Mluvící křesílko nebo zpívající stoleček, Fisher Price

marketa137
10. lis 2010

Co mylsíte že bude lepší pro roční dítě? křesílko http://www.terulka.cz/terulka/eshop/11-1-OSTATN... nebo http://www.kouzelnyhrad.cz/naucne-hracky/fp-zpi.... Zajímá mě co vaše děti víc zaujalo a co déle vydrží. trošku se bojim na jak dlouho vydrží to křesílko a zase u stolečku je víc aktivit 😉 . chtěla bych to koupit k 1 narozeninam a bohužel pokoj a byt neni nafukovací a už k Vánocům toho dostane dost tak nevim pro co se rozhodnout 🙂

carculka
10. lis 2010

@marketa137 hahaaa oboji market 😀 😀 😀 😀 😀

benjik
10. lis 2010

@marketa137 ten stolek má dcerka už od 5.měsíců a baví ji i po roce.Hraje si s ním denně. To křesílko má neteřinka a je taky fajn.Jen ten stolek má víc aktivit a navíc,když mu sundáš nožky,tak ho strčíš v poho pod postel nebo skříň a máš uklizeno.

marketa137
autor
10. lis 2010

@carculka hned si mě našla vi´d 😀 , bojim se že s vánočníma dárkama ten pokoj bude malej ☹ a tak bych raději jen jednu věc ale furt si říkam jestli třeba to křesílko by neměl jen na sezení i když je krásný a nebo jestli ho ten stolek nepřestane hned bavit 😒

@benjik to mě nenapadlo s tim úklidem 🙂

benjik
10. lis 2010

@marketa137 no vidíš a hned bude místo i na křesílko 😀

carculka
10. lis 2010

@marketa137 market tak to muze byt i obracena strana nebude ho bavit kresiko,treba bude nerad sedet

marketa137
autor
10. lis 2010

@benjik ještě že má narozky až v únoru tak do půlky ledna mam čas 😉 , určitě se schovají nějaký miminkovský hračky a hrazda 🙂 , jen jak to vysvětlit manželovi. nějaký dobrý argument. Hračky na Vánoce sjme vysvětlila že to je vše motorickýa skákací zvíře jako rehabilitační pomůcka 😀

@carculka no právě 😒 , poslední dobou ěnjak ožil tak aby křesílko neměl jako překážkovou dráhu 😝 . uvidíme kolik bude chtít dát dědeček za dárek že by jsme mu přenechali křesílko 😉

carculka
10. lis 2010

@marketa137 hihi prece nebude troskarit 😀 😀 😀

marketa137
autor
10. lis 2010

@carculka 🙂 spíš aby to bylo kam dát. už ted mě přijde že tam neni místo. ona už samotná židlička na krmení zabírá plno místa 😉 a po Vánocích už musíme mít tu truhlu na hračky at tam dam ty různý chrastítka a hrazdičku taky schovam at je tam víc místa 🙂

prezdivkos
10. lis 2010

Zdravím, tak moje troška do mlýna je opačná 🙂 Měli jsme pro dcerku stoleček a vůbec ji doma nezaujal, zato když vyrazíme do MC, kde mají křesílko, tak na něm sedí a prohlíží tu knížku.. Tak nevím, ale možná, kdybysme ho měli doma, tak ji taky nebude zajímat..

judit22
10. lis 2010

My máme křesílko FP od minulých vánoc, tudíž od Ondráškova roka a vede na plné čáře, celý rok, sedí na něm každý den, jí na něm, kouká z něho na telku, dárek k nezaplacení. Se stolečkem zkušenost nemám.

mamkamarketa
10. lis 2010

muj synovec ma ten stolecek. Musim rict, ze ho VUBEC nebavi. navic je to hoodne draha zalezitost. ja osobne davam prednost hrackam z ELC nez FP. I muj syn je z hracek z ELC odvazany.

beruska2x
10. lis 2010

my mame teda pejska od FP, malej ho ma od narozeni a nebavi ho taky vubec..aspon teda ne smasluplne.. obcas do nej bouchne aby hral ale spis pro radost ze ho mlati .. 😅 😀 zajem zadny... a s housenkou je to uplne stejne..

judit22
11. lis 2010

Copak to jsou hračky 😕 ELC??

My jsme měli ještě mluvící knížku FP, nezájem, pak hudební orchestr FP, ten ho teda bavil, ale už jsem ho prodala, páč zabíral dost místa, ale křesílko tedy pořád vede.

mamkamarketa
11. lis 2010

ELC Early Learning Center u nas je prodava mothercare
http://www.mothercare.com/b/70823031?ie=UTF8&ti...

haspeklova
3. srp 2014

@judit22 Dobrý den chtěl jsem se zeptat kde bych mohla sehnat to mluvicí křesílko v jakém obchodě děkuji Pavlína

hanusovka
4. říj 2014

@haspeklova Dobrý den Pavli.Bohužel už se nevyrábí dá se sehnat tak v bazárkách .Já naštěstí prodala jen jedno a teď jsem ráda,že to druhé jsme si nechali budu ho tu mít pro vnoučka 🙂. Hezký den.Lucka