Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Panenky llorens. Máte ji někdo doma?

blondys24
1. led 2020

Máte někdo panenku ze Spanelska?me se hrozne libi,ale prijde mi divne,ze nemaji zaviraci oci...

drzticka81
1. led 2020

My jedeme v panenkach slanelskych znacek-mame nines, llorenc, magic baby, aries, atd. a ani jedna nema zaviraci oci- holkam to vubec neprijde.... 🙂)) Jsou krasne zpracovane a nadherne voni 🙂)) Za me kvalita.

bervidova
1. led 2020

Ježíšek letos nadělil dvě španělské, jednu llorens, druhá je Paola Reina a musím se přiznat, že až po přečtení příspěvku jsem se šla podívat, jestli fakt nezavírají oči 🙂 A jak bylo napsáno, krásně voní, aspoň tedy paola reina, tu jsem zrona včera očuchávala, jestli se mi to zdá, že tak voní - a nezdá 🙂

barunka1408
1. led 2020

U nás Ježíšek přinesl spanelku značky Antonio Juan a je to asi jediná mrkaci Španělka 🙈 nicméně ty nemrkaci jsou kvůli tomu ze jde vytvořit realistictejsi výraz. Mám fotku někdy z podzimu i na profilu.

ovin
1. led 2020

Dcera dostala pod stromeček miminko Llorens a je z něj nadšená. Vůbec neřeší, že spinká s otevřenýma očima. Panenka je jako živá, za nás tedy velká spokojenost.

blondys24
autor
1. led 2020

Vazne neni divne,ze dela haji se zavrenyma ocima?a jeste jeden dotaz...pisou,ze ani dudlicek jim nekde dat?...babyborn se mi ale proste nelibiii.jedinou mrkaci jsem nasla tuhle,ale ta zas neni na koupani https://www.realistickepanenkyahracky.cz/Realis...

ovin
2. led 2020

Dudlík opravdu v puse nedrží. Naše panenka také není určena ke koupání. Asi záleží, zda chcete panenku, která je jako živá nebo takovou, která mrká, má dudlík, je koupací atd.na úkor vzhledu. My už klasické mrkací panenky máme, takže dcera byla nadšená z realistického miminka a vůbec neřeší vámi zmíněné "nedostatky".

drzticka81
2. led 2020

No popravde-ty celogumova miminka-tem v puse ten dudlik nedrzi-proste jsou realne vypadajici, ale mame dve s mekkym telem se strojkem a tem ten jejich dudlik jde, protoze tim davaji do pohybu ten zvuk .-))) Ale jak pise ovin-ani stale otevrene oci, a ani nemoznost dat panenkam dudlik nasim detem nevadi .-)))) A me se vzhled spanelskych panenek libi moc......-))))

Sem začni psát odpověď...

Odešli