Panenka miminko mrkací, minimálně 41 cm, látkové tělo

Maminky sháním panenku miminko co mrká (úplně klasicky, vždy když se položí zavře oči), minimálně 41 cm velikou, co má látkové tělo, páče a směje se. Nic víc bych nepotřebovala. Bohužel takovou vůbec nemůžu objevit. Jediné, které jsem takové našla jsou takové ty panenka jako živá a baby annabel a tak, které zavřou oči, když se pohoupají a jsou až moc překombinované, to bych nechtěla. Mě by vážně stačilo, jen aby plakala, smála se a mrkala klasicky. Nevíte o takové? Děkuji.

myskin
1. črc 2015

My máme annabel a už bych ji nekoupila. Dostala ji starší dcera když jí bylo asi 2,5 roku, nesnášela ji, štítila se jí. Měla k ní i kočárek, ale nikdy si s ní nehrála. Až mladší dcera ji občas vezme na milost. Co mi vadí, tím jak má v sobě strojek tak je docela těžká. Už mám ve skříni schovanou krásnou dlouhovlasou mrkací panenku bez jakýchkoliv funkcí, myslím si že děti to, že panenka brečí, směje se,..nepotřebují. Mají dost své fantazie. U té annabel jsme to stejně pořád vypínali. Takže když jsem teď vybírala tu mrkačku, tak jsem chtěla aby měla česací vlasy, mrkala a dobře se oblékala. Jsem zvědavá jestli bude mít úspěch.