Odrážedlo Worker Tiger. Máte zkušenost?

alterna
7. bře 2009

http://www.eod.cz/cyklistika/jizdni-kola/kolobe...
Máte nekdo zkušenost s tímto nebo podobným odrážedlem.
Od kolika let jste ho používali?

slunicko552
7. bře 2009

Ahoj synovec dostal podobné,když mu byly 4roky 😉

listicka77
7. bře 2009

a nechceš radši něco takového? http://www.dvaplusdva.cz/page-produkty-odrazedl...
myslím, že to je mnohem praktičtější. kdo ho má, tak chválí. použitelné cca od 2 let. 😵

skuli
10. bře 2009

Koukám na to jako blázen,to jsem ještě neviděla.To si na tom dětičky nerozbijí pusinky? 😅

krista
11. pro 2009

bu_bu • 1d • 13. květen 2009 ve 21:14
Ahoj holky, vybírám malému dárek k druhým narozeninám a narazila jsem na tady toto odrážedlo http://www.sport-live.cz/detska-odrazedla/odraz.... Zajímalo by mne, jestli s ním (nebo podobným) nemáte některá zkušenosti, jestli se to vůbec vyplatí kupovat nebo to Vaše děti třeba vůbec nebavilo. Díky za každý názor 😉

shaula • 2d • 13. květen 2009 ve 21:51
Tak osobní zkušenost nemám, ale nedávno (je to snad týden nebo 14 dní) o tom byla reportáž v Sama doma (zkus mrknout na i-vysílání ČT, určitě to najdeš). Pamatuju si to, protože jsem něco takového viděla poprvé. Tam říkali, že pokud chcete dítě naučit jezdit na kole, tak takové odrážedlo je lepší než ty klasické plastové motorky apod., protože ty mají 3 nebo 4 kola a tak víceméně samy drží rovnováhu, kdežto na tomto "kole" se dítě naučí udržovat rovnováhu a balancovat. Prý je pak přechod na normální šlapací dětské kolo naprosto bezproblémový a údajně obvykle mohou rodiče sundat balanční kolečka už první den, jen co se dítě naučí šlapat do pedálů.

shaula • 2d • 13. květen 2009 ve 22:03
Tak jsem pohledala a našla🙂 Začíná to kousek po 37. minutě.
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/209562220...

marguerite • 1d, 25tt • 13. květen 2009 ve 22:05
Bubu ahoj, já na to slyšela jen samou chválu 😉 A přesně jak píše Shaula, kolečka jsou prej pak pasé.Taky do toho chci jít, ale myslím, že letos ještě Ondrovi nechám motorku a na jaře za rok vyrazí v novém 😵 Ale viděla jsem na tom jezdit i menší prcky, jsou už od 2 ročků. A mám kamarádky, co na to pějou chválu, takže za ně Ti říkám ANO 😀

feer • 13. květen 2009 ve 22:30
Taky jsme o presne o tomhle odrazedle premysleli jako o darku ke druhym narozeninam. Byli jsem ho vyzkouset a nakonec jsme rovnou koupili kolo s postranimi kolecky. Je co do vysky stejne vysoke jako to odrazedlo a prodejce v obchode sam rikal, ze pokud by ho mala mela na rok (ke tretim jsme puvodne chteli kupovat kolo), mame jit hned do kola. Koupime k nemu jeste vodici tyc, tak snad to pujde. Uz v obchode mala zkousela slapat do slapek a krasne doslapla a to neni zrovna zadnej akcni typ 🙂 Vybrali jsme nejmensi kolo od Specialized hotrock, kdyby ses chtela mrknout. Jinak kdo ma urcite chvali, ale mam trosku pocit, ze je to malinko modni zalezitost 😉

bu_bu • 1d • 14. květen 2009 v 09:14
Sahulo, díky za odkaz.

No my chtěli koupit odrážedlo tu normální motorku (jedno odrážedlo má takové autíčko, ale je už jen tak na doježdění) no a pak jsem narazila na tohle, tak než tu motorku koupíme tohle a uvidíme jak se mu na tom bude líbit 😉 Včera jsem viděla i takového malého klučinu ve městě jak na tom řádí, vypadalo to fakt moc dobře 😀

liska21 • 3d • 14. květen 2009 ve 14:21
Ahojky bubu,my jsme našemu mrňousovi pořídily toto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22002742&tab=0
Teď je sice ještě schované ve sklepě,dostane ho 7.6. k narozeninám. Už si vyskoušel trochu jiné a byl z něj nadšený. A já osobně si myslím,že to dětem opravdu pomůže potom dobře zvládnout i jízdu na kole. Přeju dobré rozhodování 🙂

andys26 • 14. květen 2009 v 18:45
Tak já můžu jen vřele doporučit. Neteř na takovém kole začala jezdit někdy ve dvou letech a ted ve čtyřech už jezdí sama na kole...samo bez bočních koleček. Taky se chystáme něco takového našemu prckovi pořídít ale až trochu povyroste 🙂

chichichi • 15. květen 2009 v 15:53
Bu_bu, odrazedlo mame toto http://www.firstbike.cz/ a je vyborne. Dokonce ma nejakou medaili za bezpecnost. Mala uz drzi rovnovahu, jezdi s nohama ve vzduchu, dela obloucky a uz se i naucila brzdit rucni brzdou.

milik75 • 16. květen 2009 ve 14:00
Ahoj, zalezi na diteti...jsou deti posadnute odrazedly (tech je vetsina) a pak, ktere to vubec nazajima. Doporucuji nekde vyzkouset predem. Nas malej do 20ti mes zadne odrazedlo a ted na tom radi porad, ale my mame jen tu plas. motorku, coz si myslim, ze ten tvuj tip je lepsi, presne jak pisou holky, ze se nauci balancovat a lip pak prejit na klas. kolo.

doli1 • 1d, 19tt • 17. květen 2009 ve 22:01
Ahojky my kolo odrážedlo máme doma a je to skvělé.
taky jsme ho koupili k 2 narozeninám ale použili až o půl roku později.nedošáhl na zem a příliš to nechápal.ted na jaře jsme ho vytáhli na den jsme mu tak dali přidavné kolečka aby pochopil co a jak a druhý den už jezdil a zkoušel držet rovnováhu.během pár dní už to uměl suprově jezdit s nahama nahoře.ted kolo nemůžeme nechat doma.k 3 narozeninám by jsme chtěli koupit kolo tak snad to vyjde.kámoška má staršího chlapečka a ten ho měl taky a přestoupil na kolo s přidavnými kolečky a druhý týden jezdil bez nich.ještě bych chtěla říct že tříkolka je krok vzad v tomhle směru.je dobré že tříkolku krásně ušlápne a naučí se šlapat ale kolo dozadu brzdí a tříkolka stále jede.pak se zapominají a brzdí když nemusí a vůbec to nečekají tak spadnou.
ještě maličkost hned k tomu pořídit helmu až se to naučí dokáže to jet pěkně rychle.až mám někdy strach.

shaula • 2d • 17. květen 2009 ve 22:14
Doli, vidíš, to by mě vůbec nenapadlo s tou helmou... Dobrý tip. Hodně jste mě tu přesvědčily, asi to odrážedlo klukům taky koupím, až přijde čas. Akorát ta tříkolka má výhodu, že se dá "ukočírovat" rodičem - myslím tříkolku s vodicí tyčí. Tohle asi nejde, že?

doli1 • 1d, 19tt • 18. květen 2009 v 09:06
Ahojky tohle vůbec nejde ovlivnit a už znám to že běžim vedle kola jinak by mě ujel nebo to vzdám a šimi je už doma a já se teprve plazim 😅

daisynka • 1d • 20. květen 2009 v 15:02
ahoj ta diskuse přišla v pravý čas, zrovna jsem se rozhodla mému skoro 2,5 letému synkovi pořídit odrážedlo - kolo, zvažovala jsem zda to bez šlapek nebo jestli nějaký pátek ještě počkat a třeba za rok mu koupit klasiku s postran. kolečkama. Má plastovou motorku ale asi nějakou menší páč se mi zdá, že má na ní hodně pokrčený nožičky. No a právě to jsem řešila, po dlouhých debatách se zkušenýma maminama jdu do toho odrážedla, stabilita, lepší přechod na kolo atd. to tu nebudu vysvětlovat to všichní víme, ale hlavně si dejte bacha hodně maminek říká, že prckové nedosáhly na zem, nejdřív se mi líbila hudora, ale zjistila jsem, že je v minimální poloze na 41 cm a to by byl u nás problém, schválně jsem pod Ondráška dala polštář seděl na té motorce a nešlo by to, váhu kola ani tak neřeším jemu je to zřejmně jedno a mě konec konců taky,sympatický mi bylo kolo WORKER BOUNCE i cenově našla jsem ho i s poštovným za 960,- jinde je okolo 1700,- že až takový rozdíly mě taky dostalo, začíná na nějakých 37 cm a má dokonce i stojánek 😀 tak malej už se těší zítra ho přiveze PPL tak dám vědět

krista
11. pro 2009

petka80 • 1d, 24tt • 7. prosinec 2009 v 15:46
Ahoj holky, ráda bych dceři koupila ke 2. narozeninám kolo - odrážedlo. Myslím, že na jaře by už na něm mohla začít pomalu jezdit.
Tak se tak rozhlížím a ráda bych znala vaše zkušenosti, jaké máte kolo, s čím jste spokojené (teda vaše děti 😉 ) a na co si dát případně pozor.
U nás v sousedství jsem viděla hodně těchto:
http://www.sport-live.cz/detska-odrazedla/odraz...
I ta cena mi přijde dobrá, protože některá jiná kola stojí i přes 2 tisíce.
Ale než to koupím, ráda bych to ještě probrala 😉 Díky.

ladunka • 1d • 7. prosinec 2009 v 15:49
Máme ho, je super. Asi jsou i lepší, ale my si fakt nestěžujeme, Karolínka ho miluje a žádné potíže s ním nejsou.

petka80 • 1d, 24tt • 7. prosinec 2009 v 15:51
ladu - ahoj, jé, tak to jsem ráda, že u vás spokojenost 🙂

iloha • 2d • 7. prosinec 2009 v 15:56
my máme first bike, je sice dražší, ale už na něm můžou jezdit dětičky od výšky cca 85 cm. 😉

petka80 • 1d, 24tt • 7. prosinec 2009 v 15:57
Jo, a ještě jsem se chtěla zeptat - je potřeba brzda nebo ne?

kutcher • 1d • 7. prosinec 2009 v 16:38
Ja teda slysela jen chvalu a moc se mi libi tyto: http://odrazedla.heureka.cz/spartan-odrazedlo-j...

http://odrazedla.heureka.cz/odrazedlo-spartan-j...

http://odrazedla.heureka.cz/odrazedlo-junior-12...

http://odrazedla.heureka.cz/odrazedlo-junior-ko...

iloha • 2d • 7. prosinec 2009 v 16:54
Petka, já bych řekla, že je brzda lepší, naučí se docela rychle ji používat a nebrzdí botičkama. Oni totiž ty prckové jezdí docela rychle. Nemusíš se bát, že by ti prcek přelétl, brzda je na zadní kolo, a spíše zbrzdí, než že by to zastavilo jak se říká na fleku. 😉

petka80 • 1d, 24tt • 8. prosinec 2009 v 10:14
Holky, díky moc za všechny tipy, budu se muset nějak už rozhodnout 😅

kutcher • 1d • 8. prosinec 2009 ve 12:06
Tak nam pak napis, jake kolecko jsi poridila 😉

ewelina • 1d • 9. prosinec 2009 ve 22:47
Ahoj. My máme odrážedlo Worker: http://www.worker.cz/832/odrazedlo-worker-bounce
Maximální splkojenost. Jen jsme radši odmontovali ten stojánek, protože o něj malej občas "zakopával". Jinak po necelém týdnu jezdil jako drak 🙂 Celé léto jsem za ním lítala.... Když jsme ho upozornili na brzdičku, tak ji zkoušel v celku úspěšně používat.

madlina
11. pro 2009

Ahoj,my máme přímo toho Workera a jsme spokojený.Adélka na něm začala jezdit na 2,5letech. Při druhý jízdě lítala jako čert a po týdnu krásně udržela stabilitu.

endel
21. bře 2010

Ahoj, uvažuju nad odrážedlem pro témeř 2,5letého syna. Jen se nemůžu rozhodnout jestli jít do taho odrážedla nebo zrovna koupit kolo s postraníma kolačkama. Nebo mě napadlo na tom kole se šlapátky normálně na rok ty šlapátka odmontovat. Nezkoušeli jste to někdo?

victoriablue
3. dub 2010

My máme taky Firstbike, malá bude mít za 2 měsíce 4 roky. Vloni ho dostala a spíš jsme ho poponášeli než aby jela, letos je to už perfektní a naučila se i brzdit brzdou. Kolo na ni bylo malé a těžké a neušlapala ani metr. Nemá kam spěchat.

kalerat
3. kvě 2010

Ahoj,

teď taky přemýšlíme zda synovi koupit koloodrážedlo k 2. narozeninám. Už jsme nějaké zkoušeli , ale problém je v tom, že nedosháne celou nohou na zem. Jaké zkušenosti máte vy? Začalo některé dítko na kole jezdit hned kolem těch 2. narozenin?

kolca
3. kvě 2010

ahojky,

kalerat existujou dvě nižší kolodrážedla - Puky LR M a Kettler Speedy 10. Máme toho Kettlera,malý dosáhne dobře. U ostatních by nedosáhl nebo jen na špičky.

kalerat
1. čer 2010

Tak jsme nakonec koupili koloodrážedlo yupee, syn krásně dosáhne na zem 🙂

Kolca kettlera jsem nechtěla, protože neměl nafukovací kola 😉

mkr
14. čer 2010

na kole malá jezdí od 27 m, má přídavný kolečka, máme i to dvoukolový od puky, neteř má to nejmenší a my to větší s brzdou, holyk na nich lítají, pro balanc a přípravu na kolo výborná věc 🙂

mkr
14. čer 2010

endel - záleží jaký vztah má dítě k těmhle věcem, my jsme jí koupili kolo, když se naučila šlapat na traktoru, nekupovala bych kolo bez malýho, zuzka si vybrala kolo sama, které jí nejlépe sedělo, máme červeno-černé z gigasportu

mirka755
15. čer 2010

ahoj
my jsme koupili Anetce k . narozeninám odrážedlo JdBug, jezdí jak drak - krásně udrží balanc. Nebude mít problémy pak přesedlat na kolo bez přídavných koleček ...

kpetra
15. čer 2010

Ahoj
My máme odrážedlo Hudora Joey a je super. Matýsek se teprve učí, ale dobře se mu nastupuje a vystupuje. Ale nejradši má, když dá nohy na plošinku a máma ho vozí. Odrážedlo je jedno z těch nižších, je psané od dvou let.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23179321&tab=5

kapradina
28. srp 2010

ahojky,chtela bychse zeptat.libi se mi odrazedlo worker bounce,ale kdyz sem se divala do ruznych obchudku,tak nekde bylo sedatko vyskove nastavitelne v rozmezi 37-47cm a nekde 40-45cm.tak jak to teda je?muze nekdo poradit?mam totiz kluky dvojcata ve veku 2 roky.diky 🙂

spetra
14. lis 2010

dokážete někdo popsat výhody a nevýhody odrážedla s odkladištěm nožiček oproti odrážedlu běžnému?

kpetra
14. lis 2010

Ahoj

@spetra - Jak už jsem psala, máme Hudora Joey a výhody jsem popsala. Nepřišla jsem zatím na nic, co by nám nevyhovovalo.

hablovakristyna
17. lis 2010

My jsme pořídili toto odrážedlo, je dřevěné a musím říct, že velká spokojenost. http://www.shop.mojechytredite.cz/pohybove-hrac...

pavlina05
18. lis 2010

My máme tooToo odrážedlo a bomba 😀

vendulka
18. únor 2011

obnovuji trošku téma a chci se zeptat, podle čeho jste vybíraly či vybíráte kolo-odrážedla?Je to cena?Vzhled?Kalita?Testy?
já jsem rozhodnutá pro first bike,ale přijde mi, že většina maminek volí levnější varianty(kola)...jak to máte vy?

jjjb
29. bře 2011

@kjajule ahojky, máme to druhé odrážedlo a naprostá spokojenost. Je ale pravda, že ještě pořádně nedosáhnou na zem, tak nemůžu pořádně posoudit. Ale jedno vím jistě, je lehčí i levnější jak first bike a na naše ježdění bohatě stačí

kjajule
29. bře 2011

@jjjb Nakonec jsme koupily to první byli výškově a váhově nastejno, malýmu se ale líbilo víc to první... 😀
First bike se mi líbí ale je na nás už taky moc drahý 🙄
Malej taky ještě nedošáhne celýma tlapkama na zem ale chybí už jen kousíček ...měli ho v akci tak jsme ho vzali 🙂

jjjb
29. bře 2011

@kjajule super, ještě že měli jen jeden druh v té době když jsme ho kupovali, taky by si zřejmě vybírali děti 😀 máme dvojčata, tak by nás first bike asi zrujnoval 😀

sonije
29. bře 2011

My máme first bike, kamarádky mají podobné tomu na obrázku.. Kluci na něm jezdili od 2,5 let🙂.
Syn je drobný, takže jsme ještě dokupovali adaptér, u Firstbike jde snížit na úplné minimum, takže paráda. Jezdí na něm stále, ke 4 narozeninám dostane kolo, ale počítám, že na něm dosáhne až za rok..

kamilakop
30. bře 2011

DOTAZ... holky, prosím Vás, chceme koupit dcerce odrážedlo, koukali jsme různě... muff, too too, worker.... ale zajímalo by mě jestli není některé kam bych později mohal přimontovat šlapky.
Máte někdo zkušenost??? Díky K.

lamarika
5. dub 2011

Prosím vás co už máte zkušenosti s kolo odrážedlem, nevadí dětem při jízdě pěnová kola EVO? Nedrncají moc?

lamarika
6. dub 2011

Nikdo nemá zkušenosti? 😒

kjajule
6. dub 2011

@lamarika My máme nafukovací....