Máte tip na pěknou stolní hru pro malé děti, prosím?

petulka25
10. čer 2012

Ahojky holky jakou stolní hru byste mi doporučily pro mou 4 letou slečnu???děkuji

timbouctou
10. čer 2012

@petulka25 človíčku nezlob se 🙂 je to jako člověče nezlob se, ale místo puntíků a čísel jsou tam obrázky, i na kostce. Děti to moc baví. A někoho taky baví pexeso, kamarádka nesehnala žádné, které by se jí líbilo, tak malému jedno nakreslila 😀

tymothy
10. čer 2012

Kloboučku hop! 😉

stellamax
10. čer 2012

Hra padající opice je super. Hrajeme jí se čtyřletým dítětem a hrozně ho baví.

odetka
11. čer 2012

Pojď si hrát. Je asi neco podobneho jak pise timbouctou jako clovece nezlob se, ale místo cisel jsou obrazky.

mjanca
11. čer 2012

clovicku nezlob se, pexesa, domino, karty, zamecké schody, kloboucku hop - to bavi nasi 4 letou slecnu 🙂

romcovaklarka
11. čer 2012

Kloboučku hop je bezva, a taky se u nás osvědčil Smolíček pacholíček, ale to je hra, kterou máme ještě po nás, tak nevím, jestli se prodává...

jaku
11. čer 2012

U nás taky padající opice , klasické člověče nezlob se, pexeso.

evulatko
12. čer 2012

@petulka25, ja nakoupila nejake hry na www.hrajtesisnami.cz , maji tam toho vice pekneho🙂

petulka25
autor
13. čer 2012

@timbouctou
@tymothy
@stellamax
@odetka
@mjanca
@romcovaklarka
@jaku
@evulatko holky všem děkuji za tipy. .. brzy vyrazím na nákupy-dcera bude mít narozky tak nějakou hru vyberu! člověka máme a pexeso jsme včera zkoušely( musím se obrnit trpělivostííííí 🙂 tak ještě jednou děkuji a pěkný den 🙂

fmkn
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ostrov_her_a_hlavolamu
29. srp 2012

@petulka25 Pokud chcete něco jiného, než klasickou ťapačku s kostkou, jako je člověče, tak zkuste třeba Kuřecí olympiádu. Hrací plocha je pokaždé jiná, je to dobrý trénink paměti a navíc děti naprosto s přehledem poráží dospěláky 😎
Další hodně oblíbenou hrou je "Ty krávo!" Je to hodně na paměť, ale jiné než klasické pexeso.
A pokud vám nevadí trochu rachotu, tak zkuste Cink Jr. Tím určitě nic nezkazíte, děti ho milují 😉
Když budete chtít poradit něco dalšího, klidně napište. Děláme akce pro školy a školky, takže vím, co děti baví a co je pro daný věk optimální. Všechny hry máme s dětmi vyzkoušené 😉

petulka25
autor
29. srp 2012

@ostrov_her_a_hlavolamu moc děkuji za tipy!!mrkla jsem na www stránky a moc se mi tam pár věciček líbí!!!děkuji a pěkný den

ostrov_her_a_hlavolamu
29. srp 2012

@petulka25 Není vůbec zač. Když budete potřebovat jakoukoli radu nebo doplňující info, dejte vědět. 😉 Taky přeju příjemný den! 🙂

veruska007
29. srp 2012

My jako děti měly nejradši Kloboučku, hop! a toho výše zmiňovaného Smolíčka pacholíčka. Ten byl nej. A ještě: pochlub se (něco jako člověče, ale s obrázky).

schnek
29. srp 2012

člověče pochlub se nebo nezlob se, smolíčka a taky jsem měla moc ráda z pohádky do pohádky