Ohrádka nebo cestovní postýlka? Co se osvědčilo?

sunnie
29. srp 2010

V ložnici máme klasickou postýlku, co ale do obývacího pokoje a kuchyně? Co se vám osvědčilo? Cestovní postýlka mi přijde nestabilní a na chvíli. V ohrádce si malý může později i hrát. Pro co jste vy?

syraell
29. srp 2010

Nám se teda maximálně osvědčila ohrádka. Chce to ale koupit pořádně velkou, aby mělo mimčo trocu prostor...V postýlce se chudák ani nehne...

stylly
29. srp 2010

volila bych ohrádku 😉

didakuku
29. srp 2010

ahojky, malej má 9 měsíců a je v obývacím pokuji v ohrádce ( je na kolečkách a má polohovací dno). V ložnici má postýlku. Jako mimi byl v dětském košíku na kolečkách v obýváku. Teď jen lutuji toho, že jsem tu ohrádku nekoupila už dřív než se narodil a nevyužívala jí místo toho košíku. 🙂

jmisa
29. srp 2010

Máme ohrádku i cestovní postýlku. Ohrádka je na stálo lepší. Cestovní postýlku používáme na cestách na spaní a i jako provizorní ohrádku, ale blbě se v tom chodí, přeci jen se to trochu pohybuje.
Ohrádku máme tuto
http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-101046-ohr...
jde taky složit na placku a je hodně stabilní a dno pevné a omyvatelné. Ale je to tedy na hraní na spaní ne.

santaamaria
30. srp 2010

taky mám oboje 🙂 ale raději postýlku 🙂

kackark
30. srp 2010

Máme oboje. Mnohem víc využíváme ohrádku 😉

florule
31. srp 2010

My máme jenom cestovní postýlku a spokojenost. Máme ji pořád složenou a otevřený boční vchod, malý si tam někdy sám vleze a hraje si v ní. Jinak samozřejmě používáme na cesty na spaní.

pattie
31. srp 2010

My jsme ohrádku neměli a zvládli to i bez ní 🙂 Malá měla holt obývák pro sebe, měli jsme tam hozenou velkou deku na které si hrála a později lezla po celém bytě. Před tím, do cca 6 měsíců jsme v kuchyni měli polohovací lehátko, později jsme tam měli taky deku, aby na ní mohla být.

ewwusska
18. zář 2010

Ahoj. Já mám jak cestovní postýlku a nástavbou pro miminko, tak ohrádku. Používám teda jen postýlku, protože je tam výš a je k ní lepší přístup. Ohrádka je dobrá až kolem půl roku, kdy si v ní mimi vyhraje, ale stejně tak poslouží postýlka bez nástavby. Takže radím určitě cestovní postýlku s dokoupenou nástavbou.

coxa
18. zář 2010

Máme ohrádku, oba kluci v ní byli už od 4 měsíců - manžel vyrobil jakoby malý stůl, kterým jsme zvedli podlahu v ohrádce, u prvního syna jsme podle potřeby "nohy" zkracovali až na zem, u druhého to zatím nebylo potřeba, ale postup bude stejný. 🙂 Cestovní postýlku máme taky, ale opravdu jen na cesty, klukům vadilo a vadí, že přes tu síť není tak dobře vidět. 😉

rennca
18. zář 2010

ahoj...určitě bych koupila jen cestovní postýlku. Je super že se dá kamkoliv vzít. a co se týče ohrádky....máme ji v obýváku a malý je tam tak 10 min (než si třeba pověsím prádlo) jinak je na koberci a na hrací dece. co se naučil lést tak ho honím všude po bytě a neumím si představit že byh ho držela v ohrádce. Myslím že je to zbytečný kus nábytku 🙂 a u nás půjde brzo z domu 😀

trexx25
18. zář 2010

Ahoj. My koupili cestovní postýlku, ale zatím hlavně z důvodu, že manžel má hodně noční směny, tak abych mohla malou dopoledne, když nebudem na nákupech nebo na vycházce, dát do ní spát (a na cesty), na hraní máme hrací deku s hrazdičkou a časem využijem postýlku místo ohrádky a pokud se jí tam nebude líbit, tak si bude hrát v obyváku na dece.