Nákupy hraček v Polsku, máte zkušenost?

denisaprochazkova
10. říj 2016

dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s nákupem hracek na polských tržnici. moje babička tam teď nakoupila hracky dceři k narozeninám a byly opravdu krásný a co říkala tak i levný. máte někdo skutečnosti? nebo to byla náhoda že narazila na dobrou koupi. uvažuji že bych tam nakoupila na vánoce. moc děkuji za odpovědi.

lucie7411
10. říj 2016

Dobrý den 🙂 my nakupujeme v polsku naprost vše 🙂 na trhy jezdíme jednou za dva měsíce, nakupujeme tam prací gely, aviváže, vždy vše v pořádku..hromadu věcí jsme nakupovali i na stavbu, nádherné posezení z masivu, tak bych mohla psát až do večera 🙂 a co se týče hraček tak také nakupujeme i pro synovečka 🙂

denisaprochazkova
autor
10. říj 2016

tak já to mám trochu z ruky bydlíme u Prahy ale doufám že by se to ohledně vánoc vyplatilo. práci gely a aviváž jemail stejná jako u nás? a kam jezdíte vy?

lucie7411
10. říj 2016

jezdíme do Českého těšína a jezdíme vždy s manželem, bereme mamku i babičku (ještě že máme velké auto :D ) jsou to nějaké polské gely, jsou na černé, barevné a bílé 5 litrů vyjde na 100kč. Na jaře tam jezdíme vždy nakupovat květiny přímo v závěsných květináčích a to je rozmení 100-150 kč, tak máme vždy hromadu nádherných květin za pár korun a tak je to fakt se vším 🙂 No Prahy je to z ruky to je fakt, my jsme z Olomouce, tak to máem přeci jen blíž 🙂

sara84
10. říj 2016

Ja jsem.pro z Tesina a hracky me tam kupovat nenapadlo 🙂 ale napr. Kvalitni kozene polobotky s klembou ( ala Rieker treba) za 1000,- a vse pro mimi tj - plenky,kosmetika,prikrmy v Rossmanu nebo Biedronce a vse min -30% oproti nam. Nabytek, koberce. Z jidla maso a ryby, vyrobky z ryb. A lepsi nez u nas ( nez zacne nekdo remcat, ze nic polskeho neda do ust atd..) strejne tak i stavebni materialy. Jen bacha na Castoramu a kvalitu kachlicek. Ty tam jsou prusvih...

denisaprochazkova
autor
10. říj 2016

tak takovou dálku bych asi nejela babička byla snad v Kudowa-Zdrój. já vím že polský výrobky jsou dobrý bratrova přítelkyně je přímo s polska ale ta je až s Gdańsk a to je přes celé polsko a jezdí domu 2x do roka. a sama mi říkala že ty výrobky co tu u nás jsou s polska co se týká těch hodně špatných prý ani na jejich kramu nejsou. Češi kus koupi za cca 3 koruny a pak je prodává za 40. a to si myslim že to není chyba polska ale českého potravinářství kde to koupí ZŠ levno sajrajt jen aby na nás vydělali. jo když jsou Češi blbi. ale o trzích semi slyšela dobrý věci