Nejoblíbenější hračky. Napište popis a značku

zutom2
29. lis 2007

Jaká je oblíbená hračka vašeho miminka, s jakou hračkou si nejvíce vyhraje?Zkuste dát popisek a značku od koho je.

alcatko.j
29. lis 2007

Buchty, kde ste, mam cas 😀

llenda
1. pro 2007

Ríša má nejradši hračky staršího bráchy,spidermana,auta,pistolky, časáky jakýkoli nejradši ty který si zrovna prohlížím já.Ovladač a mobil,ale funční,hračka ho neba. 😀
S těma ponožkama je to stejný,ale ještě je stačí oslintat. 🙂
Pak ještě miluje moje naušnice,ale ty mě rve z ucha a řetízek s přívěskem. Mám tam hlavu rotvika zlatou.Jiný přívěsky a stříbro ho nezajímá 😅 😀

niega
1. pro 2007

Mno, my jsme teda o něco mladší, ale... Edíkova nejoblíbenější hračka jsem já, chce ji mít stále u sebe, nechat se jí bavit, chmatat na ni, bouchat do ní atd. - a to od brzkého rána až do večerního usínání. Chjo 😝 ... Už aby ho začal zajímat mobil nebo petka s fazolema!!!

nikka.vo
1. pro 2007

niega.... 😀

To bude za chvíli - neboj 😉

lennis
1. pro 2007

Tak u nás to jsou všelijaké tkaničky hlavně od bačkůrek, to žvejká jak špagetu, takový ty cedulky na oblečení, jaká je to značka, to samý na hračkách, ty cedulky jak tam je napsáno co jak prát atd...u mikin zipy a tkaničky od čepice, krémy, košíčky, noviny, ubrousky, papírové kapesníky a vše co šustí. Plyšáci ho nezajímaj,ještě tak hračka co hrká, ale nejradši má kolotoč, sundala jsem mu to a ty hračky jak tam jsou zavěšený, to je unešenej z těch tkaniček........petka s fazolema nic moc u nás, hrká to, ale žádná tkanička,

dlinduska
1. pro 2007

no tak my si s hrackama nehrajeme zatim dlouho ale co jsem zatim vypozorovala tak ma nejradsi plasovou lahev od jogurtoveho mleka a nejlip kdyz s ni jeste hlucim (praskam) a plinu 😀 jako asi kazda mama jsem nakoupila hracek jak hrom a stejne si ditko najde tu svoji a vetsinou uplne obycejnou ktera ani neni hrackou 😅

lenycka
1. pro 2007

Alcatko me dooooost pobavila 😀 😀 😀

mysiicka
31. říj 2012

U nás je v oblibě pistole Nerf 🙂
http://www.veselyklaun.cz/pistole-mece-zbrane/n...