Odstrkovadlo k Vánocům. Máte radu, tip?

gabriela_x
17. lis 2011

Zdravím maminky. Chtěla bych se zeptat, copak plánujete koupit svým přírůstkům na Vánoce? 🙂 Já bych chtěla koupit našemu drobátku odstrkovadlo. Nějaké kvalitní a hlavně bezpečné, s dobrou stabilitou. Má někdo nějakou radu, tip?? 🙂

barborkavz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacasim
19. lis 2011

Určitě dobrý nápad, hodně jsme ho využili, záleží jestli preferujete plastové nebo dřevěné, je jich obrovské množství...Zkuste třeba Yedoo, to už ale je pro větší děti, jak velké dítě máte?

pebi
20. lis 2011

já si myslím, že odstrkovadlo je skvělý nápad, ale ne na vánoce, to samé kolo, zahradní sekačka apod. Dítě si s tím chce hrát hned, ne čekat několik měsíců, až je venku trochu teplo 😉
...a jezdit po bytě je teda zase asi věc názoru, něčí děti si tak hrají běžně, u nás si to neumím představit...

mates22
21. lis 2011

dobrý nápad, ale doporučuju dát si u plastových motorek pozor na to, aby zadní kolečko bylo jakoby schované, u našeho je "vedle" motorky a malej se o ně kope... u větších kovovejch pak bacha na hmotnost.....

pebi
22. lis 2011

u těch plastových zase když je to moc schované, tak je to vratké, tím, jak je plast lehký, má to špatnou stabilitu 😉

jana099
22. lis 2011

Krásná a bezpečná odstrkovadla mají zde: http://www.bimboland.cz/odstrkavadla-bimboland-...

gabriela_x
autor
25. lis 2011

Našemu malému bude v lednu rok. Já jsem našla na internetu třeba tohle odrážedlo, které se mi moc líbilo. Takový dobrý motiv a vypadá to bezpečně i přes to, že je to plastové. Co myslíte? 🙂