Modelína. Jaku značku byste doporučily?

sima77
17. lis 2009

Milé maminky, chci koupit synovi(2 roky) k vánocům modelínu, ale na trhu je toho tolik, že se v tom trošku ztrácím.
Proto prosím o radu. Jaké máte zkušenosti nebo jakou značku by jste mi doporučily?
Chtěla bych i nějaké příslušenství jako třeba váleček, různá vykrajovátka, protlačovadla, apod..
Moc děkuji za rady.

jakoubka
17. lis 2009

sima-rozhodně modelínu Play -doh 🙂

jakoubka
17. lis 2009

sima-rozhodně modelínu Play -doh 🙂

tady jsou různé http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

jakoubka
17. lis 2009

nelepí,když se zašlape do koberce,tak uschne a jde pak v klidu vysát 😉

sima77
autor
17. lis 2009

jakoubka, díky za radu. Play doh jsme původně chtěla horu barev, ale je všude vypodaná. Ta se mi zdála jako nejvhodnější právě měla to příslušenství. Teď jsem ještě našla tohle http://www.cooltoys.cz/podle-znacky/pd-super-sa... ale ta cena.

schwarzovka
17. lis 2009

jak píše jakoubka...play-doh je fakt skvělá...ještě k tomu je strašně hnusná, takže jí děti nejí...což je plus, skvěle se s ní pracuje...taky budeme přikupovat k Vánocům

sima77
autor
17. lis 2009

schwarzovka a můžu se prosím zeptat jakou přikoupíte? 🙂

schwarzovka
17. lis 2009

no to je ten problém 😀 určitě koupíme pár kelímků samotné a pak nějakou podobnou sadu jako si dala link....aby tam měl nějaké vykrajovátka apod...jinak koupili jsme takovej strojek za 39,- + 2 malý kelímky mod. do kterého když dá trošku mod. a stlačíto, tak vylezou takové hadičko z toho...tak něco na tenhle způsob...aby mu něco z toho vylejzalo 😀

sima77
autor
17. lis 2009

Ještě jsem pozeptala maminek na MMB a tam mi jedna doporučila tohle http://www.megaobchod.cz/zabava/play-doh-plasto... ale zase prý jestli je to k sehnání. psala mi, že má dva kluky a ohromě si s tím vyhrají 😉
To bych normálně nevěřila, že bude takový problém něco sehnat 🙄

beruska2x
17. lis 2009

tak udelej domaci modelinu z Loskutaka 😉 u te nava kdyz ji deti ochutnaji udelas si barev kolik chces a mnozstvi taky 😀

aponchie
18. lis 2009

ja chci male vzit play dooh tu chobotnici a zmrzlinu ,ale je to drah ejak prase nicmene klasicka plastelina ju nebere pac je moc tuha 😖

sima77
autor
19. lis 2009

Aponchie a kolik let je malé? Náš má 2 roky a na tu zmrzlinu jsem se také dívala, ale on se mi na to zdá ještě malý, ale určitě by to bavilo mě 😀 😀 .
Já právě chtěla aby to mělo ty vykrajovátka, váleček a jiná tvořítka. Ještě jsem našla modelínu Star dough, tak možná že bych vzala tuhle, ale jen kvůli těm tvořítkům. 😉

berynka
19. lis 2009

My koupili modelínu zn. Wiky - 10 kelímků 69Ká a jsme spokojení 😉. Dá se koupit i s vykrajovátky apod. Normální modelínu bych nekupovala. Hedu modeluje tím stylem, že tvoří miniaturní kuličky, které zahazuje do koberce 🙄 . Ta tuhnoucí modelína se pak dá dobře sebrat, není mastná a nelepí se. Jinak já musim teda trénovat, malá pořád chce, abych jí modelovala Mašinku Tomáše 😀 .

jabber
19. lis 2009

Holky a máte někdo nějakou zkušenost s pěnolínou a pískolínou? 😅

jabber
19. lis 2009

berynka - tak to máš co trénovat teda 😀 😎

aponchie
19. lis 2009

sima bude ji 5let prave takze by si vyhrala urcite 🙂

sima77
autor
19. lis 2009

aponchie...tak když je malé 5 let tak to ji bude určitě bavit. Mi jsme na tohle malí si teda myslím. Proto chci jen ta vykrajovátka apod. a podle toho jak ho to bude bavit, tak pak můžu vymýšlet dál. 🙂

sisi.v
19. lis 2009

sima - moje malá má 2,5 roku a někdy před měsícem dostala chobotnici play-doh a moc si vyhraje, já sice občas asistuju, ale vydrží i sama a to je co říct, jinak si sama skoro nehraje (kromě miminka) 😉

benjik
3. lis 2010

Ahoj,myslíte,že ta play dooh by se hodila i pro 1,5 leté dítě? Samozřejmě,kdyby si hrála pod naším dozorem? Patlání jí baví.

evulatko
18. kvě 2012

Ahojky, chtela bych koupit nejaka vykrajovatka a tvoritka k modeline, doporucite prosim neco? Myslela jsem, aby toho tam bylo vic nez jen treba deset formicek.. Dekuji🙂

chiaraemma
28. srp 2015

holky, jednoduchý recept na domácí play doh🙂 http://www.julietta.cz/recept-na-play-doh/