Nealkoholické víno, kde seženu?

jr1740
27. dub 2015

Ahojky těhulky.... možná trošku podivná otázka v těhotenství, ale známá měla kdysi na svých narozeninách (byla těhotná) nealkoholická vína...nevíte, kde sehnat? Máte některá zkušenosti, ověřenou značku, atd. 🙂 Děkuji 🙂

kaalla
27. dub 2015

To by mě taky zajímalo. Kamarádka si ho kupovala v tescu, značku si nepamatovala. Já ho tam bohužel neobjevila. Ale chutná mi nealko Bohemiasekt, ten mají snad v každém větším obchodě.

blondynka400
27. dub 2015

http://www.nealko-vino.cz/kde-ho-sezenu/
Chutově ale nic extra za ty peníze. Ta nealko Bohemka je asi lepší.

prcekverunka
27. dub 2015

Já jsem měla na svatbě nealko šapmáňo. Nejlepší je Bohemka

palomitacheca
27. dub 2015

Kdyz jsme byli loni na jizni Morave ve sklipku, tak jsem tam mela moznost ochutnat nealko "vino" od Michlovskeho a chutnalo mne i detem. Je to 100% hroznovy most.

mantaray
27. dub 2015

Mívají už i vinotéky. Já jsem si kupovala značku Carl Jung. No chuť pravýho víno člověk nesmí očekávat 🙂

jr1740
autor
27. dub 2015

???? už tu mám okno na konverzaci.,..japak to 🙂 ?!

infokonik
27. dub 2015

@jr1740 Nyní je z této původně Otázky už Diskuse, můžeš odpovídat.

hany_bany
27. dub 2015

Mě taky mile překvapila bohemia sekt.
@palomitacheca to bylo ale hrozně sladké, ne?

palomitacheca
27. dub 2015

@hany_bany sladke to je, ale vzhledem k tomu, ze mam sladke piti rada, tak mi to prave vubec nevadilo 🙂 mne zase nechutna klasicke vino, protoze i to s oznacenim sladke je pro me kysele 😀

jr1740
autor
27. dub 2015

...no nevadí, hlavně, že už to jde 🙂
Tak všem děkuji....snad něco seženu, na dovolené přece nabudu na suchu 🙂

jr1740
autor
27. dub 2015

Mě Bohemka nepřijde sladká......a jak píšete, mile mě překvapila chuť...je totiž hooodně podobná opradovému šáňu 🙂

blondynka400
27. dub 2015

@jr1740 mošt a dealkoholizované víno je velký rozdíl. Uričtě doporučuji to druhé. Je to o maličko chuťově věrnější 😉

jr1740
autor
27. dub 2015

Blondýnko400 moc děkuji za info......teď jen, kde tu druhou variantu sehnat 🙂 ??? Máš nějaký tip?

mantaray
27. dub 2015

A co se s někým domluvit a obnednat bednu, když ho u vás nemají?

jr1740
autor
27. dub 2015

Dobrej nápad 🙂 Jen mě teď žádná těhule u nás nenapadá.....

mantaray
27. dub 2015

Tak třeba nějakej cukrovkář nebo tak 🙂 myslím, že prodávají i bednu s více druhy. Jinak za mě neobjednávat brut, protože to je fakt brutus 😀

ladie
27. dub 2015

Nealko víno je hnus fialovej a to jsem jich vyzkoušela hodně 😝 Mívají je běžně v obchůdcích s vínem. Dobré jsou nealko sekty - ať už zmiňovaná Bohemka, kterou mají všude nebo ještě o stupeň lepší Carl Jung (opět obchůdky s vínem).

blondynka400
27. dub 2015

@jr1740 jak jsem ti dávala ten odkaz najdeš tam značky co toto dělají plus i seznam obchodů, kde koupíš 😉

jr1740
autor
27. dub 2015

Juu, super, juknu, kam to mám nejblíž 🙂

ehh
28. dub 2015

Ahoj, taky zkusím. Mam ráda vino a moc mi Chybí, a ted ještě víc. Z ni to možná divne, ale Já bych chlastalala😀😀😀😀

suzanna123
28. dub 2015

i já ráda Bohemku. A když se mi nechce tolik utrácet, tak si koupím Sládkovu limonádu (ano, s vínem to nemá společného nic, ale není to limča, není to pivo - u mě prostě funguje 😉 )

ladie
28. dub 2015

@ehh pokud máš ráda víno, tak si to nealko fakt nekupuj 😝 To radši ten sekt.

vanilkacka
28. dub 2015

@jr1740 mne víc než Bohemka chutná nealko sumivy nápoj z Ikea.http://m.ikea.com/cz/cs/catalog/products/art/20226767/

olusenka
29. dub 2015

jelikož nemůžu alkohol ze zdrav. důvodů, tak piju nealko víno a znám snad všechny značky, co se do ČR dováží.
Kdysi jsem začala se značkou Carl Jung a to se sektem, pak přišla nealko Bohemka, no, ta teda nic moc, spíš bych řekla, že patří k těm horším, a nakonec nejčastěji piju vína (bílé a z červeného si dělám svařák) značky Light Live. Dělají myslím i růžové a sekt. Tady v ČR se seženou kromě netu v Kauflandu, ale láhev stojí myslím 140 Kč, takže mi je manžel vozí z německého Kauflandu, kde láhev v akci nestojí ani půlku, bez akce asi polovinu toho co v ČR. Taky tam mají sekt značky Rotkäpchen. Taky dobrý.
A co je teda fakt bomba, tak to je nealko vermut od Carl Junga.
Dobré je taky Bonne Nouvelle z Francie, k sehnání na českém e-shopu, ale už je dražší, láhev od 160Kč výš, to spíš tak na narozeniny apod.
A české třeba ještě víno Michlovský, to je ke koupi na a-freewine. Já na začátku hledala vína přes google.com/obrázky.

escapee
29. dub 2015

taky nesmím alkohol ze zdr .důvodů a oblíbila jsem si značku Carl Jung, dá se koupit v tescu ( i když někdy je to fakt fuška to najít mezi tolika lahvemi), ale nejčastěji kupuju v makru, vyjde trošku levněji...víc mi teda ale chutná červené, to bílé je dost kyselé...dřív prodávali v globusu výborné nealko víno, značku už si bohužel nepamatuju, stálo asi 60 Kč a chutnalo jako opravdové víno, bohužel už ho asi před rokem stáhli z prodeje 😒 jinak souhlasím, že nealko Bohemka je výborná, spoustě lidem chutná i víc, než alkoholická...my jí měli na svatbě jako přípitek u oběda, nikomu jsme nic neřekli, že je to nealko a spousta hostů za námi pak chodila s dotazem, co to bylo za výborný sekt, že tak dobrý ještě nepili 🙂

jr1740
autor
29. dub 2015

@ehh Nezní, naprosto chápu 🙂

jr1740
autor
29. dub 2015

@hojda Dík za tip 🙂

jr1740
autor
29. dub 2015

@suzanna123 Tu jsem ještě nezkusila....ale zrovna nedávno jsem na ní koukala v nějakém letáku, zkusím 🙂

jr1740
autor
29. dub 2015

@vanilkacka No dík za tip.....to nemusí být špatné!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru