• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ochranná helma při hraní mimča. Máte ji někdo?

22. června 2008 
http://www.detskyraj.cz/zbozi/2503-prilba-ok-baby-no-shock
Máte někdo nebo přemejšlíte o koupi??? :wink:
21. čer 2008 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
a na co? zda se mi to fakt zbytecny a obtezujici
22. čer 2008 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já si teda taky myslím že je to zbytečný alterna.kristi má pravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2008 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je dobrý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: akorát jestli by se v tom to mimi v létě neupeklo :confused:
22. čer 2008 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
panebože, my jsme snad taky přežili bez helmy, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chudák dítě, vždyť by se v tom upeklo. Myslím (a mám to vypozorované i u několika kamarádek), že dítě není blbé. Když se nechá volně šmejdit, párkrát se třeba bouchne, ale zapamatuje si to pro příště a pak už problematické místo obchází, nebo je u něj opatrnější. Měla bych strach, že mu bych mu tou helmou snížila ostražitost a zvýšila "kamikadzovitost" :wink:
22. čer 2008 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeezismaria to zas nekdo neco vymyslel pro hystericke rodice, co? jen si vzpomente, co jsme za mlada vyvadeli my a prezili jsme to. deti nemam z cukru, takze zadne prilby nebudou a svuj strach o ni budu krotit co nejvic a verit v jeji instinkty na preziti ;)
22. čer 2008 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
to je pekna pitomost teda...po operaci hlavy ANO asi ano kdo vi,ale takto NE..uz nevedi jak tahat penize z rodicu a hyster.matek :grinning:
22. čer 2008 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No to je teda pěknej úlet. Osobně bych dala matce na hlavu helmu ať je v ní celý den, aby viděla, jak je to dítěti příjemný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2008 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je fakt něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to už je trochu moooooooooc ne?! :wink:
22. čer 2008 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Myslím, že už tu podobná diskuze je a docela mě překvapilo, kolik mamin uvažuje o koupi týhle blbosti :grinning: :grinning: :grinning:
Mně to přijde fakt už přehnaný... za chvíli můžeme dítě zavírat jen do vydesinfikovaný vypolstrovaný místnosti :frowning2:
22. čer 2008 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
přesně tak Lucianko :grinning:
22. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek