• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nejoblíbenější hračky. Napište popis a značku

31. října 2012 
Jaká je oblíbená hračka vašeho miminka, s jakou hračkou si nejvíce vyhraje?Zkuste dát popisek a značku od koho je.
29. lis 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak syn si nejvíc vyhraje s papírovýma kapesníkama (zabalenýma) - značku nepreferuje :grinning: :grinning: :grinning:
A pak u nás vede tenounký kroužek asi za 30 kč - který dřív cucal a teď s ním tříská o plovoucí podlahu, pak mu vylítne z ruky, doplazí se pro něj a tak pořád dokola. Pak si ještě rád čte (rozumněj cupuje) časopis - též nepreferuje značku ani kvalitu - vystačí i obyč. leták :grinning:
Nemám náročné dítko... :dizzy_face: :sweat_smile:
Nebo si hraje s dudlíkem - už se naučil si ho strkat do pusy, různě si ho vystrkuje atd..
A jinak ho baví cokoliv co dělá rámus, s čím může třískat atd...
K vánocům mu dáme od Simba baby bubínek - z jedné strany je to klasický bubínek a z druhé elektrický, kde máš tři nebo čtyři tlačítka velikosti dětské ručičky a při zmáčknutí, nebo bouchnutí to vydává různé zvuky bubínku. Můžeš k tomu zapnout i melodii. V krámě jsme mu to zkoušeli ukázat a mohl se z toho zbláznit. Pak se z toho zbláznim já, až mi z toho praskne hlava :grinning:
29. lis 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas odsavacka soplu s tema dvema hadickama, je z ni hotova.Pak noviny, casaky, svinovaci metr,balonek, kelimky od jogurtu, nabijecka atd
29. lis 2007 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás taky značka není důležitá. Hlavně když to dělá rámus nebo jinej zajímavej zvuk :wink: . Verunka miluje zejména letáky, jak už tu bylo psáno :grinning:. A pak taky dlooooooouhej řetěz (z kroužků), čím delší, tím lepší.
No a pak by si ráda hrála s mobilem, počítačem, ubrusem, kytkou apod., ale maminka zakazuje :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nikouši - ten bubínek zní zajímavě, odkud ho máš :slight_smile:?
29. lis 2007 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a PLINA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2007 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
z Hypernovy - http://www.detskahvezda.cz/product_info.php?products_id=1549 :wink:

ale viděla jsem podobný v Tescu - je to tesco hračka a za tři kilča :wink:
29. lis 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Verča je taky úplně hotová z odsávačky, ale asi trochu jiným způsobem :grinning:
Nikule - dík :wink:
29. lis 2007 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky si teď vyhraje s flačkou s čajem ...

no holky - k čemu hračky :grinning: :grinning: :grinning:

právě si ukořistil mého mobila, mám ho vedle sebe a si říkám, že je nějak ticho - ale on ho tak hezky zkoumá ...hm tak teď ho zkoumá v puse :confounded: :sweat_smile:
29. lis 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaakze :grinning:

Letaky, preferuje hypernovu, spise silnejsi sesitky, ted se zamerila na hracky :grinning:

Pet lahev a v ni koralky, preferuje mensi a vic, jako tech koralku :grinning:

papirove kapesniky, ale ne ty klasicke, ale v krabicce, vytahuje vytahuje a ja je tam zpet rvu :grinning: Zda se mi, ze vic chce ty obycejne za 9,- :grinning:

Varecka, driv malinka, jeji vlastni, uz tyden ovsem kamaradi s tou nejvetsi a dnes se na ni malem nabodla :grinning: :grinning:

Sve ponozky, sunda, ja nasadim, sunda, ja nasadim :grinning:

Muj mobil, Samsung, Jirinovu Nokii nechce :grinning:

Snurka v mych fialovych teplakach :grinning:

Korbicka od kocarku, kterou neni muj muz schopen uklidit a vali se uz mesic v pokojicku, vleze si do ni(nee jirin) :grinning: Ale neluska a dela miminko :grinning: :grinning:

Rytmus zivota, ktery tu nechala onehda babicka, neda si na nej sahnout a ted je na strane 6, kde se pise o Vendule Svobodove :grinning: :grinning:

Monitor dechu v postylce, uuz ho nepouzivame, ale nelinka si ho tam jeste preje :grinning: :grinning:

Nabijecka, opet moje, od Nokie je nudna :grinning:

Spunt u sprchace :grinning:

a tec mi rve, napisu pozdeji :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Alčoooo :grinning: - no je pravda, že Neluš má ten rytmus života nějakej rychlejší :zipper_mouth: :sweat_smile:

na tu PETku jsem zapomněla - mi v ní máme fazole :wink: , měli sme teda - Robert potřeboval nějakou láhev, kterou by si nalil vodu do odstřikovačů a Dominik se musel obětovat :pensive: :pensive: :pensive: Musíme pořídit jinou láhev :confused: To bude zase peněz :grinning:
29. lis 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my v ní máme - sorry za to negramotný psaní - kdo mě zná,tak už si zvyknul :grinning:
29. lis 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedem čočku v petce :grinning:
29. lis 2007 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak PETku...vyzkousim. Jinak vselijaky snurky, cedulky atd
29. lis 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, Alča musí mít něco extra a nóbl - korálky :sunglasses: :grinning:

čočka nedělá takovej bordel, jak ty fazole - jakej obsah preferujete - O,5l, že? :confused: :wink:
29. lis 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo jedete ve velkym? :confused: :grinning:
29. lis 2007 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to jdu rovnou neco vykoumat, kdyz rikate,ze je to takova sranda
29. lis 2007 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, měli jsme 0,5 , ale teď nemáme, musíme koupit. Teď jedeme náhradu, takový to zdobení v plastovým válečku :wink:
29. lis 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když s tou PETkou bude třískat do tebe,kristi, to je teprve ta pravá p*del :grinning:
29. lis 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to je chabá náhrada, to uznej :unamused: :sweat_smile:
29. lis 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uznávám :pensive: , ale aspoň něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zase se to krásně kutálí :wink:
29. lis 2007 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak to, že jí už nemáte, na co se obětovala ta Verunčina? :confused: :sweat_smile:
29. lis 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je husty, jak si stejne hrajou uplne s jinyma vecma,co? My k vanocum koupime jen toho pejska mluviciho,ten se mi strasne libi a chci pro ni xylofon
29. lis 2007 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak právě jsem Domísovi nabídla jako hračku jablko - než se mu napustí výřivka :grinning: tak aby nehučel a on se brutál rozeřval, když sem ho před něj dala :confused: Asi sem ho tim darem urazilo, či co :confounded: :grinning:
29. lis 2007 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunka jí měla jen půjčenou, jinak ji vozím v kočáře s vodou na pití :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kris - my už bafana máme :dizzy_face: Ale dostane ho až v květnu :grinning:
Niki - mě se dneska Veru rozeřvala, když jsem před ní postavila koš s prádlem :grinning:
Jdeme do vířivky :grinning: , mizím
29. lis 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak xylofon jsem taky chtěla, ale to až bude starší :slight_smile:

no je to právě super, že jim stačí obyč věci :dizzy_face: :dizzy_face: my zatim těch hraček ani moc nemáme - to jsou vesměs jen chrastiprdla, takže tohle bohatě stačí.

Hele, já má vířivku jako vyjmenovaný slovo asi :grinning: :pensive:
29. lis 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikka, Mia je starsi, se mi to zdalo jako fajn hracka, akorat ta hlava me pak asi bude bolet jako prase.
29. lis 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás zatím vede maminky bradavka (levá i pravá) :grinning: :sweat_smile:
29. lis 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a občas se sápe i po tatínkovo :sweat_smile:
29. lis 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, já víííím :wink: :wink: :wink: :sweat_smile:
29. lis 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdíša miluje kamna, to je jednoznačně nejatraktivnější hračka. Bohužel rodiče pro to nemají pochopení a pořád jí od nich odnášejí pryč :slight_smile:
29. lis 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak před koupačkou Dominik poprvé kramařil :confused: :dizzy_face: - vytáhl si košík s nabíječkama a třískal s jednou o zem... už to asi začíná a myslim, že to bude zábava numero uno :sunglasses:
29. lis 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek