Mluvící auto Chuck, máte ho pro děti?

lyndina
27. led 2013

jaký je ? nejsou to zbytečně vyhozené peníze ?

coxa
27. led 2013

My máme jen mluvícího, ne převalovacího, dostal mladší syn od tchánovců k Vánocům a podle mě to vyhozené peníze jsou. Stojí v koutě a kluci si ho nevšímají. Ten převalovací je asi zajímavější, je otázka, na jak dlouho a jestli už na to není velký i ten malý. 😅

ined77
27. led 2013

my máme taky jen mluvícího, malý ho tááák moc chtěl a nakonec si s ním zatím hrála nejvíc dcerka 😅 .
ale jeho čas možná ještě přijde 😅 .

mirun
28. led 2013

taky ho máme od Vánoc, nehrajou si s ním, stojí v rohu ☹

lucyhavirov
28. led 2013

My taky máme jen toho mluvicího a syn si sním dost hrál jak ho dostal a pak asi 6měsícu ne a poslední dobou si sním hraje každy den,jsou mu 4roky.

alenakrajmerova
28. led 2013

Mi ho tiez mame. Maly ma 10mesiacikov a zabavi ho. Ale deti v tomto veku skor maju vsetky hracky len na chvilu. Podla mna ho viac zabavi ked bude mat od 1,5roka vyssie. Ale je to super hracka. Mozem dporucit. Moj starsi 9rocny sa s nou vie zahrat. Zabavi ho. Urcite odporucam. 😉

poupe
15. bře 2013

My máme jen mluvícího, ale je tak od 1-3 let, pak už nezaujme, myslím,chci se zeptat, jaké máte zadní pravé kolo, cváká vám a je uvolněnější než to levé, nevim jestli je to ok, ale jinak funguje normálně, díky

laska.nezna.hranic
15. bře 2013

my ho máme od Vánoc. staršího zaujal hned, mladší se ho bál, myslel, že je to nějaké zvířátko, tak se rozbulel, jen ho zahlédl. za několik týdnů otočil a teď ho miluje, pořád se o něj perou 🙂

petbem
15. bře 2013

Máme ho měsíc, kupovali jsem ho mladšímu synovi k 1 narozeninám, to ho moc nezaujal, zato 3 leťáka jo a přivlastnil si ho. Postupně jak mladší viděl co s ním starší dělá, tak ho to taky začalo bavit a teď si s ním hrajou oba🙂) Máme toho převalujícího🙂) nebojí se ho, jen jak mladší ještě neví že se bude převalovat,tak je docela vykulenej když je proti němu a on se na něj Chuck koulí🙂) ale jinak ok. V obchodě stál 1700Kč, na netu na legenio.cz jsem objednávala za 999Kč plus pošta a přišel hned druhý den a vše v pořádku🙂 Baterky byly už v něm, zkušební, ale zatím jsme ještě nemuseli měnit.

terkao
15. bře 2013

Náš syn dostal k Vánocům toho mluvícího, co sám jezdí a setřásá náklad. Byl nadšenej a stále je, docela hodně si s ním hraje. Pro nás to určitě nebyly vyhozené peníze 😉 Ale jaký je tento převalujcí, to netuším 😒

xdanka84
26. lis 2015

Holky neprodáváte některá auto,ale to stěma žlutýma kolečkama co se nepřevaluje,ale to co jezdí a třepe se? děkuji ,nabídky prosím poslat na mail.