Mikrofon od FP🙂. Budou děti zpívat Mikulášovi?

misa_fisherprice
5. pro 2017

Dobré odpoledne,

napadlo nás, že vlastně dnes by se dětem opravdu mohl hodit MIKROFON od Fisher Price. Děti budou určitě zpívat Mikulášovi písničky, přednášet básničky a mikrofon je dobrý pomocník.

Pokud ho nemáte doma, další dobrý nápad pro Ježíška. Co myslíte?

A co všechno náš mikrofon umí?
Umí nahrávat zvuk - děti si tak nahrávají svůj zpěv, mohou zpívat s karaoke, mohou poslouchat a zpívat písničky o štěňátkách, počítat do 20, poslouchat své oblíbené skladby... Kromě toho můžete použít i zábavné měnící se efekty či přidat beaty v režimu přehrávání.
Prostě príma zábava❤💃.

Napíšete s dětmi o mikrofon Ježíškovi??😘

bamak
5. pro 2017

@misa_fisherprice Už minulé Vánoce jsem něco takového hledala, díky za super nápad. Můžu se zeptat jak funguje karaoke? Dají se do mikrofonu nahrát nějaké vlastní oblíbené písničky?

pmikesova
5. pro 2017

To vypadá moc dobře. Ježíšek sice už několikrát říkal, že už nic nekoupil. Ale nevím nevím, jestli to zase neporuší. Aby byl ten stromek vidět, pod tou kopou dárků. 🤔a to jsem říkala, že nechci aby toho dostával moc. No nepovedlo se.☺

misa_fisherprice
autor
5. pro 2017

@bamak Dobrý večer, ano, můžete nahrávat vlastní písničky, které budou děti zpívat. Užijete si spousta zábavy. Hezký večer, Míša😘

beruszka82
5. pro 2017

Superrr, vůbec jsem netušila že FP mikrofon má,takže u nás pod stromečkem URČITĚ mikrofon bude 😀

krteczech
5. pro 2017

To bych koupila mé mamce, ráda zpiva, ale z dvouminutové písničky udělá písničku na hodinu 😅

matty.
5. pro 2017

Tak ten je krasny . To by se Estynce moc libilo takový supr mikrofon . Ten ji snad nemuzu ani ukazat to by se Jezisek zachvili nedoplatil . 😀 Jeste se zamilovala do FP housenky

babunka1
5. pro 2017

Ten vypadá dobře. Vůbec jsem nevěděla, že něco takového existuje...tedy od FP. Super tip na dárek 🙂

janablizka
5. pro 2017

@misa_fisherprice Super nápad na vánoční dárek hodí se i pro holčičku 18 měsíců? Zatím moc nemluví má svoji řeč.

evulineek
5. pro 2017

Tak to sem nevědělaa líbí se mi to pro naši bezednou Evelínu co se básniček a písniček týká ideální

sabri12
5. pro 2017

@misa_fisherprice jeee už ho máme objednany na Ježíška už se moc těšíme až dětičky rozbalí dárečky. 🙂

bamak
6. pro 2017

@misa_fisherprice Děkuju za info 🙂

misa_fisherprice
autor
6. pro 2017

@matty. tak to bedlivě číhejte na všechny soutěže, myslím......, že housenka se bude také hlásit k někomu do rodiny😉....pštpšt. Hezké ráno a zdravíme! Míša

papunkova
6. pro 2017

Take jsem netusila, ze neco takoveho existuje...vcera jsem byla v hrackarne a drzela mikrofon v ruce....ted trochu lituju ze neputoval do kosiku 🙂

misa_fisherprice
autor
6. pro 2017

@janablizka ano, přesně je určen dětem od 18m do 36m..... napište Ježíškovi, malá si s ním určitě vyhraje. Hezký den. Míša🐭

78marcela
6. pro 2017

U nas uz je schovany ve skrini a ceka na Stedry den😉

aguaverde
6. pro 2017

Ooo to by bylo něco pro dcery 😍 ale už nic pro moje uši 😂😂😂😂

matty.
6. pro 2017

@misa_fisherprice to by bylo užasné 🙂 kdyby se soutezilo i o housenku ❤

krteczech
6. pro 2017

@janablizka já si myslím, že i když nemluví, tak je to dobrý dárek. Však může začít každý den. A může si do toho zpívat svojí hatmatilkou.

janablizka
7. pro 2017
kathrine33
7. pro 2017

Ano, u nás byl na Mikuláše a hraje si sním Dcerka 1 rok aj starší syn 3 roky 🙂

evly
7. pro 2017

Jů, ten by se našim pěvcům určitě líbil, jeden by hrál na pejskův klavír a druhý zpíval 😂 A taťka by si z práce donesl špunty do uší😄

mabi
8. pro 2017

Je fakt dobry nedumi nebo tak..my me doma jakysi drek ne Fp a dcera byla zklamana..strasne sumi a skrci;)))tak asi vyzkousime..porad zpiva a chce nahravat;)

teniska1313
8. pro 2017

Ježíšek už ho má zabalený 🙂

estrellllla
8. pro 2017

Můj Matyášek ne stydlín. Nechce zpívat ani přede mnou. To by mu možná pomohlo.

renatka16
8. pro 2017

To vypada dobře;) syn rad zpívá a vzdy si vezme neco, co ma po ruce jako mikrofon. Tak mozna jeste pod stromeček poridim 🌲🎁

mabi
9. pro 2017

Mam dotaz..hodi se ten mikrofon i pro holku 5let??rada zpiva..libilo by se ji to nahravani...je nahraty hlas pekne slyset???nechrci to nejak..kdo ma?

misa_fisherprice
autor
9. pro 2017

@mabi můžete i pro holčičku, ale pokud má již 5 let, tak nevím, jestli jí zrovna tenhle bude stačit😉.