Nafukovací kruh s křížem na sezení pro dítko

klidas
6. pro 2013

Ahojte 🙂 Chci se prosím zeptat,jaký tvar kruhu je lepší a stabilnější ve vodě prosím?Viděl jsem kulatý,ve tvaru člunu a čtverec.Děkuji předem

pusolamy
6. pro 2013

v tom kříži nam mala nechtela ni za nic byt, museli jsme koupit klasicky kruh ale maličky

martinan4
6. pro 2013

Myslím si, že to bude asi na stejno, resp. alespoň kulatý a čtverec. Máme doma čtverec a jedinou nevýhodu má, že když do něj dám malého, tak nedosáhne rukama přes okraj do vody, tak nemůže cákat 🙂 Zase mám ale jistotu, že nevypadne 🙂

speedygon
6. pro 2013

Také máme čtverec, akorát nevím, jakou má vlastně nosnost. Obal už myslím nemám a ani nevím, zda to tam bylo....

lucieandrlova
7. pro 2013

A pro jak staré dítě? My jsme kruh vynechali a rovnou jsme od 14-ti měsíců dávali vestu Konfidence - viz předešlá diskuze...

https://www.modrykonik.cz/forum/sporty-hobby-a-zajmy/davate-deti-do-kurzu-plavani-co-se-uci-jako-prvni/

zzuzinda
7. pro 2013

My pořídili Adamovi kulatý s křážem - jsou to jakoby 2 kruhy v sobě a pak ten kříž a má to opěrku. Adam si v něm užil jedno léto a Bára v něm rejdila ve vodě ještě tohle léto. Byli jsme na táboře, já ve vodě s oběma dětma a do toho oddíl dětí, které si chtěly samozřejmě hrát i s našima dětma, takže tohle byl ideál.