• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pejsek Fisher Price, hrají si s ním vaše děti?

28. října 2012 
Zdravím, chtěla bych se zeptat těch, koupili svým dětem mluvícího pejska od fisher price, jestli si s ním děti hrají a pro jak staré dítko je dle vašeho názoru pejsek vhodný?
18. říj 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, my tedy neměli tohoto mluvícího, ale za nás doporučuji pejska tahacího, štěkacího na provázku do Fisher price, malá si s ním hraje už 2 roky a je to vděčná nerozbitná hračka :wink: Hrála si s ním od 18 měsíců.
18. říj 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@prezdivkos To ani asi neznám, mně se právě líbí, že ten pejsek učí děti mluvit a chápat části lidského těla, ale do jaké míry to funguje netuším :sunglasses:
18. říj 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme tohoto polyšového taky chtěli koupit, ale dle mé zkušenosti si mluvící a všechny tyhle interaktivní hračky začíná užívat až ted. Tak jsem usoudila, že by to byl lapač prachu :wink: Uvidíte názory ostatních zkušenějších :wink:
18. říj 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ricmundina mamka ho koupila bráchovi (teď jsou mu skoro 4 roky), ale dostal ho asi v 1 roce na Vánoce a dost si s ním vyhraje ještě teď... za mě ano....
18. říj 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@leenulka89 Tak to ráda slyším,,, jsem právě na něj narazila, když jsem objednávala nový kočár na babycaru a co jsem tak koukala, tak cena skoro všude stejná kolem té tisíckovky, tam stojí 999kč a právě bych ho vzala malýmu k prvním narozeninám
18. říj 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ricmundina dostal ho,ked mal rok a hral si s nim cca do troch rokov..
18. říj 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme stejnou zkušennost jako leenulka89. Dostal ho na 3/4 roce a dost ho motivoval k lezení (dlouho nechtěl lézt). Vyhraje si s ním doted, kdy s ním společně zpívá písničky. Jinak máme ten starý tip pouze s češtinou a jsem za to ráda, tu anglicko-českou verzi bych nechtěla.
@ricmundina
18. říj 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ho prostě koupíme mimochodem kikimaruska krásná fotka :wink:
18. říj 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ricmundina děkuji, je to náš kamarád, celkově má malej rád hudební hračky. Vezli jsme ho ve dvou letech i s sebou do Itálie. Má nastavení hlasitosti na 2 úrovně, což třeba v rachotu je lepší hlasitější a když mimi usíná, tak to tižší (ikdyž já to dávala jen na ten tižší mod)...a holt chránit před nečistotami, protože je plný elektroniky a nedá se tím pádem strčit do pračky, pouze ručně přeprat části...Jinak nám i dlouho vydržely baterie, měníme cca.1x za 1,5 roku :wink:
18. říj 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martin ho dostal kolem prvních narozenin a hned si ho zamiloval. Moc se mu líbí písničky (i moje uši neprotestují, i když je slyším už podesáté :slight_smile:). Využíváme ho, když jezdíme autem a malý si s ním hraje v autosedačce. Teď, když je mu 18 měsíců, ho začal čím dál častěji využívat tak, že ukazuje jednotlivé části těla podle toho, co pejsek říká :slight_smile:. Takže za nás rozhodně doporučuji :sunglasses:.
19. říj 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my máme medvídka od Chicca, ale je to podobná hračka. Malej si s ním hrál hodně od 8-11měsíců, ale teď ho bere víc to co má kola nebo vrčí :grinning: hlavně vláčky
19. říj 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ricmundina určitě se dá koupit levněji, medvídek od Chicca byl loni asi o stovku dražší a nakonec jsem ho sehnala za 800,-. Nespěchej a zkus si ho zadat občas v heurece nebo ve zboží, ale zase v kamenném obchodě ušetříš za poštovné.
19. říj 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pejsek od fp je perktní dárek, taky ho máme a patří mezi nejoblíbenější hračky. Medvídka od chica neznám, takže nemůžu posoudit, co je lepší.
28. říj 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek