Odrážedlo pro 4leté dítě. Zkušenosti?

marketa11112
5. srp 2019

Ahoj maminky, syn ma uz 4,5 roku. Vsechna nase odrazedla mu zacinaji byt mala. Rada bych pro nej jeste koupila jedno kolo bez kolecek/ odrazedlo. Klasicke kolo ma,ale ma trosku horsi motoriku a zatim neni schopen se na nem udrzet.v obchode zde nic nevyzkousine,zadny takovy tu neni. Musim objednat pres net. Ma nekdo zkusenost s takovym odrazedlem pro vetsi ditka? Jake mate doma vy? Dekuji

ladyhacek
5. srp 2019

Tak mi teda nemáme,na kole se naučil včera taky má skoro 4,5 let.
Viděla jsem velkou plastovou motorku, ale nevím zda to je to co hledáte

cuuza
5. srp 2019

A jak je tedy velký? Bez toho asi nikdo neporadí...

korin
5. srp 2019

Hledáte koloodrážedlo? Puky learner bike by mohlo sedět i větším dětem.

marketa11112
autor
5. srp 2019

Syn ma uz 115 cm.

fyii
5. srp 2019

@marketa11112 ahoj muj maly 110 cm bude mit teda teprve ted tri, ale koupila jsem mu Puky LR XL a dokonce tam ma jeste vuli kdyby povyrostl. Maly je z nej nadseny uz jsme meli od Puky kde co a spokojenost velka. Maji jakoby snizeny ten ram, takze se ani moc neotluce.

adel2507
5. srp 2019

@marketa11112 Pokud má už šlapací kolo a je mu velikostně dobré, pak je možnost odmontovat pedály (šlapátka)a používat ho jako odrážedlo. Aspoň by si syn na kolo zvykl. Poradili nám to jako dočasné řešení v cyklosportu, pokud by náš synek měl problém s přechodem na šlapací kolo.

kittyy17
5. srp 2019

@marketa11112 já bych taky odmontovala pedály....

marketa11112
autor
6. srp 2019

dekuji. kolo 12 mu je male. zustane uz pro dcerku. syn roste rychle. tak jsme koupili nove kolo, rovnou 16. u toho nam zase prijde, ze je mu velke. dosahne, ale jen tak tak. hledala jsem na netu a odrazedlo je mozne koupit i s kolama 14. asi to tim vyresime. potřebuje ještě zlepsit stabilitu. dekuji