Nosnost vozíku za kolo

valentovasasa
10. led 2011

Ahoj všem, chci se zeptat jaké máte zkušenosti s vozíky za kolo a hlavně - jaký vozík, který je určen pro dvě děti, má nosnost aspoň 35kg, aby byl opravdu pro dvě... ted jsem se jedné prodávající ptala jak to je a ona mi řekla, že někdo sice uvádí 40,ale že to je nějaké zatížení nápravy (vozík plus děti), ale nosnost vozíku (dětmi je 26kg) a to mi přijde strašně málo - chci tam dát své rok a půl dítě - 13kg a tříleté - 15kg a už bysme přesáhli nosnost... z toho mi plyne, že by ty vozíky pro dvě děti byly tak max pro dvojčata do roka a půl, protože starší dvě už se tam nevejdou...

hejdita
10. led 2011

ahoj my mame vozik za kolo a vozime v nem dve deti o veku a vaze 2/11kg a 3.5/14kg a plus taska plna veci....zatim nebyl zadny problem pouzivame dva druhy voziju a to jerry plus od azubu anebo od burley d'lite ten je teda vicemene lepsi na spani protoze tam je ta podlaha sikma nejradeji pouzivame od azubu jerry plus....ma tam normalen plosinku na nohy taze je nemusi mit pokrutene .... tyto voziky maji nosnost 40kg ale tim ze sou z lehkych slitin tak je to v pohode jinak i kolo je dimenzovane s obycejnymi rafky na 80kg a jezdi natom klidne i tezssi lidi...neznamena ze by deti vozik neunesl oni si to jenom firmy jisti...u kol treba pak dochazi k castejsim osmicim a aby to lidi nereklamovali omezi to vahou mas vic smula 😒 😉 takze zadne obavy 🙂 🙂 🙂 😉 🙂 tyto voziky sou urcene pro deti klidne do veku 4,5 let pak uz se pocita ze dite tak trochu uz zajede na 20 nebo na 16....

doufam ze sem to napsala srozumitelne...

my mame voziky na obchode k pujceni tak proto to vim 😉 🙂

valentovasasa
autor
10. led 2011

no, nevím ty co jsem koukala jaké jsou značky, ale kdybych tě poprosila a koukla bys na Aukro a tam když dáš jen vyhledat "vozík za kolo" tak ti to najde víc druhů - poradila bys mi některý z nic? který je lepší a proč? já bych je vzala přes aukro - tam vycházejí nejlevněji a přeci jen počítáme každou korunu... a radši bych vzala ten, co má to přídavné kolečko na Jogger.