Panenka Baby born, Chou chou nebo Annabell?

janisek25
8. zář 2016

Ahoj vsem...mam dilema rozhoduji se koupit panenku dceri k 2 narozeninam vsude procitam recenze ohledne baby born,chou chou a annabell, ale vsechny jsou max zroku 2010..mate nekdo koupenou nekterou z techto panenek v blizke dobe? Co ta chou chou porad dela tak divne zvuky? A umi se annabell smat nebo jen brecet? Dekuji 🙂

duvi21
8. zář 2016

S dovolenim se pridam, to me take zajima. Take budu kupovat k druhym narozeninam.

marhulinka
8. zář 2016

Kupovali jsme Chouchou - když má v puse dudlík,tak ho "dudá",vyplivne ho.... při polechtání v podpaží a zmáčknutí bříška se směje 🙂 Nepamatuji se přesně kterou zrovna máme,ale má fialový obleček i dudlík

janisek25
autor
8. zář 2016

Tak na tu jsem snad ani nenarazila 🙂 jen na nejakou kychajici pak bez funkci a tu velkou jako zive miminko 🙂

marhulinka
8. zář 2016

nasla jsem fotku

janisek25
autor
8. zář 2016

Tuhle primo uz jsem nenasla..ale premyslim hodne nad tou annabell ted jsem nasla ze udeli novou ktera i cura.

mlynkova85
9. zář 2016

Ahojky my máme interaktivní babz born velkou 43 cm. Dcera je s ní spokojená může jí koupat, když jí dá napít tak čůrá když jí zmáčkne ručičku tak opravdu brečí. Já osobně jsem hledala nějakou, která nebude mít tělo z látky když se to mimčo svlékne tak vypadá příšerně, ale to je určitě každého věc. Kámoška kupovala dceři anabel a po 2 letech se jim rozbil strojek a teď je panenka jen obyč panenkou, která nic neumí ani lahvička jí pořádně nedrží v puse

nikol10
9. zář 2016

Měly jsme všechny tři a nejvíc uspěla baby Born, sice na nemluvi, ale pro dceru byla nejzábavnější. A hlavně ji mohla koupat a neměla to ošklivé hadrove tělo. A je i hezčí než chou chou.

janisek25
autor
13. zář 2016

Super diky take uz jsem dospela k zaveru ze urcite baby born..ma spoustu prislusenstvi i ze zvuky a porad je co dokupovat..hlavne sse nemusim bat ze s ni dcera nekde triskne a rozbije se 🙂

helen_h
28. lis 2016

Holky a tu interaktivní Annabell tedy nikdo nemáte?? Tu jak vzdychá, přivírá očka a nově taky i čůrá. Zajímala by mě Annabell oproti Baby Born, nevím, kterou vybrat...

bhrozen
28. pro 2016

@helen_h my jse baby annabell koupili dceri na Vanoce z toh duvodu ze sama breci zvlatla hybe pusinkou... Ale po jendom dni si panneka dela co chce. Strojek je rozbity. Panenka po zapnuti jen dela funkci se pije z lahvicky a pritom nepije. Slzy tecou jen z jednoho oka. Vracime. A porizujeme misto toho baby born. Neni na baterky tak snad se hned nepokazi. Nedela funkce sama ale mize se krmit a koupat (jeste nevim jak schhne 😀 ) a jeste jsem zvedava co mala na to.

helen_h
28. pro 2016

@bhrozen Tak schválně dejte vědět, co na Baby Born to dcerka, Já taktéž vybrala Annabell, protože má co nejvíce imitovat reálné miminko. Zatím vše funguje, jak má, ale dost mě překvapilo, že má strašně těžkou hlavu (kvůli tomu strojku), takže například nezvládne sedět na nočníčku, musí se tam držet, jinak se zřítí. Přitom rodina zainvestovala a je tedy dokoupen originální nočníček k Annabellce (právě v domnění, že z něj by padat nemusela).
U Baby Born jsem oceňovala, že se s ní dá koupat, jsem jsem se pak bála, aby se dcerka nechtěla stále koupat :D
Budu tedy ráda, když pak připíšete zkušenost s Baby born.

bhrozen
28. pro 2016

@helen_h to koupání mi nevadí, jen se bojím jak bude schnout. jendu menší baby born máme a tá má měkké tělíčko s kuličkami vhodná do vody a schne dva až tři dny :D :(
Mě tomrzí ta baby annabell hrozně se mi líbil že tak brblá a brečí a hýbe pusinkou :(
Manžel nejdřív tvrdil že jeto baterkami. Ale mi neříkejte že když tam dám nové baterky za den jsou vybité (nanoc jsem panenku vypínala)....

bhrozen
28. pro 2016

@helen_h spíš mám strach co na to dcerka že jí příjde jiná panneka za tu co má od ježíška. Tu si nepřála, chtěla fungující miminko :D

helen_h
28. pro 2016

@bhrozen Tak jestli byl strojek poruchový a to že byl, tak by Vám určitě vyměnili i za novou Annabell. Ale asi už nechcete riskovat, chápu.
Jinak u baby Born (té největší) jsem pochopila, že je normálně celoplastová (údajně nezatékací), takže by s tím schnutím neměl být problém, pokud to tedy do ní někudy přece jen nezateče.

bhrozen
28. pro 2016

@helen_h oni už neměli chlapečka 🙂 tak bereme chlapečka baby born

maminkapetula
18. únor 2018

Mám teď stejnou otázku. Dcerka má za 14dni 2. Narozeniny a já stále nevím které interaktivní miminko 😔 baby born, baby annabell nebo chou chou? Můžete prosím poradit?

mlynkova85
18. únor 2018

@maminkapetula záleží jaké máte požadavky? Chcete aby mluvila, dcera jí dala dudlika a ona ji uspala? nebo jí spíš mohla doopravdy krmit, prebalovat pocuranou plinku a koupat?

maminkapetula
18. únor 2018

@mlynkova85 no tak myslím, že na přebalování je ještě malá, spíš, aby měla ten dudlík a,aby jí mohla dávat flaštičku. Teď tedy spíš vybírám už jen mezi chou chou opravdovým miminkem a baby annabell té jak hýbe pusinkou a dudlá

mlynkova85
18. únor 2018

@maminkapetula tak s anabel zkušenosti nemám ale chou chou je docela fajn. Jen mě teda nevyhovovalo to hadrove tělo svlecena vypadá hrozně. Ale v oblečení to je docela v pohodě. Jen nevím jestli Vám 2 léta dcera pochopí co má s miminkem dělat. Jak ho uspat a tak,ale není to složité.

helen_h
19. únor 2018

@bhrozen Tak jsme nakonec Annabell taky vracely. Nevybíjely se baterie, jako u Vás, dala jsem duracell a rok vydržely (a po vyndání hlásily nabití na 87 %). Jinak dcerka si s panenkou nakonec moc nehrála a hlavně asi za 2-3 měsíce po Vánocích přestala dělat ten realistický pohyb tvářemi (dudání a pití), prostě se jen pořád smála a občas zaplakala a vzdychla na spaní, ale tvářičkami nehýbala vůbec. Tak jsem ji po roce poslala zpátky.
Je Vaše dcerka spokojená s koupací Baby Born?? Nebo to nebyla ta koupací verze s pevným tělíčkem?

helen_h
19. únor 2018

87 procent (udělalo mi to smajlíka!) 🙂

nikyselen
19. únor 2018

mame 2 baby born..posledni placici model prisel minuly tyden 😊
spokojenost

mlynkova85
19. únor 2018

@helen_h my máme baby Born a jsme spokojené. Máme jí už 3 roky a žádný problém nebyl. U kamarádky jsme párkrát vyzkoušeli chou chou a já pak radši sáhla pro baby Born. Právě kvůli krmení, curani, koupání a hlavně telicku které je celé gumové a ne hadrove. Sice nevydává zvuky ale to mi vůbec nevadí. 😂

novamamina
4. lis 2020

Ráda bych obnovila diskuzi.
Máte nějakou z těchto panenek? Na všechny čtu recenze že nějak moc panenky nefungují jak by měly. Chci koupit dceři k vánocům, ale nevím kterou...