Mluvící pejsek od Fisher Pr. Taky povídá z ničeho nic?

alca22
13. únor 2009

Ahojky mám doma tohohle pejska a chtěla bych vědět jestli se vám taky stává, že pejsek začne sám z ničeho nic povídat. Zajímalo by mě jestli to je normální nebo je ten náš nějak pokaženej.

atreides
13. únor 2009

alca je to normální 🙂 tím vlastně dává najevo, že je zapnutý - na té oranžové tlapce máš učící program, hrací program a vypnutí a když ti neřekne - Pápá, tak je vlastně pořád v provozu a poznáš to právě tak, že občas řekne třeba - obejmi mě

atreides
13. únor 2009

teda, když řekne pápá, tak je vypnutý - jsem to napsala zmatečně

fiallinka
14. únor 2009

ahoj, taky ho máme, dostali jsme ho a občas, když je zapnutý, tak nám zničeho nic sdělí, že nás má rád nebo tak něco 🙂, takže je to asi normoš, akorát jsme se párkrát lekni. Jo, ještě chce obejmout 😉

helenkaa
14. únor 2009

nám pejsem taky sám od sebe povídá 😀

gabka32
14. únor 2009

vždycky když skončíme hraní tak si ještě jednou dvakrát řekne mám tě rád, nebo obejmi mě - abychom si hráli znovu 🙂 ale někdy se ozve i třeba po hodině 😒 nevím jestli jsme měli pápá nebo ne 😀

atreides
14. únor 2009

holky na oranžové tlapce se vypíná - když řekne pápá, tak je vyplí a už vám nebude nic sdělovat 😉

atreides
14. únor 2009

fuj - vyplý 😝

sisstin
14. únor 2009

tak "náš" pejsek ještě řekne jednou mám tě rád,pak asi za minutu objemi mě..a pak už je klid..nehledě na to, jestli řekl pápá nebo ne 😕 😅

atreides
14. únor 2009

sis fakt jo? ty jo a to teda ještě prubnu
ale bylo to napsaný i v návodu

sisstin
14. únor 2009

atreides: ono je víc druhů..ten s tou kostičkou a bez 😕 pže nám to po každým posledním úkonu ještě 2x zakecá a pak už klid, dokud na něj zas nešáhneš..a máme toho bez kostky 😕

atreides
14. únor 2009

tak pořád mlčí 😀

s jakou kostičkou? 😕

sisstin
14. únor 2009

atreides: některý druhy maj u ucha takovou červenou svítící kostičku 😉

atreides
14. únor 2009

aha, tak to nemáme a stejně mlčí 😅

alca22
autor
14. únor 2009

Mě řekne pápá a stejně když ho zmáčknu tak je zaplej, Jinak mě třeba mluví i po dvou dnech kdy je v klidu.

mysinka
14. únor 2009

Čokl jeden ukecaný 😀 Tuhle byl manža po nějaké oslavě odstěhovaný v obýváku a ráno nadával, že se blbě vyspal, páč v dekách byl někde zamuchlaný pes, kterého nebyl schopný se zbavit a který na něj celou noc kdákal, že ho má rád a že mu šáhnul na prstíky 😀

atreides
14. únor 2009

alca to je jasný, že když ho zmáčkneš, tak ho zase aktivuješ
já když namačkám na "pápá", tak mě už sám nemluví, jen když ho zase někdo cíleně zmáčkne

mysinka 😀 😀 😀

agness02
17. bře 2009

my teda máme hrnec a teď sedím u PC, nikde nikdo a hrnec povídá: hvězda, cink 😀 no chápete to? že by to tlačítko zmáčknul třeba pavouk??? 😅

markytkaaa
17. bře 2009

No jo ... čoklík nevychovanej 😀
Občas nás oblaží výrokem, že nás má rád, nebo kam jsme mu to zase šáhli 😀

kristi
17. bře 2009

nas je stejnej jako Sisstin,

berus
17. bře 2009

holky a nevíte, kde bych sehnala toho s kostičkou? všude je mají vyfocený s a prodávají bez 😝

markytkaaa
17. bře 2009

My máme taky bez kosti ... a docela jsem to rozdejchala 😀

berus
17. bře 2009

no když bych si mohla vybrat, tak bych chtěla s, ale malýmu to asi bude buřt 😅 😀

petrusam
17. bře 2009

máme bez a je fajn 😀 "mám Tě rád, obejmi mě" 😀

terreza
17. bře 2009

je to pes uchylak..malej po nem slape,drti ho v postylce,splha se totiz po nem nahoru a on jen porad..chytil si me za prstiky,mam te rad,obejmi mne,nozicka,mam te rad,obejmi me,to lechta,hauu 😀 fakt nekdy prca s tim psem

pavlina05
22. bře 2009

My ho máme také 🙂 a také vyžaduje pozornost...vidím tě, mám tě rád...obejmi mě 😎

mkr
23. bře 2009

nám se tedy nestává že by mluvil sám od sebe 🙂 malá si s ním ráda hraje

myisiska1
4. pro 2009

mám menší dotaz...včera jsme koupili pejska,ale zpívá jen půlku písniček. Zazpívá začátek a ke konci se nedostane. Dá se někde nastavit, aby to zazpíval celé? Máme ho u babičky a nemměla jsem čas zkoumat, jestli je to někde napsané...

lamarika
4. pro 2009

ne, bohužel nedá. Taky mi to vadí 😠

lucija
4. pro 2009

Myisiska, a vytáhli jste tu pojistku? Už si nepamatuju, kde je, ale někde by mělo něco čouhat, co se vytáhne 😉

myisiska1
4. pro 2009

lucija: pořádně jsem to neprohlížela. Máme ho zatím u rodičů a přinese ho ježíšek, tak jsem neměla moc času na prohlížení, ani na hledání nějakého návodu... Tobě zpívá např, celou abecedu?