Náušnice - jaké další koupit?

petrasipkova1
9. lis 2017

Maminky holčiček, jaké jste kupovaly svým zlatickum druhé nausnicky po těch kojeneckých ? Děkuji za inspiraci.

budilinka
9. lis 2017

Koupila jsem stříbrné rhodiované - srdíčka na šroubek ke 2. narozeninám dcerky 😉

laurinka2016
9. lis 2017

Taky by mě to zajímalo a vlastně ani nevím do kdy se mají nechat ty první 😕...

listopadka1
9. lis 2017

Já ty nastřelené asi po dvou měsících vyměnila za zlaté a ty nechám, dokud jí budou/neztratí je 🙂

budilinka
9. lis 2017

@laurinka2016 Nastřelovací jsem nechala asi měsíc a pak je vyměnila za drobné z bílého zlata. Při výměně jsem promazala Framykoinem a vše v pohodě.

drzticka81
9. lis 2017

ted dcera nosi ty moje-jsou to takove rodinne-nosila je moje mamka,ja ted dcera-mam v planu koupit jako od obou babicek nausnice na pamatku k patym narozkam a schovam je-uvidime,kdy bude chtit vymenit ty detske za nejake dospelejsi🙂))

laurinka2016
9. lis 2017

Děkuju za odpověď 🙂

petrasipkova1
autor
9. lis 2017

@budilinka
@drzticka81
@laurinka2016

Díky, já právě chtěla nějaké přesné typy, třeba s obrázkem, vůbec totiž nevím jaký typ pořídit dál, ty první byly jasné, prostě krásné miminkovské s růžovým kamínkem, zapínací vepředu, ty nastřelovací se jí omylem vyndaly nějak těsně po uplynutí té doby co říkala mudra, kolik to bylo už nevím.
Ted jí bude 2,5 roku a vidím, že ty miminkovské jí budou brzy malé, tak se babičky hlásí že přispějí na další, ale jaké to mají být to nevím, kouknu tedy na nějaké se šroubkem, ale aby jí to zezadu netlačilo třeba při spaní, si říkám 🙂

budilinka
9. lis 2017

@petrasipkova1 Výběr je široký, já jsem vybírala fakt dlouho. A ten šroubek je v pohodě, určitě to dcerku tlačit nebude. Lepší než puzetka, ta se může snadněji uvolnit. Ty miminkovske jsme měly asi hodně podobné 😉, ale dcerka je ráda nosí i teď. Ještě dostala takové větší "pecky" s různobarevnými kamínky taky na šroubek ke 3. narozeninám. Hodně lidí si jich všímá a dost se líbí 😉 Tak dobře vyberte 😉

drzticka81
10. lis 2017

tak ja mam prave vplanu nausnice,ktere muze vyuzit i dale do dospelostitohoto typu:
bud krouzek nebo takovy pulkruh 🙂))) s temi sroubky nevim, ja nausnice stridam-ted mam zrovna na puzetu a obcas me to pri spani tlaci a boli.....

gepe
Autor odpověď smazal
Zobraz
budilinka
10. lis 2017

Ty pecky, o nichž jsem psala. Rhodiované stříbro 😉

8slunicko6
10. lis 2017

My jsme měli nastřelené asi 3 měsíce a pak jsem dala klasické dětské-stříbrné (pokovené rhodiem) s granátem...a máme ještě koupeny pecičky na šroubek-také s granátem, ale dáme je až bude větší.

8slunicko6
10. lis 2017

@drzticka81 Ta puzeta je blbá-měla jsem jí také a jednou mě dokonce píchal ta tyčka z naušnice až do krve a pak jsem měla asi týden za uchem docela bolestivou bulku...Ty na šroubek jsou dobré-je to tam chráněné že se nedá píchnout a taky se tak snadno neztratí jako obyč na puzetu nebo na klapku..

drzticka81
10. lis 2017

@8slunicko6 jj ja vim,jsem nausnicovy maniak 🙂)) na sroubek mamtaky-mi tam spis vadi ta tycka celkove-at je pozeta nebo sroubek 🙂))
mmch-mam na sobe taky s granatem-jsem se do nej ted nejak zamilovala 🙂))

pavca1982
10. lis 2017

Máme tyto z bílého zlata a malá je bude mít cca do 3let.

arevb
10. lis 2017

Malá ma skoro 2,5 roku a pořád má nastrelene náušnice 🙂 ke 3. Narozeninám vybereme jiné

petrasipkova1
autor
10. lis 2017

@drzticka81 díky moc za typ,oboje vypadají krásně,něco takového si představujz, akorát zlaté. Teď ještě najít kde je koupit. 😊 Já mám právě jen jedny zlaté náušnice a nové pořizují až když se mi něco s nima stane, třeba jsem jednu ztratila a tak 😉,takže se v tom vůbec nevyznám,ani u nás není pořádně zlatnictví.

petrasipkova1
autor
10. lis 2017

@pavca1982 jojo,přesně mala ma 2,5 skoro, ma podobný typ a tak stejně místa,tak právě koukám po dalsich.

pajounek
10. lis 2017

Máme takové, nechávali jsme rovnou píchnout. Žluté zlato, nad modrým kamínkem ještě malinký bílý 🙂

drzticka81
10. lis 2017

@petrasipkova1 ty jsou zlate-ale z bileho zlata-mam radeji...urcite jsou v kombinaci i se zlutym zlatem......urcite bych se kukla do kamennych obchdu u vas nekde,ale jsou i na netu-staci zadat nausnice pro deti-zlate..... 🙂))
u nas jsem se koukala a tenhle typ tam maji....me se libi,ze je takovy neutral a muzou to nosit i v dospelosti 🙂))