23. dub 2013

@surviver kdyz vas nenatchl nechcete prodat?pokud mluvi cesky? 🙂