Odrážedlo pro roční holčičku, jaké?

kleplikova
6. dub 2015

Ahoj, potřebuji sehnat nejmenší odrážedlo pro roční holčičku, jaké by jste mi doporučily??Máme to větší, ale na to nedosáhneme.

jinaja
6. dub 2015

Nejmensi je Puky. Syn je hodně malého vzrůstu a na Pukym jezdil od 1,5roku...spokojenost do ted a to mu jsou 3. Sedadlo se da dat hodne nizko i pak zvednout, taky se na tom da jezdit jako na kolobezce🙂proste super vec!

ev.ka
6. dub 2015

To menší Enduro, syn jezdil od roka. Zadní kolečka jsou akorát od sebe, aby se na něm pohodlně jezdilo a nepřekážely. Puky je kovové a těžké

mysonek
6. dub 2015

Také máme malé Enduro a malá jezdí od roka. Je lehké a levné.

majkoz
6. dub 2015

Já teď kupovala Scrumble bug,nebo tak ňák se to píše,pro ročního synovečka,je to fakt výborný vozidlo,kolečka má otočný o 360',takže prcek se na pětníku otočí..fakt moc povedený..budu ho kupovat k ročku i našemu svištidlu..

daisyjane
6. dub 2015

Pro rocni ditko taky hlasuju za male enduro. Maly ho miloval a jezdi na nem jeste i ve dvou letech.

kj
6. dub 2015

Doma puky a venku male enduro - s obojim spokojenost, ale puky je vic stabilni.

maraida
6. dub 2015

Také máme malé Enduro.Dcera ho dostala v roce,teď jsou jí 3 a jezdí na něm pořád.

telu
6. dub 2015

Za mě puky,velká spokojenost,stabilnía dobře se na něm učí a jezdí.

jadie
6. dub 2015

My jsme také měli Scramble bug a super, stabilní, lehoučké, nezničitelné, kovové 🙂

jadie
6. dub 2015

Jo a Scramble bug - nesrovnatelně tišší jízda než s Endurem, Enduro rachotilo venku jako blázen!

letuska16
6. dub 2015

Od toho Puky jste měli se dvěma kolečkama vzadu?

copa
6. dub 2015

máme tohle Puky a je super
http://www.prodeti.cz/kategorie/hracky-a-hry/od...
dcera je ale hodně drobná a dostala ho až k druhým narozeninám, do té doby jezdila na malém enduru
a ke třetím dostala šlapací kolo a to bylo hodně předčasné...

krystalka
6. dub 2015

Syn měl od 15 měsíců plastovou motorku Cross, byla trochu stabilnější, než to Enduro...v 18 měsících už na ní řádil jako drak, sjížděl obrubníky a tak 🙂

mrazulkav
6. dub 2015

@copa můžu se zeptat jak dcerka zvládala s Pukym stabilitu? Malá jezdí na enduru, ale už jí začíná být malé, tak uvažujeme co dál a Puky se mi moc líbí. Chtěla jsem už i s brzdou (počitám s tím, že by využívala až v budoucnu), ale to je už větší... Potřebujeme min.polohu sedačky těch 30 cm 😖

janinek
6. dub 2015

enduro

olusenka
6. dub 2015

buď nějakou plastovou motorku - menší enduro nebo doporučuju Puky Wutsch, Pukylino se dle mého ani nevyplatí kupovat, jelikož Puky Wutsch (přestože je od 1,5roku a 80cm) je celkem nízké.

jinaja
7. dub 2015

@letuska16 taky to co copa.

jinaja
7. dub 2015

@mrazulkav Syn je taky drobný a na Pukym při té výšce sedla 30cm se naučil jezdit téměř okamžitě. Je to vážně jednoduché a to je syn spíše opatrné a bázlivé dítě🙂

jinaja
7. dub 2015

@copa Syn dostal taky šlapací kolo s kolečkama ke třetím narozeninám...s kolečkama mu to vůbec nešlo, nějak to nemohl ušplápnout...vztekal se na tom,no děs...Pak jsme mu kolečka sundali a během týdne se naučil jezdit bez koleček. Jediná nevýhoda je, že jak je malý, tak se mu špatně slezá a vylézá na to kolo...s rozjezdama musíme pomáhat...tak snad doroste🙂

mrazulkav
7. dub 2015

@jinaja děkuji 🙂 dcerka je právě mrňous (nemá být po kom velká) a bázlivá teda opravdu není :D už trošku zkoušela na kamarádčině odrážedle a docela jí to šlo. Kdybych jí neviděla, tak bych asi koukala po větším enduru...

copa
7. dub 2015

@mrazulkav s Puky stabilita naprosto bez problémů, akorát ze začátku spíš chodila, nesedala na sedlo ,ale brzy to pochopila 😉

@jinaja my jsme postranní kolečka od šlapacího hned sundali, nechtěla jsem, aby si zkazila stabilitu z odrážedla, ale ona to prostě ještě neušlápne, podle mě by potřebovala sedlo mít výš, jenže to by pak zase nedosáhla na zem; jen manžel to moc řeší, že ostatní děti v jejím věku už jezdí na šlapacím a ona pořád ne...

jinaja
7. dub 2015

@copa u nas tohle řešil děda...muj táta,ze ve 3 letech by uz mel umět...Ja si vždy rikala,ze vse má svůj cas a nebylo by dobry syna stresovat a znechutit mu to.nakonec se to naučil hrou...brali jsme ven Pukyho i kolo a říkali jsme,ze jdeme na pukolo🙂a ze ten princip je stejnej,jen treba šlapat🙂

kleplikova
autor
7. dub 2015

My ale zatím nechodíme. je jí rok a potřebujeme to kvůli kyčlím, doporučil nám to ortoped, ale v tu chvíli mě nenapadlo se zeptat jaké to odrážedlo. Ještě přemýšlím nad tím odrážedlem s tou tyčí.tam mi nemá kam spadnout.