• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte tip na pěknou stolní hru pro malé děti, prosím?

29. srpna 2012 
Ahojky holky jakou stolní hru byste mi doporučily pro mou 4 letou slečnu???děkuji
10. čer 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka25 človíčku nezlob se :slight_smile: je to jako člověče nezlob se, ale místo puntíků a čísel jsou tam obrázky, i na kostce. Děti to moc baví. A někoho taky baví pexeso, kamarádka nesehnala žádné, které by se jí líbilo, tak malému jedno nakreslila :grinning:
10. čer 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kloboučku hop! :wink:
10. čer 2012 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hra padající opice je super. Hrajeme jí se čtyřletým dítětem a hrozně ho baví.
10. čer 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pojď si hrát. Je asi neco podobneho jak pise timbouctou jako clovece nezlob se, ale místo cisel jsou obrazky.
11. čer 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
clovicku nezlob se, pexesa, domino, karty, zamecké schody, kloboucku hop - to bavi nasi 4 letou slecnu :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kloboučku hop je bezva, a taky se u nás osvědčil Smolíček pacholíček, ale to je hra, kterou máme ještě po nás, tak nevím, jestli se prodává...
11. čer 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás taky padající opice , klasické člověče nezlob se, pexeso.
11. čer 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulka25, ja nakoupila nejake hry na www.hrajtesisnami.cz , maji tam toho vice pekneho:slight_smile:
12. čer 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@timbouctou
@tymothy
@stellamax
@odetka
@mjanca
@romcovaklarka
@jaku
@evulatko holky všem děkuji za tipy. .. brzy vyrazím na nákupy-dcera bude mít narozky tak nějakou hru vyberu! člověka máme a pexeso jsme včera zkoušely( musím se obrnit trpělivostííííí :slight_smile: tak ještě jednou děkuji a pěkný den :slight_smile:
13. čer 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
26. čer 2012 ve 13:35 • fmkn
@petulka25 Pokud chcete něco jiného, než klasickou ťapačku s kostkou, jako je člověče, tak zkuste třeba Kuřecí olympiádu. Hrací plocha je pokaždé jiná, je to dobrý trénink paměti a navíc děti naprosto s přehledem poráží dospěláky :sunglasses:
Další hodně oblíbenou hrou je "Ty krávo!" Je to hodně na paměť, ale jiné než klasické pexeso.
A pokud vám nevadí trochu rachotu, tak zkuste Cink Jr. Tím určitě nic nezkazíte, děti ho milují :wink:
Když budete chtít poradit něco dalšího, klidně napište. Děláme akce pro školy a školky, takže vím, co děti baví a co je pro daný věk optimální. Všechny hry máme s dětmi vyzkoušené :wink:
29. srp 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ostrov_her_a_hlavolamu moc děkuji za tipy!!mrkla jsem na www stránky a moc se mi tam pár věciček líbí!!!děkuji a pěkný den
29. srp 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka25 Není vůbec zač. Když budete potřebovat jakoukoli radu nebo doplňující info, dejte vědět. :wink: Taky přeju příjemný den! :slight_smile:
29. srp 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jako děti měly nejradši Kloboučku, hop! a toho výše zmiňovaného Smolíčka pacholíčka. Ten byl nej. A ještě: pochlub se (něco jako člověče, ale s obrázky).
29. srp 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověče pochlub se nebo nezlob se, smolíčka a taky jsem měla moc ráda z pohádky do pohádky
29. srp 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek