Ochranná helma při hraní mimča. Máte ji někdo?

alterna
21. čer 2008

http://www.detskyraj.cz/zbozi/2503-prilba-ok-ba...
Máte někdo nebo přemejšlíte o koupi??? 😉

kristi
22. čer 2008

a na co? zda se mi to fakt zbytecny a obtezujici

nensy
22. čer 2008

já si teda taky myslím že je to zbytečný alterna.kristi má pravdu 😝

lu777
22. čer 2008

tak to je dobrý 😅 😅 😅 akorát jestli by se v tom to mimi v létě neupeklo 😕

mysinka
22. čer 2008

panebože, my jsme snad taky přežili bez helmy, ne? 😝 Chudák dítě, vždyť by se v tom upeklo. Myslím (a mám to vypozorované i u několika kamarádek), že dítě není blbé. Když se nechá volně šmejdit, párkrát se třeba bouchne, ale zapamatuje si to pro příště a pak už problematické místo obchází, nebo je u něj opatrnější. Měla bych strach, že mu bych mu tou helmou snížila ostražitost a zvýšila "kamikadzovitost" 😉

vikvik
22. čer 2008

jeeezismaria to zas nekdo neco vymyslel pro hystericke rodice, co? jen si vzpomente, co jsme za mlada vyvadeli my a prezili jsme to. deti nemam z cukru, takze zadne prilby nebudou a svuj strach o ni budu krotit co nejvic a verit v jeji instinkty na preziti ;)

aponchie
22. čer 2008

to je pekna pitomost teda...po operaci hlavy ANO asi ano kdo vi,ale takto NE..uz nevedi jak tahat penize z rodicu a hyster.matek 😀

mobina
22. čer 2008

No to je teda pěknej úlet. Osobně bych dala matce na hlavu helmu ať je v ní celý den, aby viděla, jak je to dítěti příjemný 😝

luckahr
22. čer 2008

tak to je fakt něco 😝 , to už je trochu moooooooooc ne?! 😉

lucianka
22. čer 2008

😀 Myslím, že už tu podobná diskuze je a docela mě překvapilo, kolik mamin uvažuje o koupi týhle blbosti 😀 😀 😀
Mně to přijde fakt už přehnaný... za chvíli můžeme dítě zavírat jen do vydesinfikovaný vypolstrovaný místnosti ☹

luckahr
22. čer 2008

přesně tak Lucianko 😀