Miminka a Jumperoo. Máte to některá?

kristynaw
15. únor 2008

holky z ceska i ciziny,mate to nektera? a kdy jste to zacli pouzivat???male se to hrozne libi,ale nevim,jestli na to neni jeste mala...ale atdy v USA v tom davaji decka uz ve dvou mesicich...

bambusek
15. únor 2008

Ahoj, blba otazka 😀 , co to je jumperoo?

ronie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ronie
15. únor 2008

jé moc se omlouvám, že sem to rozhodila..delší odkaz sem vybrat nemohla ☹

kristynaw
autor
15. únor 2008

fakt??☹

kristynaw
autor
15. únor 2008

tak jsme si ted o tom neco precetla na netu..kdyz tam budou min jak 20 minut a ne cely den,tak se nic nestane...

schnek
15. únor 2008

dá se to sehnat i v ČR? a co to stojí?

bambusek
15. únor 2008

Aha 😀 , tak to ja mam stejny nazor jako ronie, myslim, ze to jen skodi, ptala jsem se dr na kyclich na choditka a tyto........ a zasadne to nedoporucujou, je to nevhodna vec pro mimi

kristynaw
autor
15. únor 2008

v CR netusim,ale nekdo na konikovi to tady prodaval...
nas to vyslo na 80 dolaru
zeptam se doktora az pujdem na prohlikdu,ale co jsme cetla na netu(v anglictine)tak to pry nevadi...

bambusek
15. únor 2008

zeptej se ale moje kamaradky hodne vyuzivaji a dr rikal, ze to nevadi asi zalezi na dr 😀 a cetla jsem odbornou literaturu a taky nedoporucujou

kristynaw
autor
15. únor 2008

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=901567 tak asi se to da sehnat i v CR a sR

kristynaw
autor
15. únor 2008

no,prave,kazdej doktor rekne neco jinyho...tak ja se zkusim jeste poradit a uvidime

pietra
15. únor 2008

ja som take chcela kupit, ale nakoniec nebudeme kupovat. Kamoske na rehabilitacii povedali, ze to detickam skodi, tak som sa pytala nasej neurologicky a ta to tiez neodporuca

kristynaw
autor
15. únor 2008

rinuska
15. únor 2008

hopsadlo? myslím, že je to podobné ako to , čo sa dáva na zárubňu dverí. Tak na tom sa môj prý syn doslova vybláznil.Mal 6 mes. a rehotal sa na tom ako besný. Býval tam tak pol hod. v rámci dňa - nijak ho to nepoškodilo.Dnes som do hopsadla skúšala dať 5 mes. Jakubka tiež sa mu to páčilo , strašne sa stavia na nožičky a chce hopsať.
To je na každej mame ako sa rozhodne . Ja nie som proti hopsadlám ani chodítkam , ale s mierou.

kristynaw
autor
15. únor 2008

jojo,je to na stejnem principu jako to na dvere...

rinuska
15. únor 2008

Nech žije hopsadlo 😀

ronie
15. únor 2008

právěže se staví na nožky, když ještě neumí chodit-prostě je to nevhodné ze všech stran 😝

schnek
15. únor 2008

ronie, a když už stojí a capká, tak se to může?

navi
15. únor 2008

ségra bývala jako malá v hopsadle a má skoliózu páteře 😒 Když vidím jak ji ty záda někdy trápí, tak to nebudu riskovat u svýho prcka. Takže u nás jsou chodítka a hopsadla tabu i když věřím, že malý by z toho byl nadšený.

trixi
15. únor 2008

kristynaw, moja sestra nemala take hopsadlo ale take hracie centrum pre syna:

http://www.toysrus.com/product/index.jsp?produc...

Maly v tom bol od 4 mesiacov. Je zdravy, dnes ma skoro 4 roky, nema ziadne deformacie. Velmi rychlo zacal chodit, pretoze mal silne nozicky. Synovec to zboznoval.

ronie
15. únor 2008

šnečku to pak jasný-vy ste rychlodráhy 😀 😀 😉 ale taky jen na chvíli

schnek
15. únor 2008

až moc, potřebujeme nějakej zabavovák, jinak už mi brzo hrábne 😀

rinuska
15. únor 2008

Skoliózy chrbtice majú aj deti , ktoré nikdy v hopsadle ani chodítku neboli - niektoré štúdie tu nevidia súvislosť. Ale chápem , načo riskovať - dieťatko môže mať mäkké kosti (nedostatočné vstrebávanie vit.D) a kosti sa veľmi ľahko deformujú. Ak je ale dieťatko pevné a silné , chvíľka v hopsadle mu neublíži 😀

kristynaw
autor
15. únor 2008

super,ja mam taky problemy se zady,je mi 23 let,nikdy jsme zadne choditko atd nemela....taky si myslim,ze par minut neublizi...

ale jeste se poptam

ronie
15. únor 2008

rinuska-většinou proto, že rodiče s dítětem špatně manipulují-nosí ve svislé poloze, posazují, zbytečně zatěžují. V pozdějším věku za to hodně může nesprávné držení těla, tašky na jedno rameno atd atd.. NIcméně pokud dítě samo nesedí, lépe nechodí, tak dítě dostatečně pevné není 😉 Měkké kosti-no to už je spíše další patologie a to je mnohem závažnější, ale to jsou výjimečné případy.

kristynaw
autor
15. únor 2008

svisla poloha?jak teda jinak deti chovat???jak si maji odbrknout atd,svisla poloha je klasicka poloha ne?

rinuska
15. únor 2008

Babenky, veľa čítame , nechajme to na inštinkt starých materí 😉 😀

aponchie
15. únor 2008

ja bych to nedavala.sama mam skoliozu a dve operace zad za sebou a prej se to nemusi projevit pripadne hned nebo za par mesicu ale za roky

ronie
15. únor 2008

tady něco o svislé poloze:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... - 34k -

Na odříhnutí je spousta jinejch poloh 😉