Motorka či auto na elektriku. Máte zkušenost?

lamarika
5. bře 2012

Tohle téma jsem zde nenašla, tak snad jsem jen nepřehlédla. Syn bude mít za chvilku 3. narozeniny a chtěli bychom mu pořídit nějakou tu motorku nebo auto na elektriku. Chtěli bychom aby se ta "kára" dala ovládat i vysílačkou. Budu moc ráda za každé vaše zkušenosti a doporučení

lamarika
autor
6. bře 2012

Nikdo nemáte? 😕

marhulinka
6. bře 2012

My nemáme na vysílačku,ovládá si to prcek sám pedálem. Máme čtyřkolku,dostal ji k Vánocům, během dvou dnů se naučil sám brzdit,ještě se musí vypilovat zatáčení. U nás má úspěch 😉

ilona2012
6. bře 2012

Dcerka má tento měsíc 3 roky, elektrickou motorku dostala na vánoce 2011...zprvu se jí bála, nechtěla na ní vůbec jezdit, no a v podstatě na ní nejezdí dodnes ☹ . Vždy pouze chvilku a dost. Má ovládání na nožní pedál, to je prý na nic, lepší jsou ty co se ovládají v řídítkách /to jsem si přečetla pozdě/.
Dostala i koloběžku a ta tedy u nás vyhrála na celé čáře 🙂 . A já myslela jak bude na motorce rajtovat 😒 .
Takže za mě ne, ale každé dítko je jiné.....

kacka.l
7. bře 2012

Jelikož máme tatínka zarytého motorkáře, dostal malý motorku k 1. narozeninám, jen pedálovou, naučil se jí ovládat poměrně rychle, v létě bude mít tři a už je na něj malá a nevýkonná, pořídili jsme větší baterii 12V, aby lépe táhla a jela rychleji a hlavně i do kopce, protože ty 6V nemají výkon na kopečky, tak jen na rovinku. Na 3 roky máme pro něj vybranou už benzínovou normální dětskou 4 kolku, také asi na vysílačku. 😉 takže za mě ani tu na 6V nekupovat, pro tak velké i hmotnostně dítě..protože to neutáhne a pořád dobíjíte. 🙂

maximka33
7. bře 2012

my ji máme zděděnou, občas na tom jezdí, ale třeba mírné kopečky to nezvládá. jsem raději, když drandí na kole odrážedle 🙂))) no my máme ovládání na palec a mám pocit, že to ještě moc neumáčkne, že na nohu by to bylo lepší.

lamarika
autor
8. bře 2012

@maximka33 to já bych byla radši taky kdyby jezdil na kole, jenže tatínek mu chce za každou cenu pořídit k narozeninám nějaké to vozítko 😒 Úplně ideální by bylo kdyby se tam vešla i dcerka a mohli jezdit spolu, protože mi je naprosto jasný jak to bude vypadat jestli se tam vejde jen jeden z nich 😒

lamarika
autor
8. bře 2012

@kacka.l nemáš prosím někde odkaz na tu benzínovou co byste chtěli pořídit?

mates22
8. bře 2012

my máme dvoumístnej teréňák, ale bez vysílačky, je to až do 8 let, celková nosnost myslím 45 kg. Takže zatím starší vozí malýho a sousedovic kluky...až malej dosáhne na pedál, tak asi přebere řízení. Byl to dárek od babičky a dědy, ale vyžaduje to dost místa na parkování a jezděj každej den je chvilku, pak je to neba a vytáhnou radši kolo a odrážedlo. Ale jako jo, celkem se to líbí. Jinak kopec to zvládá, terénní nerovnosti taky...

lamarika
autor
8. bře 2012

@mates22 A nemáš ho někde na fotce? Koukala jsem se na různý tereňáky, ale nedokázala jsem si tam ty dva moc představit. Kdyby bylo po mém, tak něco takového vůbec nekupujem. Pro mě to je zbytečný vyhození peněz, protože je to na chvilku a prakticky nic to v nich nepodporuje a nerozvíjí. Ke všemu si čas od času můžem jedno auto půjčovat. Jenže chlapi jsou chlapi a muž prostě synovi tu hračku koupit musí 😅

mates22
8. bře 2012

vejdou se i 2 pětileté děti, foto můžu poslat, hoď mi svůj meil do IP, když budeš mít zájem 🙂 . Jinak já jsem taky pro šlapací vozidla, ale dcera po něm toužila, že ho měl soused 😉