Panenka Chou Chou. Je to dobrá volba?

spokojenamamka
23. lis 2007

Adélka si přeje panenku chou chou...je to dobrá volba a né vyhozené peníze?

spokojenamamka
autor
23. lis 2007

😅 😅 😅 😅 poradite? 😅 😅 😅 😅

mikca
23. lis 2007

ahoj spokojenamko..no vzhledem k tomu kolik panenka stojí a tvé malé jsou skoro dva roky....si myslím že je ještě brzo...co jí budeš kupovat až bude starší?? 🙂 ...jéé a když si vybavím kolik stojí doplnky 😝 ....myslím že je ještě malinká a bavilo by jí to asi jen chvílku

johanda
23. lis 2007

spokojenamamko, chouchou dostala naše starší holka ve 4 letech a po prvotním okouzlení leží v kočáru a kristýna si jí málokdy všimne. Ale ona si s panenkama nikdy moc nehrála. Zato ta mladší, teprve roční je hotová máma a všechna mimina, co máme doma "opatruje". Takže, pokud má tvoje holčička pečovatelské sklony a hraní s panenkami ji baví, tak tu pannu klidně kup. Myslím ale, že když jí koupíš jiné, "neznačkové" mimino, nebude jí to vadit (asi to ani nepozná).
Doplňky jou fakt předražené, ale ty kupovat nemusíš. Já to řeším vyřazenýma novorozeneckýma hadérkama.

musko
24. lis 2007

Ahoj!
Súhlasím s johandou, ja som neteri kupovala na Chou chou oblečky v sekáči a bolo to super. Ale asi by som kúpila lacnejšiu variantu bábiky 😉

spokojenamamka
autor
24. lis 2007

mikca..mozna prave proto ze je mala tak ji panu koupim ted a bud ji to vydrzi na delsi dobu nebo to pak bude mit mala anetka...johanda.mame doma par panenek a vzdy kdyz prijdou letaky a jsou tam hracky(kriticke je obdobi vanoc) tak tam je spousta tech panenek a ona vzdy ukaze na tu chouchou nebo jinou predrazenou..mozna bude rada kdyz ji dostane protoze kdyz jsme u naky navstevy a maj péanenkou chou chou tak ji to bavi..ale doufam ze to bnebu jen tim ze to nema doma musko s tema obleckama souhlasim sekac nebo to co mam po holkach ale spis bych panenku nechala v origoši protoze oblečky na novorozený potřebuji když tak něco ušije babička.....

spokojenamamka
autor
24. lis 2007

jinak jeste klidne piste dalsi prispevky..moc dekuju vsem za rady

newmum
24. lis 2007

já tu panu taky koupím sice je to jěště bobk to moje mimi ale posadim ji na poličku a pana prostě bude

rova
26. lis 2007

Tomuhle se říká opravdu past na děti a rodiče. Panenka je přiznávám opravdu krásná a co toho umí. Ale ty doplňky - vždyť stojí stejně jako pro opravdové dítě. Kočárek za dva tisíce, souprava do deště, na piknik, a bůh ví kam ještě. A 3!! plenky pro panenky za 100,- to už je fakt vrchol, to už radši koupit midi a budete mít za tu cenu celej balík plen. Já nevím, ale tohle je opravdu přehnané. To riziko, že to zůstane někde ležet je vysoké. Těžko říct, zda tohle koupit, nebo radši ne..

johanda
27. lis 2007

Rova - holt reklama. Každá holka nad 3 roky chce mít takové mimi. Ta moje taky, tak ji dostala. Doplňky ovšem, jak už jsem psala výše, nehodlám kupovat. Kočárek máme, oblečky přešívám z novorozeneckých a zbyly nám nějaké jednorázovky na novorozence.
Panenka nám doma neleží, jen takové ty dovednosti, jako pláč a smích a krkání a spinkání jsou k ničemu, protože, když nám došly baterky, další jsem už nekoupili. Nějak to nikoho nenapadlo. Stejně to byly otřesné zvuky a mladší holka se jich bojí.
Když tak nad tím přemýšlím, stačilo by takové to umělohmotné mimino z našich mladých let. To se dalo i koupat. 😉

aponchie
27. lis 2007

ja jsem koupila v Globusu panenku na chlup stejnou ba dokonce v obliceji hezci nez je anabele ci chouchou a krka,chrni krici atd a stala300kc necelych.jinak myslim ze je to uplne zbytecne a co se tyce toho ze to deti proste chcou tak nesouhlasim je treba se nenechat ukecat a jemne to vysvetlit ..ver ze to jde🙂deti chcou co jim rodice dovoli 😀

jardine
28. lis 2007

Chouchou jsem koupila své roční dceři, dostane ji k Ježíšku. Líbí se mi, že panenka má měkké tělíčko (proto jsem třeba nekoupila Hamiro, které se mi jinak moc líbí a mám k němu nostalgický vztah). Dcera už začíná šílet po miminkách (živých, namalovaných, panenkových) a já jsem do toho podruhé těhotná, tak to vezmeme i jako výukovou pomůcku á-la virtuální sourozenec.

spokojenamamka
autor
28. lis 2007

jardine:no jsem na tom podobně mám skoro 2 letou adélku a roční anetku a do toho čekáme další..takže ta panenka se může hodit..jinač s doplnky to neřešim ty nebudeme kupovat zajímám se čistě o panenku

jardine
28. lis 2007

spokojenamamka: a jak ty prcky blízko sebe zvládáš? Jsem na to sama zvědavá, jaký to bude hukot. Moje děcka budou od sebe rok a třičtvrtě.

spokojenamamka
autor
29. lis 2007

jardine:dá se to zvládnout ovšem potřebuješ šikovnou babičku zklatý nervy a PENÍZE.....

boniika
9. pro 2007

já jsem malé(2roky),taky chtěla koupit panenku Chou Chou,ale nakonec mi to moje mamka rozmluvila a jsem ráda,koupila jsem jí daleko levnější panenku a taky si s ni vyhraje,ale převážně lezí pohozená u dalších hraček,kterých má hromadu a o které se už nezajíma.Vždycky jí nová věc baví jen chvíli.Nejraději má když si s ní hraju v pokojíku na zemi a dělám ze sebe mimi,tak se o mě stará,přikryje mě dekou,donese pitícko...To je její,žadná hračka jí nevynahradí to,že si na ni uděláme čas a děláme rošťárny!

pokornaivca
19. pro 2007

holky tak o takovýdle vymoženostech se ani nebavim adélka má spousty hraček v pytli na hůře od miminka má jednu látkovou panenku kterou má nejradši ale vždy když jí vytáhnu nšějaou panenku po mě tak se líbí porotže to jěště nezná pak když jíá to omrzí a panenkaleží v rohu..tak vtáhneme další a tu púředešlou schováme..jinač na ježíška dostane obyčejnou panenku s gumovým tělem...chou chou vžáádném případě...DRAHÁ VĚC

kapulet
13. led 2008

no, my jsme koupili naší Barunce (3 roky) k vánocům Baby born a těď k narozeninám dostala kočárek. Nevydává sice zvuky, ale může se s ní koupat a díky tomu si znovu bez problémů začala mýt vlásky. Nikdy předtím si s žádnou panenkou hrát nechtěla, všechny ležely v koutě v krabici. Tuto přijala k mému úžasu překvapivě dobře až skoro za člena rodiny. Čekáme teď druhou holčičku, já Barunce pomalu ukazuji jak se budeme o miminko starat, moc ji to baví. panenku si pojmenovala úplně stejně jako miminko, dokonce bez ní nejde ani spát, moc se jí líbí, když zavíra oči když jí dá dudlík. Zkrátka úplný obrat v hraní si. Jsem moc ráda, že jsme se rozhodli zainvestovat do této panenky, zatím se nám to vyplácí 😀 ... jinak přes různé doplňky tu máme babičky a dědy a ty jsou rádi, že nemusí dlouho dumat, co přivézt 😀 Samozřejmě že má ale nejraději, když si s ní hrajeme my osobně, nejlépe všichni naráz, ale občas nás pošle z pokojíčku pryč, že si chce hrát sama 😀 ... úžasná chvíle dát si v klidu teplé kafe 😀

ema.no
24. led 2008

jak tak čtu jsem ráda že mám kluka.ty panenky jsou předražený a doufám že u kluka to bude jednodušší...jinač proč ne když do té panenky investovat chceš tak investuj jen jestli je to nepřestane potom bavit

rova
2. únor 2008

Chtěla bych jen dodat - ani my jsme tomuhle šílenství nakonec neuprchli - na Vánoce dcerka dostala Anabelku od tety - netušili jsme to, jinak bychom jí to vymlouvali . Malé jsou 2,5 - panenka je na ní pěkně těžká, takže si víc vyhraje s ostatníma, levnýma, ale lehčíma. Panenka je krásná, otáčí hlavičku za zvukem, pláče a směje se..ale..bavila jí týden a teď leží mezi ostatními hračkami. Věřím, že až bude větší, taky se na ní dostane, ale kdo by se s ní tahal.. 🙂

aponchie
2. únor 2008

ono to je vsecko na chlup stejne to je jeste hodne brzo mame kolo od dvou let panenky postylky atd a je na to jeste mala teprve to prijde ten staraci vek zatim to lezi na dne krabice.vyhrajeci s balonem nalepkama omalovankama ja bych za to ty penize nedala ani omylem podle me si zadelavaji rodice akorat na to ze co diteti predlozis to se mu bude prevazne pacit tzn.oblecky na chouchou postylka kocarek a ja nevim co to sou silene penize a ja to v ni pestovat nechi urcite ne tak brzo .znama to koupil a mala ted skemra cim je starsi vsecky komponenty a rodice sili pac dupacky na panenky sou drazsi jak na mimi 😀

katarina82
19. zář 2009

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Chtěla bych pro dceru, v té době jí bude 2,5 roku, koupit nějakou funkční panenku. Teď má tu obyč baby born bez funkcí a má ji moc ráda. Jen nevím, jestli chou chou, která má měkké tělíčko, ale přijde mi dost těžká nebo Baby born... Teda takhle, já už tu chou chou doma mám 😀 😝 , byla to výhodná koupě, potřebovali jsme kočárek a ta panenka byla k tomu, ale nevím, jestli by nebyla lepší baby born. Že bych tuhle střelila. Nemáte zkušenosti?

iloha
24. zář 2009

Katarina a co zkusit dcerku nechat vybrat si v krámě? My jsme takhle koupily naší Áju, je to hadrová panenka, tedy všichni kdo jí viděli, říkají, že je ošklivá. Je to vlastně takový velký 65 cm maňásek.Terezka si jí vybrala na veletrhu. Můžeš do rukou strčit své ruce, má ze zadu na hlavě díru pro ruku a tudíž děláš jako že mluví. Terezka si s ní hraje, povídá, a teď cche velkej kočárek aby měla Ája v čem jezdit. Takže mám problém akorát sehnat velkej kočárek, většina je totiž právě na panenky do 48 cm (anabell, chou chou, baby born) a my máme Áju a pak ještě mimino 20 let staré a velké 55 cm. Má měkké tělo, je oblečené v dupačkách velikost 56, takže se taky nevejde.

kacka.va
25. zář 2009

Tyhle panenky jsou moc krásné, ale ceny naprosto šílené, takže já zatím ani neplánuju, že bych ji dceři koupila.
Katarina: dětem se často líbí s tím měkkým tělíčkem, protože víc připomíná opravdové miminko.

tabarka
4. říj 2009

tak já mám doma 2holky, 5 let a 2,5 let... a popravdě máme chou chou jako živé miminko jen jedno a ježíšek na bude muset přinést další..... neustále se o něj hádají, mladší si s ní hraje celé dopoledne, když je ta starší ve školce... hrozně se ji líbí a má radost, že se ji podaří chou chou uspat.... z mého hlediska jsou sice tyto panenky drahé ale u nás se určitě využijí... ježíšek nám přinese annabell, at nemáme doma 2 stejné panenky. Vybírám tu, která má funkce jako opravdové miminko. Chou chou typu maminko uzdrav mě, talking atd. mi přijdou zbytečně a jejich nožky a ručky plandají, špatně se převlékají. Má je naše známá.... Annebell má lepší tělíčko, ale chou chou mi přijde hezčí... Asi to záleží na každém zvlášt... Každá maminka musí vědět, zda si holčička hraje ráda s panenkama či nikolli... Pro mou sestru, která má také holčičku, třeba letos kupujeme mašinku Tomáše... Snad bude výběr dobrý... My už dokupujeme pro chou chou jen výbavičku a vždy udělá radost...

brisalek
11. dub 2012

chtela bych male taky koupit ke 3. narozeninam nejakou takovou panenku, ale vubec se nevyznam v tom co existuje. Panenky a medvedy obleka, dava plinku... uz tak od 18m (samozrejme s moji pomoci) a ted uz je i leci a chce , aby si s ni povidali....takze urcite nebude lezet v koute. Ale chtela bych , aby se k nim dalo dokupovat dost oblecku...Taky se mi nejvic libi to miminko po nas, ktere ma okolo 50cm a jdou na nej dupacky, cepicky (jeste po nas, narodili jsme se se segrou v 36tt s vahou 2500kg🙂, takze je to akorat) te nejmensi velikosti🙂. Budu asi muset prvne obejit obchody a podivat se co kde maji. Ale predem diky za zkusenosti, rady a treba i odkazy

monulkab
2. říj 2013

Ahojte, prosím, můžete mi někdo kdo máte doma Baby Annabell napsat, kolik váží? Několikrát jsem se dočetla že je panenka těžká, ale nevím co si pod tím představit.

barbusajda
4. srp 2015

ja sve male davam panenky plysaky a hracky po me a ucim ji ze si to musi zaslouzit a na vanoce jen kdyz byla hodna sve hracky z detstvi schovavam a kdyz si to opravdu zaslouzi jednoho ji dam a pak si s tou hrackou hrajem a az si sni bude chtit hrat a poprosi tak si s ni hrajem a vyradime se na ni jednou dostala takoviho velkyho kone a hrali s me si na princezny atd. mela sem dovolenou a s tim konem sme si hrali celi den a taky ma panenku a s tou se koupe plave vozi ji atd. 😀 😀 😀 😀 😀

barbusajda
4. srp 2015

@ema.no no auta vlaky vysilacky letadla pistole a kdovi co jeste sou taky nekdy drahe a deti sou nekdy tvrdohlave a dokazou rvat na cely kram a lide si mysli co mu to dela a ze ho snad i tyras a pritom pude o blbou vysilacku

barbusajda
4. srp 2015

@spokojenamamka nemusi myt zrovna chou chou muzes ji davat tve stare panenky po tobe

barbusajda
4. srp 2015

@spokojenamamka ja si myslim ze ji budou stacit 😀 😀 😀