• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mluvící pejsek od Fisher Pr. Taky povídá z ničeho nic?

27. prosince 2011 
Ahojky mám doma tohohle pejska a chtěla bych vědět jestli se vám taky stává, že pejsek začne sám z ničeho nic povídat. Zajímalo by mě jestli to je normální nebo je ten náš nějak pokaženej.
13. únor 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
alca je to normální :slight_smile: tím vlastně dává najevo, že je zapnutý - na té oranžové tlapce máš učící program, hrací program a vypnutí a když ti neřekne - Pápá, tak je vlastně pořád v provozu a poznáš to právě tak, že občas řekne třeba - obejmi mě
13. únor 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, když řekne pápá, tak je vypnutý - jsem to napsala zmatečně
13. únor 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky ho máme, dostali jsme ho a občas, když je zapnutý, tak nám zničeho nic sdělí, že nás má rád nebo tak něco :slight_smile:, takže je to asi normoš, akorát jsme se párkrát lekni. Jo, ještě chce obejmout :wink:
14. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám pejsem taky sám od sebe povídá :grinning:
14. únor 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždycky když skončíme hraní tak si ještě jednou dvakrát řekne mám tě rád, nebo obejmi mě - abychom si hráli znovu :slight_smile: ale někdy se ozve i třeba po hodině :unamused: nevím jestli jsme měli pápá nebo ne :grinning:
14. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na oranžové tlapce se vypíná - když řekne pápá, tak je vyplí a už vám nebude nic sdělovat :wink:
14. únor 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj - vyplý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak "náš" pejsek ještě řekne jednou mám tě rád,pak asi za minutu objemi mě..a pak už je klid..nehledě na to, jestli řekl pápá nebo ne :confused: :sweat_smile:
14. únor 2009 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis fakt jo? ty jo a to teda ještě prubnu
ale bylo to napsaný i v návodu
14. únor 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
atreides: ono je víc druhů..ten s tou kostičkou a bez :confused: pže nám to po každým posledním úkonu ještě 2x zakecá a pak už klid, dokud na něj zas nešáhneš..a máme toho bez kostky :confused:
14. únor 2009 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pořád mlčí :grinning:

s jakou kostičkou? :confused:
14. únor 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
atreides: některý druhy maj u ucha takovou červenou svítící kostičku :wink:
14. únor 2009 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to nemáme a stejně mlčí :sweat_smile:
14. únor 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě řekne pápá a stejně když ho zmáčknu tak je zaplej, Jinak mě třeba mluví i po dvou dnech kdy je v klidu.
14. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čokl jeden ukecaný :grinning: Tuhle byl manža po nějaké oslavě odstěhovaný v obýváku a ráno nadával, že se blbě vyspal, páč v dekách byl někde zamuchlaný pes, kterého nebyl schopný se zbavit a který na něj celou noc kdákal, že ho má rád a že mu šáhnul na prstíky :grinning:
14. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
alca to je jasný, že když ho zmáčkneš, tak ho zase aktivuješ
já když namačkám na "pápá", tak mě už sám nemluví, jen když ho zase někdo cíleně zmáčkne

mysinka :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda máme hrnec a teď sedím u PC, nikde nikdo a hrnec povídá: hvězda, cink :grinning: no chápete to? že by to tlačítko zmáčknul třeba pavouk??? :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ... čoklík nevychovanej :grinning:
Občas nás oblaží výrokem, že nás má rád, nebo kam jsme mu to zase šáhli :grinning:
17. bře 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas je stejnej jako Sisstin,
17. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a nevíte, kde bych sehnala toho s kostičkou? všude je mají vyfocený s a prodávají bez :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky bez kosti ... a docela jsem to rozdejchala :grinning:
17. bře 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když bych si mohla vybrat, tak bych chtěla s, ale malýmu to asi bude buřt :sweat_smile: :grinning:
17. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme bez a je fajn :grinning: "mám Tě rád, obejmi mě" :grinning:
17. bře 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to pes uchylak..malej po nem slape,drti ho v postylce,splha se totiz po nem nahoru a on jen porad..chytil si me za prstiky,mam te rad,obejmi mne,nozicka,mam te rad,obejmi me,to lechta,hauu :grinning: fakt nekdy prca s tim psem
17. bře 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ho máme také :slight_smile: a také vyžaduje pozornost...vidím tě, mám tě rád...obejmi mě :sunglasses:
22. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se tedy nestává že by mluvil sám od sebe :slight_smile: malá si s ním ráda hraje
23. bře 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám menší dotaz...včera jsme koupili pejska,ale zpívá jen půlku písniček. Zazpívá začátek a ke konci se nedostane. Dá se někde nastavit, aby to zazpíval celé? Máme ho u babičky a nemměla jsem čas zkoumat, jestli je to někde napsané...
4. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, bohužel nedá. Taky mi to vadí :angry:
4. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myisiska, a vytáhli jste tu pojistku? Už si nepamatuju, kde je, ale někde by mělo něco čouhat, co se vytáhne :wink:
4. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija: pořádně jsem to neprohlížela. Máme ho zatím u rodičů a přinese ho ježíšek, tak jsem neměla moc času na prohlížení, ani na hledání nějakého návodu... Tobě zpívá např, celou abecedu?
4. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek