Osvědčená fára pro roční batolata. Máte tip?

agne
25. kvě 2017

S jakým autíčkem máte dobré zkušenosti?
Malý cca v půl roce dostal oball a výhledově mám koupené autíčka Lego Duplo.
Teď bych chtěla pořídit mimo jiné i nějaké, které by měl později i na písek...
Dík za tip 👍

klarak1
25. kvě 2017

Naši milujou od lezoucího věku po předškolní auta Little Tikes,takové,co mají rukojet.Mají nákladáček.

lucie_j
25. kvě 2017

Ahoj, Lego Duplo moje první autíčka jsou super. My jsme včera dostali autíčko Lena se sklápěčkou a vyndavacím řidičem . Má takové jako madlo, kterým se sklápěčka sklápí a může za něj autíčko držet i při ježdění. Navíc je akorát velké, asi 26cm. Překvapilo nás, že se dá ještě sehnat takhle pěkné, funkční a kvalitní autíčko. Lucka

monaluza
25. kvě 2017

Taky si nemuzem vynachvalit auticka Lena, maly ma popelarske auto od osmi mesicu, ted je mu rok a pul, hraje si s nim stale skoro denne.

agne
autor
27. kvě 2017

@monaluza prosím tě, koukala jsem na ty popeláře, asi spíš velikost cca 30 než 70 cm a myslíš bez řidiče, tu oranžovou klasiku anebo s tím řidičem, kde je pak buď šedo-oranžové či barevné jakoby s rukojetí... Dík za upřesnění 🙂

agne
autor
27. kvě 2017

Holky pak jsem ještě našla od Leny mini compact autíčka, asi 12 cm? To už je moc malý nebo ne? Ten střední rozměr, cca 30 cm, by byl asi nejlepší, že jo? 😉

lucihajkova
21. čer 2017
Uživatel lucihajkova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucihajkova.

Můj malý je strašne spokojený s hračkama Oball, dobře se mu drží a strašně rád si s nima hraje. Naposled jsem objednala zásobu 🙂 I když jsou autíčka od 18měsiců, malý si s nima hraje už teď v 7 měsících 🙂

http://www.babiez.cz/hracka-auticko-zavodni-herbie-a-tom-oball-go-grippers-18m-2ks

lucihajkova
21. čer 2017
Uživatel lucihajkova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucihajkova.

Tyjo a na pískoviště by mohlo být super tohle http://www.babiez.cz/hracka-auticko-bagr-david-oball-go-grippers-18m