Odrážedlo Puky nebo Strider Bike, poraďte

marketa137
30. bře 2014

jak název napovídá přemýšlím jaké kolo odrážedlo vzít. Původně jsem měla vyhlídnuté puky http://www.neobycejne.cz/detail.php?zbozi=1263895 a ted právě koukam na to druhé http://www.neobycejne.cz/detail.php?zbozi=4552129 , u něj se mě líbí že vydrží ještě déle, ale využije ho třeba do 4,5let? z jiných ani nevybíram, malá má sotva 85cm a od rozkroku dolů max 29cm 😀 , u druhého bych ještě musela vzít potah na sedlo, píšou že je dost tvrdé a hlavně holky že si stěžujou že je to tlačí 😀 . nejlépe budu ráda za rady od těch co mají konkrétní odrážedla doma 😉

desertka
30. bře 2014

Máme Puky v modré ... a při sedátku úplně nahoře jej ještě používá Amálka a to jí je 5let a 3měsíce a když je sedátko úplně dole, tak se učí odrážek synek a tomu je 25měsíců ... my jsme spokojení 😉 a taky se z puky líp vystupuje - nemusí se přehazovat nožka

marketa137
autor
30. bře 2014

@desertka a kolik malá cca měří? O to mě jde aby za rok jí to nebylo malé, přece jen to neni extra levné 😒

desertka
30. bře 2014

no my ho máme z druhé ruky - na nové fakt nemáme ... malý má 88cm a amča 110cm a i o pár cm vyšší kamarádka se svezla 😉 koupili jsme i kolo puky - to nejmenší a taky z druhé ruky ... a malá je spokojená - má to skutečně všechny bezpečnostní prvky, jaké to má mít

marketa137
autor
30. bře 2014

@desertka tak to je fajn, to by jí mohlo vydržet nějakou dobu. My to chceme právě k narozkám tak bude nové a to druhé je ještě dražší. a ještě teda vymyslet helmu 😀 . Ukážu manželovi jaké vybere, ale už i ty 2000 říkal jestli je nutné aby to měla 😀 , helma taky něco stojí takže se dárek vyšplhá ale jestli jí vydrží tak ok, blbý by bylo kdyby ve 3 letech bylo malé ale ona má dost krátké nohy tak snad vydrží 🙂

desertka
30. bře 2014

no tak hodně štěstí při výběru a ať udělá radost 🙂 --- helmu máme z tesco výprodeje za 140Kč 😉 ... já prostě šetřím 😀 a určitě vydrží!!!

hofka1
30. bře 2014

tohle menší Puky měla holka, ale ťeď jsem pořídila větší odrážedlo, Davídka (vyšlo dobře v dTestu) .. holka (3r+, 105cm) není moc extra jezdec, proto jsem chtěla pro ní menší kolečka a na Puky se naučila krásně, ale už jí je malé, šíleně vrklá řidítkama, neudrží je už. Puky se dělá i s většíma kolama, 12, nafukovacíma, to už je srovnatelné s ostatníma bych řekla a moc se mi líbí, řešila jsem ovšem tím Davídkem, jetým za 700.

copa
30. bře 2014

máme taky modré Puky a naprostá spokojenost, dcera na něm jezdí od 2 let, a jezdí na něm i teď, když jsou jí 4, ale ona je dost malá, což byl taky hlavní důvod, proč pořídit právě Puky 🙂

hadriena
3. dub 2014

Odrážedlo Puky LR M je určeno pro děti od 85 cm, takže by ho Tvoje holčička už určitě zvládla. Jinak se jedná o velmi kvalitní produkt, má hluboké vyklenutí rámu, takže se na něj dětem dobře nasedá i z něj sesedá, speciálně ergonomicky tvarované sedlo je pohodlné a netlačí. Důležité jsou i široké bezpečnostní koncovky na řídítkách – dítěti nesklouznou ruce, takže méně padá. Hlavně má toto odrážedlo kvalitní kola s tichým chodem. Určitě budeš spokojená