• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Motorka, odrážedlo Enduro. Kterou velikost?

29. srpna 2011 
Ahoj, můžete někdo poradit, kterou velikost odrážedla Enduro pořídit pro 19 měsíční dítě měřící cca 80 cm? V nabídce jsou 2 velikosti, nemám možnost vyzkoušet s malým. Byla bych ráda, kdyby ho mohl používat hned, ale zároveň aby z něho za měsíc nevyrostl.. Díky :slight_smile:
29. srp 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my jsme kupovali Enduro taky v roce a půl, a brali jsme to menší, sice nevím, kolik dcera měřila,ale teď má 87 cm a stále je dobré.
29. srp 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, naší jsme v roce a čtvrt koupili menší, vydrželo jí skoro do dvou let, pak na jaře - to jí bylo dva a čtvrt jsme již museli koupit větší - brzy jsme zjistili, že to bylo zbytečné, jelikož jsme hned kupovali koloodrážedlo a hned na něm drandila jak o život :slight_smile:. Zkus v obchodě rovnou to větší, není to až takový rozdíl, je dobré, když má obě chodidla na zemi.
29. srp 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše malá měla od roka to menší a teď ve 21 měsících už lítá na tom větším, na menším už má nožinky pod sebou, na velkým jezdí jak drak, měří 88? CCa
29. srp 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těžko radit, tvůj malej je opravdu malinkej. My jsme kupovali v 15ti měsících to větší (měl cca 82cm) a dosáhl tak tak akorát, ale stejně se ještě neuměl odrážet. Perfektně dosáhl tak měsíc potom. Teď má asi 88 a snad by mohl mít i větší :grinning:
Záleží jak rychle ti dítko poroste, na 80 cm si myslím, že je to velký moc velký (i když jsem odpůrce toho malýho)
29. srp 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek