Mluvící pejsek od Fisher Pr. Taky povídá z ničeho nic?

alca22
13. únor 2009

Ahojky mám doma tohohle pejska a chtěla bych vědět jestli se vám taky stává, že pejsek začne sám z ničeho nic povídat. Zajímalo by mě jestli to je normální nebo je ten náš nějak pokaženej.

pavlina05
4. pro 2009

Holky, pejsek spívá celé písničky i ábecedu 😉

pavlina05
4. pro 2009

sorry zpívá 😉

lamarika
4. pro 2009

Tak to jsem asi taky tu pojistku nevytáhla 😕 😅

soanpe
4. pro 2009

já pejska koupila přes net a vracela jsem ho,pak jsem si ve sparkys vybrala, co zpívá pořádně. 😀
podle mě ty na netu za 750,- jsou nějaká okleštěná verze,aby stáhli cenu.jinak si to nedovedu vysvětlit

a žádnýho s kostkou u ucha jsem nikde neviděla
prodávaá se bud se srdíškem,co svítí nebo s kostí ,co svítí a jsou barevně rozlišený

soanpe
4. pro 2009

jo a když vám blbne,tak na zádech má ještě hl.vypínač 😉

myisiska1
5. pro 2009

soanpe: asi tam bude nějaká pojistka. My ho taky koupili v obchodě za jinou cenu než na netu. Máme taky se svítícím srdíčkem. Ten s tou kůstkou je tuším loňský model... Běžně v obchodě se už nesežene. Jen někde v bazarech 😉

petka80
5. pro 2009

Jj, to je určitě pojistkou, musí zpívat celpu písničku.

soanpe
5. pro 2009

myisiska
já ho zapal a vypla a steně blbě zpíval.no tak šel zpátky do krabice a tradá na poštu

s kůstkou má můj synovecuž asi 2roky a i triko má v jiný barvě,tuším,že červený.Na MMB jsou k dostání i ty s kostí a nepoužité

schwarzovka
6. pro 2009

my máme bez kosti i bez srdíčka a taky nás mám móóóóc rád 😀

matra
6. pro 2009

Holky,díííky,
docela jsem se při čtení pobavila a udělala jsem si na něj zálusk... 🙂 Tak uvidíme,ale asi taky koupíme... 😉

luca30
9. pro 2009

Ahojky, tak dneska mi taky dorazil pejsek, jsem ho chtěla zkusit a ono nic, tak jsem vytáhla pojistku a stále nic a je tam ještě vzadu vypináč úplně vyplný - mírná hlasitost - hlasitý a pak už to jelo, malý tancoval do rytmu měla jsem to v krabici na stole aby to neviděl, už se těším jak na to bude koukat...

jen jsem se chtěla zeptat těch 10 písniček jak píší na krabici by se mělo skrývat pod tou notou na té pravé ručičce?? já jen jestli je tam mám všechny, tak jak píšete že někdo jich má míň či co 😕 😕 😕

blka
9. pro 2009

Luco, odkud jsi ho objednávala? Já ho nemůžu sehnat ☹

luca30
9. pro 2009

blka: No mě paní taky napsala že už není, tak jsem hned musela najet na všechny co ho mají na MMB, písnu ti to do IP

pajlin
9. pro 2009

luca30:Ahoj,ty písničky jsou všude možně 🙂 Takže na té ručičce,na čumáku,oušku...Jinak my máme pejska už dva roky,malá ho dostala na první vánoce a stále je to jedna z nejoblíbenějších hraček.

silente
9. pro 2009

Taky patříme mezi fanoušky pejska. Vřele doporučujeme. Máme model se srdíčkem a nádhera.

Luco - zdravím! 🙂

chalotka
21. led 2010

Ahojky, taky jsme pořídili pejska. Máme roční dcerku a ta je přímo nadšena. A my taky. 😀

mates22
21. led 2010

ahoj, my pejska dostali k Vánocům na roce a půl a tak rok si s ním docela vydržela hrát, hlavně teda opakovala básničky a tančila - jen jsme měli ještě tu starší verzi a tam je podivná abeceda ...R S T B ....no možná to je V, ale já slyším to B a U tam každopádně chybí - takže než půjde do školy musím ho někam zašít 😀 ....aby neříkala pak abecedu v takovým duchu jako my, husákovy děti: R S T U V K S Č ....

kinsi
25. led 2011

Máte niekto anglickú verziu? Baví dieťa sa s ním hrať i keď nerozumie? Chceli by sme malej kúpiť cez net anglicky hovoriaceho, aby sa pri tom naučila nejaké anglické pesničky.

moninka
10. bře 2011

Ahojky, taky nám dneska dorazil pejsek a taky hraje jen do půlky ☹ pomohlo, když se vytáhne pojistka? Mám strach to vytáhnout, aby šel potom případně vyměnit.

Děkuji

verusinek
10. bře 2011

@moninka to je ten důvod proč hraje jen do půlky 🙂, takže pojistku vytáhni 😉

skafandrik
27. pro 2011

a kde je ta pojistka? jsem asi slepá
nemůžu k tomu v záplavě darů najít návod, asi jsme ho nechali u babičky, tak netušim, zda ten čoklík dělá všechno, co má